http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

سوء استفاده جنسی از کودکان چیست ؟

مجله پزشکی آسان طب » خانواده » سوء استفاده جنسی از کودکان چیست ؟

یک نوع خاص سوء استفاده جنسی از کودکان ( اینسست incest ) یا زنای محارم است .اینسست اشاره به روابط جنسی با خویشاوندان خونی دارد . متاسفانه تعداد زیادی از سوء استفاده های جنسی با کودکان ، از جمله تجاوز جنسی ، را خویشاوندان انجام می دهند .

سوء استفاده جنسی از کودکان

سوء استفاده جنسی از کودکان یکی از مخربترین خشونت های جنسی است . مثلا کاترین برادری از زنی تعریف می کند که از 8 تا 18 سالگی مورد سوء استفاده جنسی از سوی پدرش قرار گرفته بود . پدرش ابتدا عکس های پورنوگرافیک را به عنوان ابزار آموزشی نشان داده و بعد او را به اورال سکس و آمیزش جنسی وادار کرده بود . سوء استفاده جنسی از کودکان این واقعیت را یادآوری می کند که تنها زنان بالغ قربانیان خشونت نیستند ، بلکه کودکان خردسال نیز در معرض آسیب قرار دارند .

سوء استفاده جنسی از کودکان ، کاری بسیار بی رحمانه است ، زیرا در اکثر موارد ، خویشاوندان ، همسایگان و بزرگترهای کودکان هستند که از آنها سوء استفاده جنسی می کنند . واقعیت رنج آور اینجاست که سوء استفاده کنندگان کسانی هستند که وظیفه ی مراقبت از کودکان را به عهده دارند ، باید از آنها محافظت به عمل آورند ، آنها را سرپرستی و تربیت کنند و منافذ انها را محفوظ نگهدارند .

سوء استفاده جنسی از کودکان

سوء استفاده جنسی از کودکان

تعریف سوء استفاده جنسی از کودکان

سوء استفاده جنسی از کودکان تعاریف مختلفی به خود داده است . بعضی تعاریف تماس فیزیکی بین سوء استفاده کننده و کودک را شرط می دانند و بعضی دیگر نه . به گزارش بخش خانواده و روانشناسی از سایت آسان طب رایج ترین تعریف از سوء استفاده جنسی عبارت است از فعالیت جنسی انجام شده با کودک ، که تحت شرایطی روی می دهد و می تواند به سلامت فیزیکی یا روانی او آسیب رساند .

میزان وقوع سوء استفاده جنسی از کودکان در گرو این است که از کدام تعریف استفاده کنیم . تخمین موارد وقوع بسیار دشوار است ، زیرا درصد بسیار اندکی از سوء استفاده ها گزارش داده می شود . با این حال ، تخمین ها نشان می دهد که در آمریکای شمالی ، حدود 20 تا 25 درصد دختر بچه ها ، تا 18 سالگی مورد سوء استفاده جنسی قرار میگیرند .

به گزارش بخش خانواده و روانشناسی از سایت آسان طب یک نوع خاص سوء استفاده جنسی از کودکان ( اینسست incest ) یا زنای محارم است که باز برای آن تعاریف مختلفی وجود دارد . یکی از انواع تعاریف مورد قبول این است که اینسست اشاره به روابط جنسی با خویشاوندان خونی دارد . متاسفانه تعداد زیادی از سوء استفاده های جنسی با کودکان ، از جمله تجاوز جنسی ، را خویشاوندان انجام می دهند .

سوء استفاده جنسی از کودکان مشکل مهم و خاص جامعه ماست ، زیرا کودکان از جانب کسانی مورد خیانت قرار می گیرند که وظیفه ی حفاظت از آنها را دارتد ، ولی از قدرت خود سوء استفاده می کنند .

منبع :

asanteb.com


# # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

طرز تهیه حلوا ی خوشمزه

طرز تهیه حلوا ی خوشمزه و خوش طعم

عکس تزیین انار شب یلدا

خلاقیت در تزیین انار شب یلدا

کودکان درخودمانده یا اوتیستیک

علایم کودکان درخودمانده (اوتیستیک)

نظریه خودپنداره

نظریه خودپنداره و نظریه سوپر را بشناسید

پربازدید های خانواده , روانشناسی , متفرقه

نظرات شما

*

code