تبلیغات بنری
درج تبلیغات بنری
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه

مطالب مرتبط با اخبار پزشکی

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آسان طب استرس اضطراب افسردگی بارداری تست روانشناسی تغذیه سالم جوش صورت داروهای گیاهی درمان استرس درمان اضطراب درمان افسردگی درمان جوش صورت درمان دندان درد درمان کم خونی درمان یبوست دندان رژیم غذایی رژیم لاغری زیبایی پوست سرطان لاغری لاغری سریع ماسک صورت مو ویتامین پوست پوکی استخوان کاهش وزن گیاهان دارویی

3 روش درمان سکسکه

مجله پزشکی آسان طب » اخبار پزشکی » 3 روش درمان سکسکه

یکی از متخصصان گوارش به نام دکتر آندره دوپس خوردن یک قاشق چای خوری شکر را در درمان سکسکه موثر می داند . وی اضافه می کند اکثر مواقع خوردن شکر ظرف چند دقیقه سکسه را متوقف می سازد . به محض رسیدن شکر به دهان تحریک های عصبی تعدیل می شوند در حالی که نخوردن آن باعث ادامه انقباضات عضلات و دیافراگم می شود .

درمان سکسکه

سکسه حقیقتا تجربه ای بی فایده است . اما بیشتر ما قبل از تولد سکسکه می کردیم و پس از تولد نیز در طول زندگی گاه گاهی به آن دچار می شویم . برخی از دانشمندان معتقدند سکسه از آخرین بقایای واکنش های اولیه ای است که روزی مفید بوده اند و اکنون دیگر سوید ندارند . ولی بیشتر متخصصان تند خوردن و بلع هوا را به همراه غذا از اولین علل سکسکه معرفی می کنند .در زیر به سه مورد از روش های درمان سکسکه اشاره کرده ایم :

درمان سکسکه با شکر

یکی از متخصصان گوارش به نام دکتر آندره دوپس خوردن یک قاشق چای خوری شکر را در درمان سکسکه موثر می داند . وی اضافه می کند اکثر مواقع خوردن شکر ظرف چند دقیقه سکسه را متوقف می سازد . به محض رسیدن شکر به دهان تحریک های عصبی تعدیل می شوند در حالی که نخوردن آن باعث ادامه انقباضات عضلات و دیافراگم می شود . استیولالی می گوید : من از کودکی از این شیوه استفاده کرده ام و تا کنون همیشه موثر بوده است . «لالی» یک قاشق غذاخوری شکر را توصیه می کند , اما مقدار بیشتر ان بستگی به ذائقه ی افراد دارد . در هر حال بعضی پزشکان مصرف شکر را درمان سکسکه می دانند .

درمان سکسکه با روش تضمینی پروفسور مک کالوم

پروفسور مک گالوم می گویند : من همیشه سکسه ام را با نوشیدن یک لیوان آب ، در حالی که به جلو خم شده ام بر طرف می کنم . این روش همیشه موثر است و من به افرادی که مشکل خاصی نداشته باشند این شیوه را توصیه می کنم . این روش در مورد مارک گولین موسیقیدان نیز که پس از اجرای یک برنامه در نیویورک دچار سکسکه شد کار ساز افتاد . به گزارش اسان طب اومی گوید : خانمی به من گفت : « هنگامی که سکسه داشتم ، از کمر به جلو خم شده و از لبه ی سمت مقابل یک لیوان آب نوشیدم ، این کار باعث قطع سکسه ی من شد و از آن پس ده ها بار از این روش استفاده کرده ام و نتیجه گرفته ام .»

 درمان سکسکه با روش نیم دقیقه ای ضد سکسکه

دان هورواث می تواند اختلالات گوارشی را با زبردستی خاصی تشخیص دهد . او یک محقق است و شغلش ایجاب می کند که ناراحتی های گوارشی او هرگز پایانی نداشته باشد . زیرا مجبور به صرف غذا حین کار است . او روش خود را چنین توصیف می کند : یک فنجان را پر از آب کنید و روی پیشخوان کابینت قرار دهید ، سپس انگشتان اشاره خود را محکم داخل گوش هایتان فرو ببرید . خم شوید و با انگشت شست و کوچک هر دو دست فنجان را بردارید و در حالی که نفس خود را حبس کرده اید یکی دو جرعه از آب را بنوشید .

درمان سکسکه

درمان سکسکه روشهای مختلفی دارد. اما اکثر ما دو روش را برای درمان سکسکه زیاد شنیده ایم.

یکی ترساندن طرف که ما این روش را پیشنهاد نمی کنیم.

یکی هم اینکه در حالی که نفس خود را حبس کرده اید اب بنوشید و تا جایی که میدانید نفس نکشید.

منبع :

asanteb.com


# # # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

خونریزی مقعد

درد ناحیه مقعد و خونریزی از آن

سلامت دندان

سلامت دندان و سلامت بدن

تزیین پول عید غدیر, تزیینات اسکناس عید غدیر,تزیینات سکه عید غدیر

40 عکس تزیین یادبود عید غدیر خم و عیدی

پیشگیری از HIV

پیشگیری از HIV در زنان و مردان

پربازدید های اخبار پزشکی , سبک زندگی , سلامت , متفرقه

نظرات شما

*

code