کد :14061 05 مرداد 1394 400 دسته : گالری همیار آسان طب
الناز شاکردوست

الناز شاکردوست

الناز شاکردوست

الناز شاکردوست فرزند دوم خانواده است. یک برادر بزرگتر و یک خواهر کوچکتر از خودش دارد. پدر وی تاجر ابزارآلات صنعتی و الکترود و مادرش خانه‌دار است. الناز شاکردوست  در دوران دبستان عاشق بازیگری شد. وی از دوران کودکی عاشق بازی‌کردن و نواختن پیانو بوده، به‌طوری که همه اطرافیان پی به استعداد ذاتی او برده بودند، با اینکه در خانواده او هیچ پیش زمینه هنری وجود ندارد، ولی الناز شاکردوست  علاقه فراوانی به موسیقی دارد. در خانواده شاکر دوست دموکراسی به صورت کامل اجرا می شود و هیچ‌کس در کار هنر مانع او نشد و وی تمامی کارها را با مشورت با خانواده خود انجام داد. الناز با معدل 19.23 در رشته ریاضی دیپلم گرفته است و رتبه اش در کنکورهنر ۱۱ بوده است. الناز شاکردوست  در بین خوانندگان پاپ رضا صادقی، در میان بازیگران زن بازی گوهر خیراندیش و گلشیفته فراهانی، از بین بازیگران مرد مرحوم منوچهر نوذری و شهرام حقیقت دوست را می پسندد. همچنین وی به بازی فوتبال علاقه فراوانی دارد و از طرفداران دو آتشه پرسپولیس است. الناز مادر خود را بسیار دوست دارد.
عجیب‌ترین نکته در زندگی او دوست صمیمی اوست. دوست صمیمی او گوهر خیر‌اندیش است که حداقل 30 سال از او بزرگ‌تر است.
به طور اتفاقی وارد سینما شد. به گفته کیومرث پور‌احمد وقتی دنبال یک بازیگر حدودا 20 ساله می‌گشته که الناز رو دیده و از بازی وی که در آن موقع در تئاتر بازی می کرده خوشش آمده و او را در فیلم «گل یخ» به عنوان بازیگر نقش اول بازی داده است. بازی‌های مختلف و نقش‌های مختلف که از او دیدیم او را یک بازیگر باهوش و با‌استعداد معرفی کرده است. بازی های متفاوت نظیر یک دختر پول‌دار در «عروس فراری»، یک دختر شل و ول در «مجردها»(واقعا فوق العاده بود)، یک دختر نسل سومی در «چه کسی امیر را کشت» (بازی او در این فیلم عالی بود) و بازی بسیار زیبای او در فیلم «بی‌وفا» (به عنوان یک دختر پایین شهری که عمرا هیچ بازیگری نمی‌تونست این نقش را به این خوبی بازی کند)، در این سه سال و تا سن 22 سالگی بازی در 11 فیلم یک آمار فوق‌العاده برای یک بازیگر است.منتقدین بسیاری از همان اول از بازی او تعریف کرده اند.
او در مصاحبه‌ای در پاسخ به این سوال که آیا تا بحال کسی به تو گفته شبیه پسرها هستی؟ پاسخ داد بله. خیلی‌ها. اما من خودم را زنی کامل می‌بینم.
حتی هنرمندانی مانند مرحوم منوچهر نوذری از بازی الناز شاکردوست تعریف کرده‌اند.هم‌چنین مهدی فخیم‌زاده کارگردان خوب کشورمان عنوان کرده است، که الناز شاکردوست به زودی بهترین بازیگر سینمای ایران خواهد شد.
الناز

الناز شاکردوست

سلفی
الناز-و-گلزار
الناز-در-خارج
شاکر-دوست
الناز-شاکر-دوست
استیکر
فیلم-برداری
 مهمانی-هنرمندان
طبیعت-و-الناز
شاکر-دوست.
عکس-الناز
شاکر-دوست-و-برادرش

نظرات