آگهی بنری
تبلیغات بنری
.
خرید بک لینک ویکیوز شرکت نرم افزار عارف رایانه

Loading...

ویژگیهای پرستار کودک چیست ؟

22946 28 آذر 1394 خانواده , روانشناسی , سبک زندگی آسان طب » خانواده » ویژگیهای پرستار کودک چیست ؟ همیار آسان طب

پرستار کودک برای والدین نعمتی است و می تواند به کودک کمک کند که زودتر مستقل شود ، اما شما و کودکتان باید او را خوب بشناسید .پرستاری بیش از آنچه که به سن مربوط باشد ، به بلوغ و روحیه ارتباط دارد .

پرستار کودک

پرستار کودک برای والدین نعمتی است و می تواند به کودک کمک کند که زودتر مستقل شود ، اما شما و کودکتان باید او را خوب بشناسید . بیایید فرض کنیم که او یک زن است ، هر چند دلیل خاصی وجود ندارد که پرستار بچه مرد نباشد . برای نشستن در کنار کودکی که شب هنگام خواب است و بیدار نمی شود ، کافی است که پرستار کودک عاقل و قابل اعتماد باشد ، ولی برای نوزادان و بچه های پنج ماهه ای که شبها ممکن است از خواب بیدار شوند ، بسیار مهم است که پرستار کسی باشد که آنها او را می شناسند و دوستش دارند . اغلب بچه ها اگر بیدار شوند و غریبه ای را کنار بستر خود ببینند وحشت زده می شوند .

اگر قرار است پرستار از بچه ها مراقبت کند و یا حتی آنها را در رختخواب بگذارد ، شما باید از رفتاری که او با بچه های شما می کند ببینید که او بچه ها را دوست دارد و زبانشان را می فهمد و می تواند با جدیت و مهربانی اداره شان کند یا نه . بنابراین مدتی قبل از آن که مشغول کار شوید ، پرستار را استخدام کنید تا در کنارش باشید و رفتارش را ببینید . به گزارش آسان طب به این ترتیب بچه ها هم قبل از آن که با او تنها بمانند به او عادت می کنند .

بسیار مهم است که شما فقط به یک یا نهایتا دو پرستار مراجعه کنید و آنها را در نظر داشته باشید . می توانید در مورد پرستار کودک از طریق آژانس های قابل اعتماد و یا دوستی که به قضاوتش مطمئن هستید ، اقدام کنید .

 پرستار کودک باید پیر باشد یا جوان ؟

پرستاری بیش از آنچه که به سن مربوط باشد ، به بلوغ و روحیه ارتباط دارد . من گاهی بچه های چهارده ساله ای را دیده ام که واقعا قابل اعتماد و توانا بوده اند ، ولی عادلانه نیست که چنین قابلیت هایی را از یک نوجوان چهارده ساله توقع داشته باشیم . بعضی از بزرگترها هم هستند که خشن یا غیر قابل اعتماد و یا بد اخلاق هستند .

برای این که کارها درست انجام شوند ، بد نیست که برای پرستار کودک دفتر یادداشتی تهیه کنید و در آن کارهای روزمره کودک ، بعضی از چیزهایی را که ممکن است به زبان خودش بخواهد ، شماره تلفن های پزشک و همسایه نزدیکی که در مواقع اضطراری بتواند کمک کند ، ساعات خواب ، چیزهایی که پرستار کودک می تواند در اشپزخانه پیدا کند و بخورد ، جای کهنه ها ، لباس خواب ها و سایر لوازم ضروری ، زیاد و کم کردن بخاری یا شوفاژ و خلاصه هر اطلاعاتی که به پرستار برای بهتر انجام دادن کارش کمک می کند ، را بنویسید . ولی از همه مهمتر این است که شما پرستار کودک را بشناسید و بدانید که کودکتان می تواند به شما اعتماد کند .

راههای مقابله با صبحانه نخوردن کودکان را بشناسید .

منبع :

asanteb.com


# # # # # # # # # # # # #

نظرات

*

code