http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

آزمایش مو برای تشخیص نوع مو

مجله پزشکی آسان طب » اخبار پزشکی » آزمایش مو برای تشخیص نوع مو

آزمایش مو : یک تار مو را با انگشت شست و سبابه ی هر دو دست گرفته و بکشید تا پاره شود .شما به این ترتیب می توانید استحکام موهای خود را بررسی کنید .

آزمایش مو

برای تعیین نوع مو آرایشگر شما می تواند تقریبا بدون اشتباه در مورد نوع موهای شما و پوست سرتان قضاوت کند . ولی اگر مایلید خود نیز این مساله را بررسی کنید می توانید آزمایشات زیر را که خیلی ساده است و احتیاجی به تکنیک و وسیال پیچیده ندارد انجام بدهید .

آزمایش مو : شماره 1

ده عدد از موهای خود را از شانه یا برس سرتان بردارید . انها را روی یک کاغذ سفید قرار دهید . شکل ظاهری انها را بررسی کنید . ممکن است موهای شما سخت و موجدار ، مجعد یا فر باشد . این اولین نکته ای است که می توانید بررسی کنید .

آزمایش مو تشخیص نوع مو : شماره2

یک تار مو را با انگشت شست و سبابه ی هر دو دست گرفته و بکشید تا پاره شود .شما به این ترتیب می توانید استحکام موهای خود را بررسی کنید . اگر تار مو  در این آزمایش مو به سادگی وبا کوچکترین کششی پاره شد این حالت بیانگر وضعیت نامناسب موهای شما است . این وضع ممکن است بر اثر استفاده از مواد شیمیایی ، دست کاری بی موقع موها و یا شرایط نامناسب خشک کردن آن که احتمالا خیلی خشن بوده ایجاد شده باشد .

اما اگر موی شما به خوبی در برابر کشش مقاومت کرد ، این نشانه بسیار خوبی است . شما می توانید این آزمایش را پس از خیس کردن مو ، برای اینکه تفاوت آن را درک کنید دوباره انجام بدهید . در این حالت باید مو حالت ارتجاعی بیشتری از خود نشان بدهد .

آزمایش مو تشخیص نوع مو : شماره 3

یک تار موی خود را روی کاغذی سفید بگذارید و قسمت انتهایی آن را با یک ذره بین ساده بررسی کنید . به خوبی می توانید نوک آن را ببینید که آیا شاخه شاخه شده یا خیر . در این حالت ممکن است مشاهده کنید نوک مو به دو قسمت یا بیشتر تقسیم شده است . اگر وضع چنین باشد ، شما باید به معالجات خاصی که این گونه موها به آن نیاز دارند بپردازید . البته بهتر است فقط روی یک تار مو قضاوت نکنید و برای مشخص شدن موضوع ، نوک ده تار مو را مورد بررسی قرار دهی و اگر هیچ یک از آنها چنین حالتی نداشته باشد ، نشان دهنده ی وضعیت خوب موی شما است .

آزمایش مو برای تشخیص نوع مو

آزمایش مو : شماره 4

موی بالای سر را با انگشت باز کنید تا پوست سر مشخص شود . پوست سر خود را با گرفتن ذره بینی روی آن ، جلوی یک آینه ی کوچک بررسی کنید . به گزارش اسان طب به خوبی خواهید دید که ایا دچار شوره ی سر هیتد یا خیر . آیا این شوره ها روی پوست چسبیده و آغشته به عرق و چربی است ؟ یا اینکه خشک و از پوست جدا شده است ؟

آیا علل چربی مو را می دانید ؟

شما میتوانید با ازمایش های بالا نوع موهایتان را تشخیص داده و با توجه به نوع مو نوع شامپو و راههای رسیدگی به مویتان را تعیین کنید.

منبع :

asanteb.com


# # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

طب سنتی

با طب سنتی درمان شوید

خواص رزماری برای موی سر و پوست و سلامتی

خواص رزماری برای موی سر و پوست و سلامتی

اگر هنوز تاتو نکرده اید،دست نگه دارید

ماسک زیبایی پوست

معرفی چند ماسک زیبایی پوست خانگی

پربازدید های اخبار پزشکی , پوست مو و زیبایی , سلامت

نظرات شما

*

code