http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

روش های موثر برای جلب همکاری همسران

مجله پزشکی آسان طب » خانواده » روش های موثر برای جلب همکاری همسران

برای جلب همکاری همسران هفته ای سه کار خوشایند برای همسرتان انجام دهید . غذای دلخواهش را بپزید . فرامین او را اجرا کنید . بی دلیل به او گل بدهید و از این قبیل.

همکاری همسران

زندگی مشترک نیاز به همکاری دارد . ازدواج نیاز به تفکری تیمی و تشریک مساعی دارد . روشهای زیر می تواند برای جلب همکاری همسران موثر باشد :

روش های موثر برای جلب همکاری همسران

روش های موثر برای جلب همکاری همسران

راههای جلب همکاری همسران

1-روزی سه بار از همسرتان تعریف کنید . سعی کنید نیمه پر لیوان را ببینید . تمام انسانها حتی انسان های بی مسئولیت و منفور هم گاهی اوقات کارهای خوب می کنند . با کمی دقت می توانید رفتارها و خصایص مثبت همسرتان را کشف کنید . این کارهای خوب می توانند کارهای ساده ای باشند .

2- با همسرتان با مهربانی و صادقانه حرف بزنید . می گویند صداقت رمز موفقیت است . حتی اگر وانمود به صداقت کنید باز هم موافقید ! اگر با همسرتان آرام حرف بزنید خشم و تدافع بین شما کم شده و جو آرامتری حاکم می شود . سفیر ها و دیپلمات های ماهر همیشه با لحنی مهربان و خیلی دقیق و حساب شده حرف می زنند و هرگز به شخصیت و مقام یکدیگر توهین نمی کنند .

3- حتی اگر همسرتان شما را ناراحت می کند سعی کنید آدم نازنینی باشید . آستانه تحمل خود را بالا ببرید و یاد بگیرید که هیچ چیز نتواند شما را ناراحت کند و از کوره در بیاورد .

4- گاهی اوقات خود را به نفهمی بزنید و مسایل را به شوخی بگیرید . هیچکس آدم بد عنق و غرغرو را که اهل شوخی نیست دوست ندارد . سعی کنید تا فرصتی گیر می آورید با همسرتان شوخی کنید .

برخی دیگر از روشهای همکاری همسران

5- اگر شدیدا افسرده و مضطرب هستید یا فکر می کنید مشکل شخصیتی دارید درصدد درمان آن برآیید . اگر برای رفع مشکلات خود از متخصصان کمک بگیرید حال شما بهتر خواهد شد و جذابیت بیشتری پیدا می کنید .

6- نقش الگو را بازی کنید و با همسرتان انجام دهید .

7-  برای جلب همکاری همسران هفته ای سه کار خوشایند برای همسرتان انجام دهید . غذای دلخواهش را بپزید . فرامین او را اجرا کنید . بی دلیل به او گل بدهید و از این قبیل.

8- در مورد کارهای خوب همسرتان ابراز نظر کنید . مردان و زنان به بازخوردهای مثبت و تشویق واکنش مطلوب نشان می دهند . سعی کنید در صحبت های روزمره با همسرتان از جملاتی مثل متشکرم ، بسیار عالی و از کمکت ممنونم استفاده کنید .

9- با بچه ها مهربان باشید و به آنها رسیدگی کنید . اگر بچه دارید باید بدانید که بچه ها فرصت های خوبی برای بهبود روابط هستند .

10- از لحاظ جنسی با همسرتان خوب باشید و با او شوخی کنید . به گزارش اسان طب اکثر مردان و زنان بهنجار علاقه مندند روابط شعقی و جنسی خوبی داشته باشند . می توانید بگویید : عزیزم دوست داری امشب با هم عشق بازی کنیم ؟ هر طور که تو دوست داشته باشی عشق بازی می کنیم .

آیا میدانید که ویژگی زوج های موفق و سالم چیست؟

امیدواریم از مطالبی که درباره روشهای جلب همکاری همسران تقدیمتان کردیم بهره مند شده باشید. همسران باید در همه  زمینه ها همکاری داشته باشند تا زندگی خوب و موفقی را تجربه کنند.

همچنین نباید مغرور بوده یا خودخواه باشند و همکاری با همسر را ننگ بدانند.

منبع :

asanteb.com


# # # # # # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

طرز تهیه آش رشته

طرز تهیه آش رشته خوش مزه

الگوهای شخصیتی،معرفی انرژی زنانه ی هرا

نگاهی به کبالت ، کرومیوم و گوگرد

سخنان بزرگان جهان برای موفقیت

1000 سخنان بزرگان جهان برای موفقیت

پربازدید های خانواده , روانشناسی , سبک زندگی , متفرقه , موفقیت

نظرات شما

*

code