http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

آسیب های مژه مصنوعی

مجله پزشکی آسان طب » پوست مو و زیبایی » آسیب های مژه مصنوعی

آرزوی اکثر خانم ها داشتن مژه هایی بسیار بلند و پر پشت است و برای رسیدن به این امر، دست به کارهای زیادی می زنند، مانند استفاده از مژه های مصنوعی تا کاشت مژه. چون معتقدند که داشتن مژه هایی بلند، چشم ها را زیباتر و قشنگ تر می کند

مژه مصنوعی

مژه مصنوعی و خطرات آن

آرزوی همه خانم ها داشتن مژه هایی بلند است و برای رسیدن به این آرزو، دست به کارهای زیادی می زنند، مانند استفاده از مژه مصنوعی تا کاشت مژه. چون معتقدند که داشتن مژه هایی بلند، چشم ها را زیباتر می کند. اما باید بدانید که استفاده از مژه های مصنوعی، خطراتی از جمله آلرژی، عفونت چشم و غیره را به ارمغان می آورد.

مژه-مصنوعی

پیش از قاعدگی

 نتایج بررسی هایی که در Medical Daily به چاپ رسیده است نشان می دهد که این اقدام خانم ها برای بلندتر و پرپشت تر کردن مژه های طبیعی خود، به سلامت چشم ها آسیب می زند.

 استفاده از مژه مصنوعی در برخی موقعیت های خاص مثل میهمانی یا عروسی اشکالی ندارد. اما استفاده ی مداوم و روزمره از آن خطرات زیادی برای سلامتی چشم ها در پی دارد.

درست است که مژه مصنوعی باعث زیبایی چشم ها می شود، اما باید بدانید که این مژه های دوست داشتنی، به سلامت چشم هایتان آسیب می زنند.
اکثر خانم ها در میهمانی ها و عروسی ها از مژه مصنوعی استفاده می کنند. اگر استفاده از این وسیله ی زیبایی را به همین مهمانی ها محدود کنید، جای نگرانی نیست.
اما اگر عادت به استفاده ی زیاد و حتی روزمره ی از مژه مصنوعی دارید، بهتر است بدانید محققان به این نتیجه رسیده اند که استفاده از مژه مصنوعی برای چشم ها خالی از خطر نیست.

در واقع به عقیده محققان، استفاده از مژه مصنوعی سلامت چشم ها را به خطر می اندازد.
البته می شود هر از گاهی در شرایط خاص، از مژهه مصنوعی استفاده کرد. هر چند حتی امکان دارد همان یک بار نیز دچار مشکل شوید.
با این حال افرادی که زیاد از این وسیله ی آرایشی استفاده می کنند بیشتر در معرض خطر هستند.
در اینجا سه خطر ناشی از استفاه از مژههای مصنوعی را شرح می دهیم.

باعث آسیب مژههای طبیعی می شود. در واقع وزنی که این مژهها دارند، روی مژه های طبیعی فشار آورده و باعث کنده شدن آنها می شود

واکنش های آلرژیک

در واقع چسبی که برای چسباندن مژهها به پلک استفاده می شود، امکان بروز واکنش های آلرژیک را بالا می برد. این احتمال در خصوص چسب هایی که حاوی فرمالدئید هستند، بیشتر است.

عوارض-مژه-مصنوعی

چسبی که برای چسباندن مژه به پلک استفاده می شود، امکان بروز واکنش های آلرژیک را بالا می برد

 

عفونت های چشمی با مژه مصنوعی

برخی باکتری ها و آلودگی ها، در گوشه و کنار مژههای مصنوعی جا خوش می کنند و هنگام استفاده از آنها به چشم ها منتقل می شوند.

این باکتری ها باعث بروز عفونت های چشمی می شوند که در برخی موارد خطرناک است.

کنده شدن مژه های طبیعی از عوارض مژه مصنوعی

مژه مصنوعی باعث آسیب مژههای طبیعی می شود. در واقع وزنی که این ها دارند، روی مژههای طبیعی فشار آورده و باعث کنده شدن آنها می شود.

بهتر است برای حفظ سلامت چشم ها و البته مژههای طبیعی خود، استفاده از مژهمصنوعی را فقط به مناسبت های خاص اختصاص دهید.
بعد از چند ساعت استفاده و قبل از خواب شب، حتما مژ مصنوعی را با احتیاط کنده و آرایش صورت خود را با دقت پاک کنید.

فراموش نکنید که ترکیبات شیمیایی موجود در لوازم آرایشی، به سلامت پوست و همچنین چشم ها رحم نمی کنند.

عوارض مژه مصنوعی

مژه مصنوعی در کنار زیبایی که دارد عوارضی هم دارد که باید به ان توجه شود. ما در این بخش به بیان برخی عوارض مژه مصنوعی و خطرات مژه مصنوعی پرداختیم . امیدواریم از این بخش بهره کافی را برده باشید.


# # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

آیا علل چربی مو را می دانید ؟

رفع لکه‌های پوستی با رازیانه

رازیانه گیاهی برای رفع لکه‌های پوستی وکاهش دردهای زنانه

سرخی لب خود را همانند شاه توت تازه نگه دارید!

داشتن پوست زیبا و درخشان

چگونه پوست زیبا و درخشان داشته باشیم؟

پربازدید های پوست مو و زیبایی

نظرات شما

*

code