کد :17068 27 شهریور 1394 1,329 دسته : تغذیه , سلامت همیار آسان طب

چای رویبوس علاوه بر توانایی مقابله با سرطان، افسردگی و آسم، به داشتن پوستی سالم تر و زیبا تر کمک می کند.

چای رویبوس

چای رویبوس

چای شگفت انگیز رویبوس

چای رویبوس از گیاه رویبوس به عمل می اید که قرمز و شیرین است و به سوخت و ساز بدن کمک می کند .

این چای شامل آنتی اکسیدان هاست که بدن را از تخریب رادیکال های آزاد نجات می دهد  وباعث نجات جان انسان ها از بسیاری از بیماری ها از جمله سرطان می شود .این چای فاقد کافئین است ودستگاه عصبی را آرام می کند .

فواید چای رویبوس بسیار فراوان است و به دلیل سرشار بودن از آنتی اکسیدان ها و مواد معدنی، گزینه ی بسیار سالمی برای طرفداران چای است. چای رویبوس علاوه بر توانایی مقابله با سرطان، افسردگی و آسم، به داشتن پوستی سالم تر و زیبا تر کمک می کند. نوشیدن چای رویبوس نه تنها حال شما را بهتر می کند بلکه زیبایی پوست شما را هم افزایش می دهد. برخی از دلایل مفید بودن چای رویبوس برای پوست، به این شرح است:

•    به درمان اگزما و آکنه کمک می کند

مطالعات نشان می دهند که چای رویبوس برای درمان مشکلات مختلف پوستی همچون اگزما و آکنه مفید است. شواهد نشان می دهند که نوشیدن و مصرف موضعی چای رویبوس در افراد دارای آکنه، به کاهش جوش های صورت آن ها کمک می کند. با این که تحقیقات در مورد نحوه ی عملکرد چای رویبوس در این مورد ادامه دارد، دانشمندان بر این باورند که میزان فلاونوئید بالای چای رویبوس بدن را به نابود کردن عوامل بیماری زای مزاحم تحریک می کند. دلیل آن هر چه که باشد، واضح است که چای رویبوس به بهبود سلامت پوست در افراد دارای مشکلات پوستی کمک می کند.در نتیجه به زیبایی پوست شما کمک می کند .

•    از پیری زودرس پوست جلوگیری می کند

چای رویبوس سرشار از آنزیم سوپر اکسید دیسموتاز است. این آنزیم یک ماده ی ضد پیری فوق العاده است.در آسان طب آمده است  که  آنزیم سوپر اکسید دیسموتاز برای تولید طبیعی سلول های پوستی لازم است و بالا بودن سطح آن در چای رویبوس، سلامت پوست مصرف کنندگان این چای را تضمین می کند. آنزیم سوپر اکسید دیسموتاز با خنثی کردن فعالیت رادیکال های آزاد، با چین و چروک های پوست نیز مقابله می کند. به همین دلیل، چای رویبوس برای کسانی که می خواهند سرعت فرآیند پیری پوست خود را کاهش دهند، گزینه ای عالی است.

•    ضدحساسیت و آنتی باکتریال است

یکی دیگر از فواید چای رویبوس خواص ضدحساسیتی آن است. این خاصیت اهمیت ویژه ای برای دنیای محصولات آرایشی و بهداشتی دارد زیرا تولیدکنندگان این محصولات همیشه به دنبال تولید محصولاتی هستند که برای انواع پوست ها مناسب باشند. خاصیت ضدباکتریایی چای رویبوس نیز یکی دیگر از مزیت های آن است که به درمان و تسکین عفونت های باکتریایی پوست کمک می کند.
چای رویبوس علاوه بر همه ی این فواید، سرشار از مواد معدنی و ویتامین هایی – به خصوص روی و ویتامین C- است که سلامت پوست را بهبود می بخشند. بنابراین با پیوستن به مصرف کنندگان چای رویبوس، از فواید آن بهره مند شوید.

نظرات

*

code