http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

ورم پستان زن ها

مجله پزشکی آسان طب » اخبار پزشکی » ورم پستان زن ها

ورم پستان زن ها اگر در اثر باد گرم باشد علاج باد گرم کنند . اما چنانچه در اثر تجمع شیر در پستان و عدم خروج آن باشد در این حالت پستان سفت می شود و قرمزی هم ندارد و در ابتدا کمی دردناک است . در این صورت باید فورا با پستاندوش شیر را مرتب بدوشند تا از پستان خارج شده و جریان پیدا کند .

ورم پستان

ورم پستان زن ها اگر در اثر باد گرم باشد علاج باد گرم کنند . اما چنانچه در اثر تجمع شیر در پستان و عدم خروج آن باشد در این حالت پستان سفت می شود و قرمزی هم ندارد و در ابتدا کمی دردناک است .

در این صورت باید فورا با پستاندوش شیر را مرتب بدوشند تا از پستان خارج شده و جریان پیدا کند . ضمنا جهت نرم شدن قسمت سفت و به جریان افتادن شیر در مجاری آن مقدار دو لیوان سرکه را با دو لیوان گلاب مخلوط کرده و گرم کنند و روزی دو سه بار پستان را در این مایع گرم قرار دهند و دستمال یا حوله ای را هم به آن مایع تر کرده و بالای پستان بگذارند و بدوشند تا شیر به جریان افتد و از پستان خارج شود .

و هنگامی که از داخل گلاب و سرکه پستان را بیرون می آورند ، مخلوطی از پودر باقلا و سنکنجبین را که مانند ماست می شود بر زیر و روی پستان مالند و پهار تا شش روز این عمل را انجام دهند . درباره  (توده های پستان و تسکین آن ) بیشتر بدانید .

ورم پستان زن

درباره ورم پستان و درمان ورم پستان بدانید..

به گزارش اخبار پزشکی سایت اسان طب اگر پستان نرم شد و ماده تحلیل رفت که مداوا شده است و اگر ماده تحلیل نرفت باید روی آن لواشک بگذارند تا ماده به جراحت تبدیل شده و دهن باز کرده و از داخل عضو خارج گردد .

اجزاء لواشک عبارتند از آردجو ، گل ختمی ، اسفرزه و شیرگاو ولی اگر ماده سفت شده زود نرسد و نرم نشده و به چرک تبدیل نگردد و دهان باز نکند ، برای رسانیدن ماده و دهن باز کردن زخم ، بزرک و گل بابونه و تخم کافشه و گندم را پودر کرده و با شیر گاو مخلوط و بر بالای پستان بیندازند تا دهن باز کند و چون و چون دهن باز کند .

باید روی آن از مرهم لعابی بگذارند تا چرک آن کلا خارج شود و چون چرک کاملا خارج شد از یکی از مرهم های سفید یا سیاه استفاده کنند تا زخم بهبود یابند .

اما گاهی مشاهده می شود که دهان زخم پس از باز شدن مرتب به هم می اید و چرک در زیر مانده و خارج نمی شود .

در ورم پستان چنانچه دهان زخم باز نشود چرک زیر کل پستان را فاسد می کند . در این چنین مواقع ماده ای دارویی ابر مانند و به شکل ابر موجود است که به نام ابر هم نامیده می شود .

باید از این ابر به صورت فتیله ای درست کرده و در دهان زخم فرو کنند و بماند تا دهان زخم را باز کند سپس مرهم سفید را به فتیله ای آغشته کرده و در زخم فرو کنند تا کم کم از داخل گوشت بیاورد و هر چه از ته زخم گوشت بالاتر اید فتیله را کوچکتر کنند تا زخم کلا بهبود یافته و دیگر نیازی به فتیله نباشد .

ورم پستان زن ها به دلایل مختلف ایجاد می شود. گاهی این ورم مشکوک به سرطان است اما گاهی هم علل دیگری دارد و یک بیماری عادی است که درمان می شود.

ولی در هر شرایطی اگر به ورم مشکوکی برخوردید سریعا به پزشک مراجعه کنید.

منبع :

asanteb.com


# # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

خواص سمنو و فواید سمنو

خواص سمنو و فواید سمنو را بدانید

علایم دوران یائسگی چیست علایم یائسگی

یائسگی، آشنایی با دوران یائسگی و پیشگیری از خطرات آن

درمان بوی بد پا

معرفی روش های درمان بوی بد پا

کم خونی داروهای خون ساز

اطلاعات دارویی از داروهای خون ساز

پربازدید های اخبار پزشکی , پوست مو و زیبایی , سلامت

نظرات شما

*

code