آگهی بنری
تبلیغات بنری
.
خرید بک لینک ویکیوز شرکت نرم افزار عارف رایانه

Loading...

کدام یقه به من میاید؟

15490 17 مرداد 1394 پوست مو و زیبایی آسان طب » پوست مو و زیبایی » کدام یقه به من میاید؟ همیار آسان طب

اگر بخواهید لباسی با یقه مناسب برای خود انتخاب کنید کافیست تنها جلوی آینه بروید نگاهی به فرم صورت خودتان بیندازید و سپس طبق فرمولی یقه مناسب خود را ست کنید

یقه

انواع یقه

هر فرد شاخصه و معیاری هایی برای نوع پوشش و تزیین خویش دارد، که این ملاک ها نقش مهم و تعیین کننده ای در تصمیم گیری آنها ایفا می کند. حال اگر بخواهید لباسی با یقهه مناسب برای خود انتخاب کنید بایستی به  چه مواردی  توجه داشته باشید .در اینجا از شما می خواهیم که  جلوی آینه بایستید، شانه های خود را ببینید سپس صورت خود را نگاه کنید و خط کناری صورتتان را به دقت مرور کنید و تشخیص دهید که چه شکلی است.

بعد از اینکه نوع چهره خود را شناسایی کردید می توانید یقه ای که متناسب با صورتتان باشد را  انتخاب کنید. ما در این یادداش به معرفی برخی دیگر از یقهه ها که متناسب با نوع چهره و سلیقه شماست می پردازیم .

 1- آتش چهره:

افرادی با چانه های ریز و نوک تیز هستند و پیشانی پهن تری دارند.یقهه های ملوانی ، قایقی ، گرد ، آرشال ، انگلیسی ، آمریکایی  باعث درشت به نظر رسیدن صورت آنها می شود.موهای مجعد و آویخته همراه با گوشواره های گرد و مربعی شکل درشت، موجب ایجاد تعادل در ظاهر آنها می گردد.

یقه5 یقه-2یقه-6 یقه-1  یقه-3 یقه-4

2- چهره ذوزنقه با قاعده بالا:

صورت پهن دارند و قسمت پیشانی پهنای بیشتری دارد . و تا حدودی شبیه به درخت چهره ها هستند، ولی با این تفاوت که صورت پهن تر دارند. استفاده از یقهای ساده خطی شامل: یقهه گرد باز به شکل (U) ، هفت کوچک مناسب تراست. این افراد نباید موهایشان را جمع کنند. چون باعث درشت تر به نظر رسیدن صورتشان می شود.

 یقه-8
یقه-7  یقه-9 یقه-10

3- شاه چهره:

این قبیل افراد دارای چهره استخوانی با چانه ریز هستند و برای اولین بار چینی ها آن را شاه چهره نامیده اند چون شکل آن شبیه به نام شاه چین است. استفاده از یقهه هایی با خطوط منحنی بیشتر به چهره آنها می آید، همچون انواع یقه های گرد و قایقی و چراکه موجب لطیف به نظر رسیدن صورت می شود.

 یقه-11 یقه-12 یقه-13 یقه-14

4- دیوار چهره :

استفاده از لباس هایی با یقه های گرد باز به شکل (U)، انواع یقهه های  هفت و انگلیسی باریک برای دیوار چهره های که صورت مستطیلی عریض دارند. زیباتر است.

 

یقه-15 یقه-16 یقه-17

5- چهره های نامنظم:

چهره هایی هستندکه در آنها اعضای چهره به صورت متناسب نیست. این نوع چهره ها کم یابد هستند و صاحبان این نوع چهره بهتر است یقهه هایی بسته به نوع چهره هایشان  انتخاب کنند که باعث خنثی شدن خطوط نامنظم چهره شان شود. و توجه به اینکه حالت چهرهایشان به کدام یک از شکل چهره ها نزدیکتر است، با اصول آن چهره و رعایت خطوط چهره خود اقدام به تهیه لباس کنند.


# # # #

نظرات

*

code