آگهی بنری
درج تبلیغات بنری
.
خرید بک لینک ویکیوز شرکت نرم افزار عارف رایانه

لیپوماتیک دکتر مریم ضابطی Lipomatic

11606 08 خرداد 1393 ساختمان پزشکان آسان طب » ساختمان پزشکان » لیپوماتیک دکتر مریم ضابطی Lipomatic آسان طب

دکتر مریم ضابطی

دکتر مریم ضابطی

خانم دکتر مریم ضابطی یکی از پزشکان متخصص وست ، مو و زیبایی در تهران می باشند و انواع خدمات لیزر و زیبایی در مطب خود ارائه می کنند

دکتر_مریم_ضابطی_متخصص_پوست

آدرس مطب خانم دکتر مریم ضابطی

یوسف آباد ، بین خیابان دهم و دوازدهم  پلاک 94 ، طبقه سوم واحد 12    شماره های تماس : 88480208 – 88721405

سعادت آباد ، میدان کاج ، مجتمع تجاری سروستان ، طبقه اول واحد 104  شماره های تماس : 22356991 – 22078428

 

 

دستگاه لیزر لیپوماتیک – Lipomatic

دستگاه لیزر لیپوماتیک پیشرفته ترین و مدرنترین دستگاهای لیپولیز در جهان است که اولین بار توسط یک جراح آلمانی ابداع شده. لیپولیزلیپوماتیک روشی مطمئن، موثر، بی خطر و دقیق است که چربی های اضافه بدن را خارج می کند در تمامی نواحی بدن قابل استفاده است و جایگزین برتری برای لیپولیزر، لیپوساکشن ولیپولیز اولتراسونيك می باشد.

این دستگاه با کانولای قابل انعطاف در اندازه های مختلف داروی بی حسی را به طور یکنواخت وارد چربی زیر پوست می کند و نیاز به داروی بی حسی کمتری نسبت به سایر روش های لیپوساکشن ولیپولیزر دارد. حرکات چرخشی و گردشی سه بعدی کانولای دارای انعطاف همچنین سبب تحریک سلول های فیبروپلاست پوست می شود و با تولید کلاژن بیشتر، پوست آن ناحیه طی چند هفته تاچند ماه سفت تر خواهد شد و در مقایسه با لیپولیزر و لیپوساکشن جمع شدگی پوست یکنواخت تر و مناسب تری ایجاد می کند.

لیپوماتیک اینفراسونیک دارای سیستم ایمنی فعال می باشد که وقتی به بافت غیر چربی برخورد می کند دستگاه را متوقف می کند بنابراین خطر پارگی احشائی و یا پرفوراسیون ندارد و بدلیل عدم ایجاد حرارت در بافت چربی خطر سوختگی پوست، نکروز پوست و یا سوختگی محل ورود کانولا را ندارد. در افرادی که قبلا لیپوساکشن شده اند و چربی آن ناحیه فیبروتیک و سفت شده است و همچنین در نواحی سینه آقایان و یا کمر که چربی بطور طبیعی فیبروتیک است، دستگاه لیپوماتیک با تکنولوژی منحصر به فرد خود این امکان را به جراح می دهد که عمل راحت تر و با زحمت کمتر انجام پذیرد.

 

 


نظرات

*

code