آگهی بنری
تبلیغات بنری
.
خرید بک لینک ویکیوز شرکت نرم افزار عارف رایانه

Loading...

3 روش درمان سکسکه

23784 10 دی 1394 اخبار پزشکی , سبک زندگی , سلامت , متفرقه آسان طب » اخبار پزشکی » 3 روش درمان سکسکه همیار آسان طب

یکی از متخصصان گوارش به نام دکتر آندره دوپس خوردن یک قاشق چای خوری شکر را در درمان سکسکه موثر می داند . وی اضافه می کند اکثر مواقع خوردن شکر ظرف چند دقیقه سکسه را متوقف می سازد . به محض رسیدن شکر به دهان تحریک های عصبی تعدیل می شوند در حالی که نخوردن آن باعث ادامه انقباضات عضلات و دیافراگم می شود .

درمان سکسکه

سکسه حقیقتا تجربه ای بی فایده است . اما بیشتر ما قبل از تولد سکسکه می کردیم و پس از تولد نیز در طول زندگی گاه گاهی به آن دچار می شویم . برخی از دانشمندان معتقدند سکسه از آخرین بقایای واکنش های اولیه ای است که روزی مفید بوده اند و اکنون دیگر سوید ندارند . ولی بیشتر متخصصان تند خوردن و بلع هوا را به همراه غذا از اولین علل سکسکه معرفی می کنند .در زیر به سه مورد از روش های درمان سکسکه اشاره کرده ایم :

درمان سکسکه با شکر

یکی از متخصصان گوارش به نام دکتر آندره دوپس خوردن یک قاشق چای خوری شکر را در درمان سکسکه موثر می داند . وی اضافه می کند اکثر مواقع خوردن شکر ظرف چند دقیقه سکسه را متوقف می سازد . به محض رسیدن شکر به دهان تحریک های عصبی تعدیل می شوند در حالی که نخوردن آن باعث ادامه انقباضات عضلات و دیافراگم می شود . استیولالی می گوید : من از کودکی از این شیوه استفاده کرده ام و تا کنون همیشه موثر بوده است . «لالی» یک قاشق غذاخوری شکر را توصیه می کند , اما مقدار بیشتر ان بستگی به ذائقه ی افراد دارد . در هر حال بعضی پزشکان مصرف شکر را درمان سکسکه می دانند .

درمان سکسکه با روش تضمینی پروفسور مک کالوم

پروفسور مک گالوم می گویند : من همیشه سکسه ام را با نوشیدن یک لیوان آب ، در حالی که به جلو خم شده ام بر طرف می کنم . این روش همیشه موثر است و من به افرادی که مشکل خاصی نداشته باشند این شیوه را توصیه می کنم . این روش در مورد مارک گولین موسیقیدان نیز که پس از اجرای یک برنامه در نیویورک دچار سکسکه شد کار ساز افتاد . به گزارش اسان طب اومی گوید : خانمی به من گفت : « هنگامی که سکسه داشتم ، از کمر به جلو خم شده و از لبه ی سمت مقابل یک لیوان آب نوشیدم ، این کار باعث قطع سکسه ی من شد و از آن پس ده ها بار از این روش استفاده کرده ام و نتیجه گرفته ام .»

 درمان سکسکه با روش نیم دقیقه ای ضد سکسکه

دان هورواث می تواند اختلالات گوارشی را با زبردستی خاصی تشخیص دهد . او یک محقق است و شغلش ایجاب می کند که ناراحتی های گوارشی او هرگز پایانی نداشته باشد . زیرا مجبور به صرف غذا حین کار است . او روش خود را چنین توصیف می کند : یک فنجان را پر از آب کنید و روی پیشخوان کابینت قرار دهید ، سپس انگشتان اشاره خود را محکم داخل گوش هایتان فرو ببرید . خم شوید و با انگشت شست و کوچک هر دو دست فنجان را بردارید و در حالی که نفس خود را حبس کرده اید یکی دو جرعه از آب را بنوشید .

منبع :

asanteb.com


# # # # # # # # # #

نظرات

*

code