تبلیغات بنری
درج تبلیغات بنری
.
خرید بک لینک ویکیوز شرکت نرم افزار عارف رایانه

مطالب مرتبط با اخبار پزشکی

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آسان طب ازدواج استرس اضطراب افسردگی بیماری تغذیه سالم تناسب اندام! جوش صورت خواص درمانی داروهای گیاهی درمان استرس درمان اضطراب درمان افسردگی درمان کم خونی درمان یبوست دندان رژیم غذایی رژیم لاغری زیبایی پوست سرطان لاغری لاغری سریع ماسک صورت مسواک زدن مو موفقیت ویتامین کاهش وزن یبوست

برای پیشگیری از دیابت ، تلویزیون تماشا نکنید !!!

مجله پزشکی آسان طب » اخبار پزشکی » برای پیشگیری از دیابت ، تلویزیون تماشا نکنید !!!

بررسی‌ های جدید نشان می‌ دهد افرادی که در مرز ابتلا به دیابت هستند ؛ با اختصاص دادن زمان بیشتری برای تماشای تلویزیون ، خود را بیشتر در معرض این بیماری قرار می‌دهند .

دیابت,پیشگیری از دیابت,آسان طب,سبک زندگی,فواید ورزش,بی تحرکی,ضررات تماشای تلویزیون,

بررسی‌ های جدید نشان می‌ دهد افرادی که در مرز ابتلا به دیابت هستند ؛ با اختصاص دادن زمان بیشتری برای تماشای تلویزیون ، خود را بیشتر در معرض این بیماری قرار می‌دهند .

در این بررسی پزشکان مشاهده کردند که هر ساعت اضافه‌ ای که فردی در معرض خطر ابتلا به دیابت در مقابل تلویزیون می‌نشیند احتمال آنکه به دیابت نوع دو مبتلا شود، 3/4 درصد افزایش می‌یابد .

محقّقان معتقدند افرادی که در تلاش هستند از طریق تغییر در نوع سبک زندگی از ابتلا به دیابت نوع دو پیشگیری کنند ، ضرورت دارد با گذشت زمان از میزان نشستن در مقابل تلویزیون و بی‌ تحرک ماندن بکاهند .

«آندرا کریسکا» محقّق ارشد این مطالعه از دانشگاه پیتسبورگ گفت : آنچه در سال‌ های اخیر مشاهده می‌ شود این است که میزان فعالیت بدنی افراد کاهش یافته در نتیجه عارضه چاقی شیوع بیشتری پیدا کرده‌ و تعداد افراد مبتلا به دیابت نوع دو افزایش یافته‌ است .

محقّقان تاکید دارند که داشتن رژیم غذایی مناسب و انجام فعالیت‌ های بدنی ( ورزش ) کافی راهکار های مناسبی در پیشگیری از خطر ابتلا به دیابت است و می‌ تواند به میزان 58 درصد از بروز آن جلوگیری کند .


# # # # # # #

مطالب پیشنهادی

خواص لوبیا سبز

خواص لوبیا سبز و فواید لوبیاسبز

خواص شیر خشت

خواص شیر خشت برای بیماریها مثل زردی

در آب درمانی

آب درمانی درگرمای شدیدتابستان

4 بعد از کارکردهای خانواده

پربازدید های اخبار پزشکی , سبک زندگی , سلامت , متفرقه

نظرات شما

*

code