http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

مطالب مرتبط با خانواده

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آسان طب استرس اضطراب افسردگی انواع گل تست روانشناسی تغذیه تغذیه سالم جوش صورت داروهای گیاهی درمان استرس درمان افسردگی درمان دیابت درمان کم خونی درمان یبوست دندان رژیم غذایی رژیم لاغری زیبایی پوست سرطان لاغری لاغری سریع ماسک صورت معرفی گل مو ویتامین پرورش گل پوکی استخوان کاهش وزن گیاهان دارویی

اداره کردن کودک بیمار

مجله پزشکی آسان طب » خانواده » اداره کردن کودک بیمار

کودک بیمار رفتارات خاصی از خود نشان میدهد . احتمال لوس شدن زیاد است ، هنگامی که بچه ها واقعا بیمار هستند ، نه فقط به خاطر بیماری ، بلکه به خاطر این که دلتان به حالشان می سوزد ، مراقبت های ویژه ای را از آنها به عمل می آورید .

کودک بیمار

کودک بیمار رفتارات خاصی از خود نشان میدهد . احتمال لوس شدن زیاد است ، هنگامی که بچه ها واقعا بیمار هستند ، نه فقط به خاطر بیماری ، بلکه به خاطر این که دلتان به حالشان می سوزد ، مراقبت های ویژه ای را از آنها به عمل می آورید . هر چند بار که دلشان بخواهد برایشان غذا و نوشیدنی می برید ، اگر غذایی را دوست نداشته باشند آن را بر می دارید و غذای دیگری می آورید و خلاصه گوش به فرمان انها هستید . اگر برایشان اسباب بازیهای جدیدی بخرید و بتوانید انها را خوشحال و ساکت نگه دارید احساس شادی می کنید . بارها حالشان را از آنها می پرسید و از همیشه دلسوزتر و مهربان تر می شوید . بچه ها خیلی زود خودشان را با این وضعیت تطبیق می دهند . اگر بیماری آنها طوری باشد که عصبانی و بدخلق بشوند پدر و مادر را به بردگی می کشند .

رفتار با کودک بیمار

رفتار با کودک بیمار

خوشبختانه کودک بیمار 90 % بعد از چند روز خوب می شود . به محض این که نگرانی پدر و مادر تمام می شود ، آنها هم دست از غیر منطقی بودن خود بر می دارند و پس از چند روز نگرانی و دردسر ، اوضاع به حال عادی بر می گردد .

ولی اگر بیماری کودک بیمار طول بکشد و یا احتمال عود آن وجود داشته باشد و پدر و مادر هم دائما اظهار نگرانی کنند ، بچه ها هم این اضطراب را می فهمند و دچار عوارض بد آن می شوند . به گزارش اسان طب آنها از این فرصت سوء استفاده می کنند و بیش از حد پر توقع می شوند . اگر بچه های مودبی باشند و خواسته هایشان را بیان نکنند ، هیجان زده و بد خلق می شوند و مثل بچه های لوس رفتار می کنند . در چنین حالتی کودک بدش نمی اید که دائما مریض باشد و از پدر و مادرش همدردی دریافت کند . در چنین حالتی درست مثل عضله ای که مدتی کار نکرده ، توان کودک برای خوشایند بودن کاهش پیدا می کند . با اشنا 6 مورد از نشانه های بیماری کودکان  شوید .

بچه ها را مشغول و مودب نگه دارید ، عاقلانه ترین کار این است که پدر و مادر هر چه سریعتر رفتارشان را به حالت عادی برگردانند ، یعنی هنگام ورود به اتاق او ، به جای نگرانی همان آرامش و خونسردی همیشگی را از خود نشان بدهند و بالحنی که انگار منتظر شنیدن خبرهای خوش هتسند ، از او بپرسند که حالش چطور است و فقط روزی یک بار حالش را بپرسند . وقتی بر اساس تجربه دستتان آمد که چه چیزی را می خورد و می اشامد ، همان را در اختیارش بگذارید . هرگز با خجالت و شرمندگی نپرسید که ایا آن را دوست دارد یا نه . هرگز به کودک بیمار برای خوردن چیزی اصرار نکنید ، مگر آن که پزشک توصیه کرده باشد . اشتهای کودک بیمار در اثر اصرار شما راحت از بین می رود .

رفتار با کودک بیمار بسیار مهم است. باید هنگام رفتار با کودک بیمار او را درک کرده و ارامش را برای او مهیا کنیم. همچنین تغذیه کودک بیمار اهمیت زیادی دارد که باید به ان توجه کرد.

واقعا بیماری مساله بدی است و در اعصاب و روان هر شخصی تاثیر می گذارد.

منبع :

asanteb.com


# # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

بهبود رابطه

قوانینه بهبود رابطه دو نفر

علل آلودگی هوا

علل آلودگی هوا و راههای مقابله

هیسترکتومی و سرطان دستگاه تناسلی

هیسترکتومی و سرطان دستگاه تناسلی

افراد درونگرا

ارتباط افراد درونگرا با جنس مخالف !

پربازدید های خانواده , روانشناسی , سبک زندگی , متفرقه , موفقیت

نظرات شما

*

code