آگهی بنری
درج تبلیغات بنری
.
خرید بک لینک ویکیوز شرکت نرم افزار عارف رایانه

راههای موفقیت در زندگی زناشویی چیست؟

23730 09 دی 1394 خانواده , روانشناسی , سبک زندگی , متفرقه , موفقیت آسان طب » خانواده » راههای موفقیت در زندگی زناشویی چیست؟ همیار آسان طب

علایق شخصی خود را حفظ کنید .وقتی به خانه می آید پانزده دقیقه او را تنها بگذارید . برای موفقیت در زندگی زناشویی حمایتگر باشید . از همسر خود حمایت بی قید و شرط داشته باشید . به او قوت قلب بدهید .

موفقیت در زندگی زناشویی

فاین و اشنایدر 1385 در کتاب «زنان ، عشق و ازدواج » اصولی را برای موفقیت در زندگی زناشویی معرفی می کنند . به عقیده آنها موفقیت در زندگی زناشویی نیاز به تلاش دارد . پیدا کردن دوست اسان و نگهداشتن ان دشوار است . پیدا کردن همسر نیز شاید اسان باشد ولی نگهداشتن آن دشوار است . باید کاری کرد که همسر احساس کند اهمیت دارد و برای ما مهم است .

اصول موفقیت در زندگی زناشویی

1-در دوران نامزدی و برنامه ریزی بریا عروسی ارامش داشته باشید . چندان نگران ارزیابی و قضاوت دیگران نباشید ، مردم ایرادگیر همیشه وجود دارند و نمی توان همه را راضی نگه داشت .

2- موجودی متفاوت از دیگران باقی بمانید . در ازدواج با درک تفاوت های فردی وجنسیتی زندگی مشترک را شروع می کنید . لذا در عین متفاوت بودن می توانید جنبه های مشترک زندگی را دنبال کنید . به اصل «زندگی کن و بگذار دیگران هم زندگی کنند » معتقد باشید .

3- برای موفقیت در زندگی زناشویی باز هم به ظاهر خود برسید ولی زیاده روی نکنید . یک ازدواج موفق غیر از ظاهر روی بسیاری از چیزهای دیگر نیز بنا شده است . شوهرتان یقینا شما را جذاب یافته است و گرنه اصلا با شما ازدواج نمی کرد . لب و دهن و بینی مصنوعی شوهر را خوشحال نمی کند یا باعث ماندن او نمی شود . سعی کنید چیزی ما بین قرتی وساده باشید ، یعنی تمیز مرتب شیک و خوش ظاهر باشید .

4- علایق شخصی خود را حفظ کنید . به گزارش اسان طب ازدواج موفق یعنی تعادل بین با هم بودن و مستقل بودن . زنانی که زندگی خود را کنار می گذارند و برای همراهی و تصمیم گیری بیش از حد به شوهرانشان وابسته می شوند سرانجام احساس ناراحتی و بی باربودن می کنند و شوهرانشان این را می فهمند و اجازه ندهید این اتفاق برای شما بیفتد .

5- وقتی به خانه می آید پانزده دقیقه او را تنها بگذارید . مردان نیاز دارند تنها باشند مگر انکه خودشان برعکس ان را بخواهند . بنابراین وقتی شوهرتان از سر کار به خانه می اید ، به طرف در نروید و او را با سوالها ، مشکلات و یا کارهای روزمره بمباران نکنید .

6- برای موفقیت در زندگی زناشویی حمایتگر باشید . از همسر خود حمایت بی قید و شرط داشته باشید . به او قوت قلب بدهید . اگر تمامی مردان با چند جمله ی روحیه دهنده به سر کار می رفتند ، بازدهی سر به اسمان می زد . هر مردی به کسی احتیاج دارد که غرور او را بسازد . این وظیفه ی شماست . اگر شوهرتان سرما خورده است و گلویش درد می کند ، ان را کوچک و کم اهمیت نگیرید ، به او نوجه نشان دهید واز او مراقبت کنید .

7 – قبول کنید که بعضی از کارها به شما مربوط نیست . هر مردی چند راز دارد یا کارهایی انجام می دهد که نمی خواهد کسی راجع به انها چیزی بداند . تا انجا که این موارد بی ضرر است از وی نخواهید که انها را به شما بگوید .

منبع :

asanteb.com


# # # # # # #

نظرات

*

code