http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

مطالب مرتبط با اخبار پزشکی

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آسان طب استرس اضطراب افسردگی انواع گل تست روانشناسی تغذیه تغذیه سالم جوش صورت داروهای گیاهی درمان استرس درمان افسردگی درمان دیابت درمان سرطان درمان یبوست دندان رژیم غذایی رژیم لاغری زیبایی پوست سرطان لاغری لاغری سریع ماسک صورت معرفی گل مو ویتامین پرورش گل پوکی استخوان کاهش وزن گیاهان دارویی

سرخک در کودکان و علایم

مجله پزشکی آسان طب » اخبار پزشکی » سرخک در کودکان و علایم

علایم بیماری سرخک در کودکان نه تا شانزده روز بعد از ابتلا آشکار می شوند . بیماری از همان ابتدا بسیار مسری است . بعید است که شخص دوباره در زندگی سرخک بگیرد . سرخک در کودکان را می شود با زدن واکسن در 12 ماهگی و واکسن یادآور در 5 سالگی کنترل کرد .

سرخک در کودکان

سرخک در کودکان در سه چهار روز اول اثار پوستی ندارد و مثل یک سرماخوردگی بد به نظر می رسد . چشم های کودک قرمز و پر آب هستند و اگر پلک او را پایین بکشید می بینید که به شدت قرمز شده است . سرخک در کودکان باعث می شود کودک سرفه های شدید و خشک و دائمی می کند و تب او هر روز بالاتر می رود . به گزارش اسان طب لکه ها در روز چهارم و هنگامی که تب خیلی بالاست بیرون می ریزند و اولین جایی که دیده می شوند پشت گوش هاست . سپس لکه ها به تدریج روی صورت و بدن پخش و کم کم بزرگتر و تیره تر می شوند . یادتان باشد بیماری سرخک در کودکان مسری است . پس اگر کودکتان سرخک گرفت نگذارید به نزدیک کودکان دیگر برود . چون ممکن است انها هم بیمار شوند . همچنین اگر اطرافیان کودکتان سرخک گرفت کودک خود را از او دور کنید تا بهبود یابد .

بیماری سرخک در کودکان

به رغم خوردن دارو تب بالا و سرفه های دائمی ادامه پیدا می کند و کودک واقعا بیمار می شود . یکی دو روز طول می کشد تا لکه ها همه بدن را بگیرند . به گزارش اسان طب از ان به بعد کودک به سرعت خوب می شود . اگر تب برای بیش از دو روز بالا ماند و یا قطع شد و دوباره برگشت به بیماری هایی چون عفونت گوش ، برونشیت یا ذات الریه مشکوک شوید . برای سرخک در کودکان معالجه خاصی وجود ندارد . بیماری های ثانویه ناشی از آن برخلاف خود سرخک که چندان خطری ندارد ، می توانند خطرناک باشند و باید معالجه شوند .

اگر به کودک به موقع واکسن زده اید ،احتمال ابتلای به سرخک در کودکان بسیار کم است . در هر حال موقعی که کودک تب دارد و سرفه می کند و بدنش هم بیرون ریخته ، حتما با پزشک تماس بگیرید .

علایم سرخک در کودکان

علایم بیماری سرخک در کودکان نه تا شانزده روز بعد از ابتلا آشکار می شوند . بیماری از همان ابتدا بسیار مسری است . بعید است که شخص دوباره در زندگی سرخک بگیرد . سرخک در کودکان را می شود با زدن واکسن در 12 ماهگی و واکسن یادآور در 5 سالگی کنترل کرد . اگر کودک واکسن نزده و در معرض بیماری قرار گرفته ، اگر در عرض سه روز به او واکسن بزنید و یا در ظرف شش روز به او گاماگلوبین تزریق کنید ، بیماری خفیف تر می شود . چند ماه بعد وقتی که اثر گاماگلوبین از بین می رود ، بسیار مهم است که کودک را علیه سرخک واکسینه کنید .

در مورد سرخجه در کودکان بیشتر بدانید .

سرخک در کودکان

سرخک در کودکان یکی از بیماری هایی است که باید به ان توجه کرد. البته سرخک واکسن دارد که اگر در کودکی ان را به موقع بزنیم درصد ابتلا به ان به شدت کاهش می یابد.

اگر کودک به ان مبتلا شد اجازه ندهید به کس دیگری نزدیک شود. همچنین به پزشک مراجعه کنید تا شما را راهنمایی کند.

منبع :

asanteb.com


# # # # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

خواص انبه و فواید انبه

راز سلامتی با انبه و فوایدش

5 راه جلوگیری از سندروم ماه رمضان

گل سبز کنجد

گل سبز کنجد و نشانه های بیماری

درمان گودی کمر

چند روش ساده برای درمان گودی کمر

پربازدید های اخبار پزشکی , سلامت

نظرات شما

*

code