تبلیغات بنری
درج تبلیغات بنری
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه

مطالب مرتبط با پوست مو و زیبایی

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آسان طب استرس اضطراب افسردگی تست روانشناسی تغذیه سالم جوش صورت داروهای گیاهی درمان استرس درمان اضطراب درمان افسردگی درمان جوش صورت درمان سرطان درمان کم خونی درمان یبوست دندان رژیم غذایی رژیم لاغری زیبایی پوست سرطان قاعدگی لاغری لاغری سریع ماسک صورت مو ویتامین پوست پوکی استخوان کاهش وزن گیاهان دارویی

مو | خشک کردن و حالت دادن به مو

مجله پزشکی آسان طب » پوست مو و زیبایی » مو | خشک کردن و حالت دادن به مو

سشوار نمودن موهای خیس ( خشک کردن و حالت دادن به مو ) کار درستی نبوده و آسیب حرارتی زیادی به موها وارد می کند لذا بایستی ابتدا موها را تا حد امکان خشک کرده و رطوبت باقیمانده را با سشوار رفع نماییم.

حالت دادن به مو

 برای خشک کردن موها پس از استحمام بهتر است اجازه دهید آنها به حالت طبیعی در معرض هوا خشک شده و در صورت استفاده از حوله آن را فقط بر موها فشار داده و از مالش شدید اکیداً خودداری نمایید…

 خشک کردن و حالت دادن به مو چگونه است ؟

 خشک کردن و حالت دادن به مو

سشوارکردن ( خشک کردن و حالت دادن به مو ) در صورتی که از باد خیلی داغ استفاده نشود، فاصله سشوار از موها بیشتر از بیست سانتی متر باشد و استفاده ازآن از هفته ای2 – 1 بار تجاوز نکند، ممانعتی ندارد.

آب موجود در ساقه مو (که مسئول ایجاد نرمی و حالت ارتجاعی مو است) در صورت استفاده از باد خیلی گرم سشوار تبخیر شده و تشکیل حباب هایی در ساقه مو می دهد که در نهایت منجر به از دست رفتن لایه خارجی مو (کوتیکول مو) می گردد.

این موی آسیب دیده به سادگی دچار شکستگی شده، موخوره پیدا می کند و بوی سوختگی می دهد. یادتان باشدکه نباید تا خشک شدن کامل موها سشوارکردن را ادامه دهید. در حین سشوارکردن موها نبایستی دندانه های برس خیلی داغ شوند زیرا به موها آسیب وارد می کنند. ( خشک کردن و حالت دادن به مو )

 خشک کردن و حالت دادن به مو

سشوار نمودن موهای خیس ( خشک کردن و حالت دادن به مو ) کار درستی نبوده و آسیب حرارتی زیادی به موها وارد می کند لذا بایستی ابتدا موها را تا حد امکان خشک کرده و رطوبت باقیمانده را با سشوار رفع نماییم. در هنگام خشک کردن موهای خیس از برس زدن خشن آنها خودداری کنید و بهتر است در این مواقع اصلاً برس یا شانه زده نشده و از حرکات انگشتان برای حالت دادن به موها استفاده شود.

بیتوته

( خشک کردن و حالت دادن به مو )

خشک کردن و حالت دادن به مو موضوع این قسمت از اسان طب است.  شما سعی کنید وقتی موهایتان خیس است با حوله ان را ماساز دهید.

همچنین موهایتان را در حمام شانه نکنید چون اگر دقت کنید موهای بیشتری می ریزد.

نکته دیگر اینکه اگر ریزش مو دارید موهایتان را بعد از خشک شدن ببافید. با این کار موی کمتری از سرتان می ریزد.


# # # # # #

مطالب پیشنهادی

روآکوتان

پوست صاف به چه قیمتی؟!! روآکوتان Roaccutane داروی پرعارضه

ماسک جدید جو و آووکادو

ماسک جدید جو و آووکادو درمان جوش صورت

صاف کردن مو ها

یک روش خانگی برای صاف کردن مو ها

فصل گرما و لباس خنک

فصل گرما و انتخاب نوع لباس

پربازدید های پوست مو و زیبایی

نظرات شما

*

code