http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

مطالب مرتبط با گالری

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آسان طب استرس اضطراب افسردگی انواع گل تست روانشناسی تغذیه تغذیه سالم جوش صورت داروهای گیاهی درمان استرس درمان افسردگی درمان دیابت درمان کم خونی درمان یبوست دندان رژیم غذایی رژیم لاغری زیبایی پوست سرطان لاغری لاغری سریع ماسک صورت معرفی گل مو ویتامین پرورش گل پوکی استخوان کاهش وزن گیاهان دارویی

الناز شاکردوست و عکسهای سلفی

مجله پزشکی آسان طب » گالری » الناز شاکردوست و عکسهای سلفی

الناز شاکردوست

الناز شاکردوست کیست ؟

الناز شاکردوست فرزند دوم خانواده است. یک برادر بزرگتر و یک خواهر کوچکتر از خودش دارد. پدر وی تاجر ابزارآلات صنعتی و الکترود و مادرش خانه‌دار است. الناز شاکردوست  در دوران دبستان عاشق بازیگری شد. وی از دوران کودکی عاشق بازی‌کردن و نواختن پیانو بوده، به‌طوری که همه اطرافیان پی به استعداد ذاتی او برده بودند، با اینکه در خانواده او هیچ پیش زمینه هنری وجود ندارد، ولی الناز شاکردوست  علاقه فراوانی به موسیقی دارد. در خانواده شاکر دوست دموکراسی به صورت کامل اجرا می شود و هیچ‌کس در کار هنر مانع او نشد و وی تمامی کارها را با مشورت با خانواده خود انجام داد. الناز با معدل 19.23 در رشته ریاضی دیپلم گرفته است و رتبه اش در کنکورهنر ۱۱ بوده است. الناز شاکردوست  در بین خوانندگان پاپ رضا صادقی، در میان بازیگران زن بازی گوهر خیراندیش و گلشیفته فراهانی، از بین بازیگران مرد مرحوم منوچهر نوذری و شهرام حقیقت دوست را می پسندد. همچنین وی به بازی فوتبال علاقه فراوانی دارد و از طرفداران دو آتشه پرسپولیس است. الناز مادر خود را بسیار دوست دارد.
عجیب‌ترین نکته در زندگی او دوست صمیمی اوست. دوست صمیمی او گوهر خیر‌اندیش است که حداقل 30 سال از او بزرگ‌تر است.
به طور اتفاقی وارد سینما شد. به گفته کیومرث پور‌احمد وقتی دنبال یک بازیگر حدودا 20 ساله می‌گشته که الناز رو دیده و از بازی وی که در آن موقع در تئاتر بازی می کرده خوشش آمده و او را در فیلم «گل یخ» به عنوان بازیگر نقش اول بازی داده است. بازی‌های مختلف و نقش‌های مختلف که از او دیدیم او را یک بازیگر باهوش و با‌استعداد معرفی کرده است. بازی های متفاوت نظیر یک دختر پول‌دار در «عروس فراری»، یک دختر شل و ول در «مجردها»(واقعا فوق العاده بود)، یک دختر نسل سومی در «چه کسی امیر را کشت» (بازی او در این فیلم عالی بود) و بازی بسیار زیبای او در فیلم «بی‌وفا» (به عنوان یک دختر پایین شهری که عمرا هیچ بازیگری نمی‌تونست این نقش را به این خوبی بازی کند)، در این سه سال و تا سن 22 سالگی بازی در 11 فیلم یک آمار فوق‌العاده برای یک بازیگر است.منتقدین بسیاری از همان اول از بازی او تعریف کرده اند.
او در مصاحبه‌ای در پاسخ به این سوال که آیا تا بحال کسی به تو گفته شبیه پسرها هستی؟ پاسخ داد بله. خیلی‌ها. اما من خودم را زنی کامل می‌بینم.

عکسهای الناز شاکردوست

حتی هنرمندانی مانند مرحوم منوچهر نوذری از بازی الناز شاکردوست تعریف کرده‌اند.هم‌چنین مهدی فخیم‌زاده کارگردان خوب کشورمان عنوان کرده است، که الناز شاکردوست به زودی بهترین بازیگر سینمای ایران خواهد شد.
الناز

الناز شاکردوست

سلفی
الناز-و-گلزار
الناز-در-خارج
شاکر-دوست
الناز-شاکر-دوست
استیکر
فیلم-برداری عکسهای الناز شاکردوست
 مهمانی-هنرمندان عکسهای الناز شاکردوست
طبیعت-و-الناز عکسهای الناز شاکردوست
شاکر-دوست. عکسهای الناز شاکردوست
عکس-الناز عکسهای الناز شاکردوست
شاکر-دوست-و-برادرش عکسهای الناز شاکردوست

عکسهای الناز شاکردوست

امیدواریم از دیدن این عکسهای الناز شاکر دوست لذت برده باشید.
برای الناز شاکر دوست و خانواده اش ارزوی سلامتی و موفقیت می کنیم.

# # # # # # #

مطالب پیشنهادی

اسم و عکس میوه های عجیب و غریب دنیا

اسم و عکس میوه های عجیب و غریب دنیا

عکس های مینا ساداتی بازیگر نقش لیلا

عکس جدید پس زمینه موبایل اندروید

چند عکس جدید پیش زمینه گوشی اندروید

عکس پروانه های شیشه ای

پروانه های شیشه ای و عکسهای زیبا

پربازدید های گالری

نظرات شما

*

code