تبلیغات بنری
درج تبلیغات بنری
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه

مطالب مرتبط با اخبار پزشکی

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آسان طب استرس اضطراب افسردگی بارداری تست روانشناسی تغذیه سالم جوش صورت داروهای گیاهی درمان استرس درمان اضطراب درمان افسردگی درمان جوش صورت درمان دندان درد درمان کم خونی درمان یبوست دندان رژیم غذایی رژیم لاغری زیبایی پوست سرطان لاغری لاغری سریع ماسک صورت مو ویتامین پوست پوکی استخوان کاهش وزن گیاهان دارویی

سقنقور یا سمندر آتش برای افزایش قوای جنسی

مجله پزشکی آسان طب » اخبار پزشکی » سقنقور یا سمندر آتش برای افزایش قوای جنسی

سقنقور جانوری است مهره دار و تقریبا شبیه است به مارمولک . بعضی آن را به غلط ماهی سقنقور نامیده اند . این حیوان در نواحی گرم زمین زندگی می کند . دارای دست و پا بوده و دمی درازتر از دم مارمولک دارد . بعضی آن را از دوزیستان و عده ای دیگر از خزندگان می دانند .

سقنقور

سقنقور جانوری است مهره دار و تقریبا شبیه است به مارمولک . بعضی آن را به غلط ماهی سقنقور نامیده اند . این حیوان در نواحی گرم زمین زندگی می کند . دارای دست و پا بوده و دمی درازتر از دم مارمولک دارد . بعضی آن را از دوزیستان و عده ای دیگر از خزندگان می دانند .

این حیوان دو گونه است ، گونه ای در خشکی و کنار آب ها به سر می برند و گونه ای در آب زندگی می کند . افرادی که این حیوان را دیده اند نوشته اند که دارای آلت تناسلی بوده و بر خلاف پستانداران که یک آلت تناسلی دارند نر آن دارای دو قضیب و ماده آن دارای دو واژن می باشد . اما بیضه نر آن مانند بیضه پرندگان در داخل شکم حیوان قرار دارد .

تازه سقنقور  دارای طبیعت گرم و تر و خشک شده یا نمک سود آن دارای طبیعت گرم و خشک می باشد .

درباره سقنقور بیشتر بدانید

به گزارش بخش سلامت سایت آسان طب ، سقنقور دارویی است بسیار مقوی برای قوای تناسلی و آمیزشی هم برای زنان و هم برای مردان و خواص دارویی بیشتر در نر آن است که دارای پشتی به رنگ زرد مایل به سیاه است .

این حیوان را پس از شکار پاک کرده و غیر از کلیه ها بقیه احشاء را بیرون ریخته شکمش را از نمک پر می کنند و روی آن نیز مقداری نمک ریخته و آن را در سایه خشک می کنند و پس از خشک شدن به نقاط مختلف زمین می فرستند تا به مصرف درمانی برسد .

مصرف سقنقور قوای تناسلی را آنچنان تحریک می فرستند و نعوذ و دفع منی به حدی می رسد که ممکن است سبب هلاکت انسان گردد و اگر شخصی پس از مصرف این دارو به چنین حالتی افتد می تواند مقداری یک تا دو گندم کافو را با پنجاه گرم تخم کاهو کوبیده به تدریج بخورد تا اثر آن را زایل نماید .

مردانی که در آنان نعوذ صورت نمی گیرد یا به سستی آلت تناسلی مبتلا هستند با مصرف این داروی مجرب ، سلامتی خود را باز خواهند یافت .

به علاوه این دارو می تواند سبب فربه شدن افرادی که از حال طبیعی لاغرتر هستند بشود و برای بیمارانی مانند لقوه و نقرس و درد مفاصل و سیاتیک رطوبی مزاج و فلج اعضاء و کزاز بسیار نافع است . در بیماری کزاز آب گوشت طبخ شده این حیوان را بر اعضاء گرفته شده می مالند و عضو را ماساژ می دهند .

این دارو برای افراد گرم مزاج مناسب نیست مگر آنکه آن را با آب میوه های ترش مصرف نمایند . مقدار خوراک آن را چهارده گرم نوشته اند.

سقنقور یا سمندر آتش

سقنقور یا سمندر آتش جانوری است شبیه مارمولک  و مصرف ان باعث افزایش وحشتناک قوای جنسی خواهد شد. اگر دیدید به این حال رسیدید سریع دو گندم کافور و 50 گرم تخم کاهو بخورید تا اثر ان کم شود. وگرنه ممکن است به هلاکت برسید.

منبع :

asanteb.com


# # # # # # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

فواید مسواك

مسواک،صبح‌ها پیش از صرف صبحانه مسواک بزنید

انواع نمک

معرفی انواع نمک و نحوه ی مصرف آنها

غدد لنفاوی متورم چیست

علت تورم غدد لنفاوی و نحوه درمان آن

فواید زردآلو چیست

زرد آلو ، خواص و فواید زردآلو

پربازدید های اخبار پزشکی , سلامت , متفرقه

نظرات شما

*

code