تبلیغات بنری
درج تبلیغات بنری
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه

مطالب مرتبط با اخبار پزشکی

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آسان طب استرس اضطراب افسردگی تست روانشناسی تغذیه سالم جوش صورت داروهای گیاهی درمان استرس درمان اضطراب درمان افسردگی درمان جوش صورت درمان سرطان درمان کم خونی درمان یبوست دندان رژیم غذایی رژیم لاغری زیبایی پوست سرطان قاعدگی لاغری لاغری سریع ماسک صورت مو ویتامین پوست پوکی استخوان کاهش وزن گیاهان دارویی

تفاوت عاشق شدن دخترها و پسرها

مجله پزشکی آسان طب » اخبار پزشکی » تفاوت عاشق شدن دخترها و پسرها

این واقعیت را به خاطر بسپارید که دختران و زنان از لحاظ شنیداری عاشق می شوند و پسران از لحاظ دیداری عاشق میشوند همچنین عاشق شدن هیچ مرز و سن و سالی نمیشناسد.

عاشق

عاشق شدن جوانان

این واقعیت را به خاطر بسپارید که دختران و زنان از لحاظ شنیداری عاشق می شوند و پسران از لحاظ دیداری عاشق !

عاشق-شدن-جوانان نشانه های عاشق شدن و تفاوت عاشق شدن دختر و پسر

دختران و زنان از لحاظ شنیداری عاشق می شوند

 

عشق پسر به دختر زیبا

،موسی مندلسون Moses Mendelssohn، انسانی زشت و عجیب الخلقه بود.

قدّی بسیار کوتاه و قوزی بد شکل بر پشت داشت.

موسی روزی در هامبورگ با تاجری آشنا شد که دختری بسیار زیبا و دوست داشتنی داشت.

موسی در کمال ناامیدی، عاشق آن دختر شد، ولی دختر جوان از ظاهر و هیکل از شکل افتاده او منزجر بود.

زمانی که قرار شد موسی به شهر خود بازگردد، آخرین شجاعتش را به کار گرفت تا به اتاق دختر برود و از آخرین فرصت برای گفتگو با او استفاده کند. دختر حقیقتاً از زیبایی به فرشته ها شباهت داشت، ولی ابداً به او نگاه نکرد و قلب موسی از اندوه به درد آمد.

موسی پس از آن که تلاش فراوان کرد تا صحبت کند، با شرمساری پرسید :

– آیا می دانید که عقد ازدواج انسانها در آسمان بسته می شود؟

دختر در حالی که هنوز به کف اتاق نگاه می کرد گفت :

– بله، شما چه عقیده ای دارید؟

– من معتقدم که خداوند در لحظه تولد هر پسری مقرر می کند که او با کدام دختر ازدواج کند. هنگامی که من به دنیا آمدم، عروس آینده ام را به من نشان دادند و خداوند به من گفت: «همسر تو گوژپشت خواهد بود»

درست همان جا و همان موقع من از ته دل فریاد برآوردم و گفتم:

«اوه خداوندا! گوژپشت بودن برای یک زن فاجعه است. لطفاً آن قوز را به من بده و هر چی زیبایی است به او عطا کن» دختر سرش را بلند کرد و خیره به او نگریست و از تصور چنین واقعه ای بر خود لرزید. او سال های سال همسر فداکار موسی مندلسون بود!

مردها معمولا در ابراز احساسات ضعیف هستند. منظور این نیست که نمی‌توانند درباره احساساتشان صحبت کنند – منظورم آن است که این ما زنان هستیم که بیشتر اوقات نمی‌توانیم به آنها فکر نکنیم. احساسات، بویژه نوع عاشقانه آن، برای ما مثل موسیقی است که در آسانسور پخش می‌شود. صدای آن را به آرامی در پشت سرمان می‌شنویم، اما بیشتر اوقات، آن را گوش نمی‌دهیم.

نشانه های عاشقی مردان متفاوت است و برای همه انها به یک صورت صدق نمیکند اما شایدبا دیدن علائم زیر امیدوار شوید که مرد مورد نظرتان عاشق شده است

 

چگونه از احساسات واقعی یک مرد سر دربیاوریم؟

مرها معمولا در ابراز احساسات ضعیف هستند. منظورم این نیست که نمی‌توانند درباره احساساتشان صحبت کنند – منظورم آن است که این ما زنان هستیم که بیشتر اوقات نمی‌توانیم به آنها فکر نکنیم. احساسات، بویژه نوع عاشقانه آن، برای ما مثل موسیقی است که در آسانسور پخش می‌شود. صدای آن را به آرامی در پشت سرمان می‌شنویم، اما بیشتر اوقات، آن را گوش نمی‌دهیم.

به همین دلیل، من هم از آن دسته زنانی هستم که تلاش می‌کنند تا سر از احساسات واقعی یک مرد دربیاورند و این در حالی است که او حتی تصورش را هم نمی‌کند. مطمئنا، او نیز امروز صبح سرشار از عواطف و احساسات بوده است، اما سرش آنقدر به پاسخگویی به تلفن‌ها و کارهایش گرم شده است که فرصتی برای توجه به این موضوع پیدا نمی‌کند.

ولی خانم‌ها، نگران نباشید؛ هنوز جای امیدواری هست. چرا که حتی اگر مرد شما این فرصت را ندارد که فورا عشقش را به شما ابراز کند، و بگوید که تا چه حد شیفته شما می‌‌باشد، نشانگر عشقی است که نسبت به شما دارد. به این نشانه‌ها توجه کنید:

فرستادن پیامک‌های بامزه نشانه عاشق شدن

فرستادن پیش‌پا افتاده‌ترین و مسخره‌ترین پیامک‌ها از جانب او نشان می‌دهد که مست عشق است. به عنوان مثال، وقتی به شما پیام می‌دهد که «دارم خرمالو میخورم» در حالی که شما از خرمالو متنفرید، یا «همین الان گربه ای را دیدم که شکل تو بود»، در واقع منظورش این است که «یادم هست که تو خرمالو دوست نداری،» و «برایم هم اصلا مهم نیست که گربۀ تو از مردها بدش می‌آید.» همچنین دارد می‌گوید، «ای کاش همین الان تو، و آن گربه زشتت، اینجا پیش من بودید.»

دایماً به شما زنگ می‌زند

مردها تنها به سه دلیل گوشی تلفن را برمی‌دارند: (1) برای انجام کاری، (2) در مواقع اورژانسی، یا (3) شنیدن صدای کسی. و اگر شما همکار او یا تلفنچی اورژانس نیستید، پس فقط می‌خواهد صدای شما را بشنود. و این یکی دیگر از نشانه‌های واقعی عاشق شدن است.

دیگر پیامک نمی‌فرستد

دخترها زمانی پیامک ارسال می‌کنند که جوابی دریافت کنند، درست است؟ پس اگر دختر مورد علاقه شما دیگر برایتان پیامکی نمی‌فرستد، مفهومش آن است که شما پاسخ پیامک‌های او را نداده‌اید و یا اعتراض کرده‌اید. مثلا پسری که نامزدش آخر شب برایش پیامک‌های بامزه می‌فرستاد یکبار از خستگی چنین پیامکی را در جواب فرستاده بود: «تا چشمانم گرم خواب می‌شود، صدای پیامک‌های تو می‌آید. بس کن دیگر، فردا صبح باید بروم سرکار.» حواستان باشد. اگر خواستید چنین پیامکی برای نامزدتان بفرستید بهتر فاتحه رابطه‌تان را بخوانید.

به نظرت چی خوبه؟

«به نظرت روی کارت تولد مادرم چی بنویسم؟» « به نظرت کفشام به این شلوار میاد؟» «به نظرت کدام رنگ ژاکت خوبه برای پدرم بخرم؟» پسرها چنین سوالاتی را تنها زمانی می‌پرسند که هورمون‌های عشقشان لبریز شده باشد.

از دوستانش می‌شنوید که لحظات سختی را می‌گذراند

هیچکس بهتر از شما نمی‌داند که نامزدتان از همه دوستانش بهتر است. پس توجه کنید: مثلا اگر شنیدید که می‌گویند جدیدا چقدر رفتارش بد شده، یا چیزی در این راستا که بر علیه او گفته می‌شود، در واقع دوستانش دارند از تغییرات رفتاری صحبت می‌کنند که شما متوجه آن نیستید. بنابراین از دوستان بی‌مخ نامزدتان متشکر باشید چرا که حالا دیگر خوب می‌دانید که دست عشق‌تان را بدجوری توی پوست گردو گذاشته‌اید.

چگونه از احساسات واقعی یک زن سر دربیاوریم؟

1) او نسبت به زنان دیگر، حسادت می ورزد احتمالا عاشق شده است ( نشانه های عاشق شدن )

یک زن سعی می کـند از مـرد مـورد علاقه خود همانند یک عقاب مراقبت نموده و او را با چنگ و دندان حفظ کند. بنابراین اگر در حـال جوک گفـتن بـرای زنـان دیـگر متـوجـه حرص خوردن و جلز و ولز کردن او شـدیـد، بـدانـید کـه او انـتظار دارد برایش بیشتر از یک دوست باشید…

 

۲) او وضعیت مالی شما را می سنجد احتمالا عاشق شده است ( نشانه های عاشق شدن )

زن علاقه مند دوست دارد منابع و بنیه مالی همسر آینده خود را مورد سنجش قرار دهد. سؤالاتی مانند: “کجا زندگی می کنی؟”، “چه ماشینی داری؟” و “شغلت چیه؟” مـی تواند نشانه علاقه مندی وی باشد. اگر پاسخ این سؤالات مطابق با “استانداردهای” او باشــد، علائم بعدی ظاهر خواهند شد وگرنه او در غباری از مه فرو خواهد رفت.

 

۳) او حرکاتی بخصوص انجام می دهد احتمالا عاشق شده است ( نشانه های عاشق شدن )

یک جمله قدیمی می گوید:”جسم دروغ نمی گوید.”طبیعت بشر را جوری برنامه ریزی نموده که هنـگام ابـراز عـلاقه بـی اخـتیـار شـروع بـه انـجام یـک سـری حرکات جسمانی مشخص می کند. این اعمال غیر شفاهـی از گـشاد شـدن چشم هنگام نظاره به چیزی جالب گرفته تا لبخند زدن و لمس کردن، متغیر است.

در اینجا برخی از علائم زبان  ( نشانه عاشق شدن ) جسمانی را مشاهده میکنید:

۱) اشاره نمودن در جهت شما با پاها یا شانه ها

۲) خم شدن به طرف شما هنگام صحبت

۳) لبخند زدن هنگامی که شما او را برانداز می کنید.

۴) چشم برنداشتن از شما هنگام صحبت و گفتگو
۵) تقلید از حرکات شما (مثلا “اگر دست خود را روی میز بگذارید او هم همین کار را می کند.)

۶) نوازش کردن جواهرات (مانند گوشواره) و لمس نمودن دسته عینک

۷) بازی کردن با مو و دست کشیدن لای موها
۸) اگر برخی از این علائم را هنگام حضور طرف مقابل مشاهده نمودید، تقریبا” می توانید مطمئن شوید که او چراغ سبز شروع رابطه برای ازدواج را دارد به شما نشان می دهد.
شما هرگز از یک زن علاقه مند چنین جملاتی را نخواهید شنید: ” الان واقعا” سـرم شلوغه”، یا “بذار بینم وقت دارم”، یا “نمیدونم بتونم بیام یا نه”

عاشق-شدن

او در مورد شما کنجکاو است احتمالا عاشق شده است احتمالا عاشق شده است

 

۴) او در مورد شما کنجکاو است احتمالا عاشق شده است احتمالا عاشق شده است ( نشانه های عاشق شدن )

زنی که به شما علاقه مند است دوست دارد همه چیزتان را بداند ( تا بتواند در این مـورد با دوستان دخترش صحبت کند). او درمورد خانواده، پیشینه،سلیقه غذایی، موسیقی، فیلم و مسائل گوناگون شما پرسش خواهد کرد. انگیزه اصلی او این اسـت کـه عـلایـق شما را بشناسد تا بتواند خود را دارای علایق مشــتـرک بــا شما نموده و پـیـوسـتـگـی بیشتری با شما ایجاد کند. مثلا اگر از قایق سواری خوشتان نمی آید، او نیز ناگهان از این کار متنفر می شود.

 

۵) او همگام با شما است احتمالا عاشق شده است احتمالا عاشق شده است( نشانه های عاشق شدن )

ناگهان متوجه می شوید که او همه جا حضور دارد. او “بطور اتفاقی” هر کجا شما هستید پیدایش می شود، یا در راهروی محل کارتان مرتب جلوی شما قدم می زند، یا “تصادفی” به شما برخورد می کند، یا در میهمانی در اطراف شما مانور می دهد.
آنچه که او انجام می دهد تلاش برای جلب توجه شما است، و بـرای این اسـت که خود را در موقعیتی قرار می دهد تا شما “قدم اول” را بردارید. مسئله اینـجا اسـت کــه بـسـیـاری از مردان نسبت به این عمل زنان بی توجه هستند و به همین دلیـل بسیاری از فرصت ها را از دست می دهند. مردان مستقیم عمل می کنند، زنان غیر مستقیم. بنابرایـن اگر زنـی مکررا” شروع به قـرار گـرفـتـن سـر راه شـما نـمود، احتمال اینکه او اینکار را عمدا” انـجام می دهد زیاد است.

 

۶) او در مورد آینده صحبت می کند احتمالا عاشق شده است( نشانه های عاشق شدن )

یک زن علاقه مند همیشه دوست دارد در مورد نقشه های آینده و کارهایی که می توانید با هم انجام دهید اشتیاق نشـان مـی دهد. در واقع او اغلب چیزی شـبـیـه ایـن می گـویـد: “وای… تـو هـم از بـولیـنگ خوشت میاد؟ باید یه بار با هم بریم بازی کنیم.” اگر او چنین عمل نمود، شک نکنید که دوست دارد ازش بخواهید با شما بیرون برود.

نتیجه اخلاقی :

دخترها از گوش عاشق می شوند و پسر ها از چشم!!

نشانه های عاشق شدن و تفاوت عاشق شدن دختر و پسر

در این بخش از مجله پزشکی آسان طب اطلاعاتی را درباره نشانه های عاشق شدن و تفاوت عاشق شدن دختر و پسر تقدیمتان کردیم.

امیدواریم از این بخش بهره کافی را برده باشید.

اگر شما تجربه دیگری در این زمینه دارید همین الان ان را در بخش نظرات بیان کنید تا دوستانتان از ان استفاده کنند.


# # # # # #

مطالب پیشنهادی

اسامی فیلسوفان جهان و ایرانی

اسامی فیلسوفان جهان و ایرانی

گلوکز

گلوکز ، دکستروز یا قند انگور

عکس کرم روده و معده یا درمان کرم روده و معده

درمان کرم روده و معده یا درمان انگل

علت سرطان ریه

پنج علت سرطان ریه را بشناسید

پربازدید های اخبار پزشکی

نظرات شما

ایدا (1394/11/29) :

عالی بود واقعا به کارم اومد بااینکه من هنوز چهارده سالمه ولی کم و بیش سعی میکنم با این روال جلو برم خیلی خوب بود موفق باشید

سایه (1395/04/29) :

من با اینکه می دونم سنم خیلی کمه ولی عشق حد و مرز نداره عشق به سن نیست به دل است

محمد (1395/06/06) :

سلام من هنوز ۱۶ سالمه ولی خیلی به کارم اومد خیلی ممنون

آنید (1395/06/28) :

سلام خیلی ممنون ازمطالب مفیدتون ……منم 15سالمه وباسایه جون موافقم عشق به سن نیست به دله

مونا (1395/08/08) :

سلام خسته نباشین، دقیقا همینطوره واقعا عااالیییییی بود

آروین (1395/08/19) :

ماک عاشق شدیم ی عشق ی طرفه ک جزدردچیزی نصیبمون نشددس آخرم ازدستش دادیم هیچ وقتم نتونست بفهمه چقددوسش دارم میخوام بگم عشق تابیان نشه مطمعن باشیدبچه هیچ نهوی متوجه نمیشه آخرشم بدون این ک بفهمه باهاتون چ کارکرده ولتون می کنه?

Borhan (1395/08/25) :

سلام من 18سالمه ومی تونم به جرات بگم که عاشق یه دختر شدم و میخوام بدونم که آیا اونم عاشق من شده یانه؟
لطفا چه جوری بفهمم دختره دوسم داره ؟ونشانه ههش چجوریه؟
ممنون میشم کمک کنی.باتشکر

رکسانا مقدم (1395/08/30) :

ی چییزی میخوام بگم به همه دوستامون مخصوصا پسرای عزیز . ببینید مطمعن باشید دخترها و زنا جوری افریده شدن ک ذاتا عاشقند ینی اگه اقا پسری ک مییگی عاشق ی دختری کافیه صادقانه و نه از روی هوس [دخترا خوب میفهمن ]بهش بگی بهش نشون بدی و نگران عشق ی طرفه نباشید ب ی زن محبت بشه مطمعن باشید عاشق میشه خیلی اسون این زنان ک باید نگران یطرفه بودن باشن :)

علی (1395/09/12) :

سلام من با نظر رکسانا خانوم مخالفم من خودم تو دانشگاه از یه دختری خوشم اومد حالا نمیدونم‌ ولی حرکات دختره هم یه جور هایی بود من فکر کردم که از من خوشش میاد(مثلا یه بار داشت به من نگاه میکرد چشم تو چشم شدیم هر چی من نگاهش کردم اصلا روشو برنگردوند تا من خودم دیگه کم اوردم یا یه دفعه دیگه داشت نگاه من میکرد وقتی نگاهش کردم روش برگردوند تا دوباره من رومو اون طرف میکردم دوباره نگاه من میکرد) رفتم بهش گفتم اما قبول نکرد(البته بگم خدا شاهده هیچ قصد بدی نداشتم و واقعا یه جورایی عاشقش شده بودم) و هر وقت منو میبینه انگارعزرائیل دیده یه جوری میشه ولی من اصلا کاری به کارش ندارم نمیدونم چرا این جوریه تازه بخاطر اینکه ناراحت نشه هر وقت میبینمش اصلا نگاهش نمیکنم ولی این قدر سخته که جلوی خودمو میگیرم که نگاهش نکنم اصلا حالم خراب میشه وقتی میبینمش اصلا از فکرم بیرون نمیره.??? ببخشید اگه طولانی شد.

jvhki (1395/09/17) :

منم عاشق شدم یعنی الانم هستم حتی شدتش بیشتر هم شده طوری که احساس میکنم افسردگی گرفتم ولی راهی ندارم رفت ازدواج کرد خودش میگه نتونستم رو حرف پدرم حرف بزنم برام انتخاب کردن میگه هنوز دوستت دارم ولی میدونم داره دروغ میگه چون اگه داشت هیچ وقت ازدواج نمیکردآخه شما بگید کجای دنیا میتونن یه پسرو مجبور به ازدواج کنند اگه خودش نخواد
نمیدونم چکار کنم هر مردی جلو میاد ردش میکنم چون دیگه نمیتونم کسیو به قلبم راه بدم میترسم تا آخر عمرم تنها بمونم
شما بگیدچکار کنم خیلی دوسش دارم خیلی
بگید چطوری فراموشش کنم ؟

sh (1395/09/29) :

در پاسخ به دوست jvhki باید بگم که زمان مشکلتو حل میکنه . اگر میخوای اون طرف از ذهنت بره کافیه به بدیهاش فکر کنی. کافیه به این فکر کنی که دیگری رو به ترجیح داد. پس اون لیاقته تو رو نداشته عزیزم. لیاقت تو بالاتر از اینهاست. پس سعی کن به زیبایی های زندگی فکر کنی و اینکه یه روزی عشق جدید پیدا میکنی که واقعا لایق عشق تو باشه.

samira (1395/10/14) :

منم عاشق شدم.اونم عاشقمه.ولی مجبوریم همدیگرو فراموش کنیم?هیچی دردش بیشتراز این اجبار نیس…خدایا ب دادمون برس.هر چند ناامیدم ک کمکمون کنی

یاسمینگولی (1395/12/22) :

سلام…
با اینکه من ۱۴ سالمه ولی خیلی ب کارم اومد… عالیییی بووود.

maria (1396/01/03) :

من به عشق و عاشقی اعتقادی ندارمبا اینکه رمان زیاد میخونم ولی اعتقادی ندارم کلیم مطلب دراین باره خوندم ولی بازم درکش نمیکنم شمامیدونین چرا؟

صالح (1396/01/14) :

من تازه 15 سالم شده فک کنم به کارم بیاد فقط مشکل اینجاست که من اصلا نمی تونم با جنس مخالف ارتباط برقرار کنم بخاطر استرس و نه شنیدن و بد تر از اون واقعا عاشق یه دختر شدم که داره دیونم می کنه

saha (1396/01/28) :

من 19سالمه طرفمم20/21سالشه به گفته ی خودش ده سالی هست عاشقمه تاحالاچنبارم بهم پیشنهادرفاقت داده ولی قبول نکردم. کل فک وفامیلاشورفیقاشم میدونن این عشقشو.ولی نمیادرودرروباهام بحرفه.خخخ ازم خجالت میکشه. ولی من عشقشوباورندارم.نمیدونم چرانمیتونم قبول کنم عشق رو…حالاشنیدم مثل اینکه دوباره میخوادعشقشوبهم ابرازکنه ومن واقعاتوشرایطی نیستم که بتونم باهاش رفاقت کنم.حتی ب عنوان یه ناشناس بهش پی ام دادم یکم باهام دردودل کردوازعشقش به ی دختری گفت بعدشزدبلاکم کرد(بیشعور)حالامن نمیدونم چجوری بایدقانعش کنم که بیخیالم بشه.تاحالابیست باربیشتربهم پیشنهادداده. وحتی مثل اینکه اشکشم دراومده…من چیکارکنم؟ضمنانمیدونم حسی بهش دارم یانه ولی مطمئنم که عاشقش نیستم

مهدی (1396/01/30) :

سلام.و خسته نباشید.
من ۲۹ سالمه.و الانم نامزد هستم.
می خوام تجربه عاشق شدن رو بهتون بگم.
کسی که می خواد عاشق بشه.باید اول اون دختری که تو رویاهاش هستش رو ببینه.نه که هر کسی رو دید بگه من می خوامش.به این می گن هوس.
عشق واقعی عشقیه که در وجود انسان باشه.کسی که در داخل بدنش پر از نفرت باشه نمی تونه عاشق بشه.
باید اول خودتونو اصلاح کنید و دل و قلبتونو از غم و نفرت و کینه و عقده های دیروز بیرون کنید و دلتونو باز بزارید تا دلتون تصمیم بگیره.
اینو همیشه بدونید.دلی که عاشق دختری بشه دیگه شده.هر کاری کنی نمی تونی نظرشو عوض کنی.
و درباره این که اگر ازدواج کردید و با زوج خودتون به مشکل خرید.هیچ وقت طلاق نگیرید.به جای طلاق زوجتونو ادم کنید.
می دونید چرا.
چون تا الان که به این مسیر رسیدید با کلی سختی ها مواجه شدید.ارزش نداره همه چیز رو خراب کنید و تمومش کنید.به جای طلاق زوجتونو قانع کنید تا واقعا بفهمه کارش اشتباهه.

مهدی (1396/02/01) :

به نظر همه دوستان احترام میذارم من عقیدم اینه هرچیزی حدی داره چارچوبی داره اگه ازچارچوبش خارج بشه درواقع خلاف باب میل شماس اگه دوست عزیزمون برگرده به طرف مقابلش هرروز بگه مثلا دوست دارم معلومه جدایی پیش میاد نه شوری شوری نه بی نمکی،دوستان توجه کنن قرارنیست همه چیز مهیاباشه تاشماکسی رودوست بدارید بایدخودتون زمینه رو بتونین فراهم کنین

*

code