http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

مطالب مرتبط با اخبار پزشکی

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آسان طب استرس اضطراب افسردگی انواع گل تست روانشناسی تغذیه تغذیه سالم جوش صورت داروهای گیاهی درمان استرس درمان افسردگی درمان دیابت درمان سرطان درمان یبوست دندان رژیم غذایی رژیم لاغری زیبایی پوست سرطان لاغری لاغری سریع ماسک صورت معرفی گل مو ویتامین پرورش گل پوکی استخوان کاهش وزن گیاهان دارویی

اطلاعاتی درباره پسر یا دختر بودن بچه

مجله پزشکی آسان طب » اخبار پزشکی » اطلاعاتی درباره پسر یا دختر بودن بچه

این فکری که بعضی ها جنس دیگر مثلا پسر را بر دختر ترجیح می دهند فکری غلط و باقی مانده از افکار دوران جاهلیت است . برای آن دسته از پدرانی که با تولد پسر یا دختر که خلاف انتظارشان بوده همسرانشان را نکوهش می کنند تذکر می دهیم که جنسیت فرزند توسط اسپرماتوزوئید مرد مشخص می شود .

پسر یا دختر

اینکه برای ما داشتن فرزند پسر یا دختر حتما بهتر است حرف نادرستی است خداوند حکیم بشر را از دو جنس آفریده و به هر کس که صلاح بداند پیر و به هر کس که صلاح بداند دختر عصا می کند .

پسر یا دختر بودن بچه

واصولا این فکری که بعضی ها جنس دیگر مثلا پسر را بر دختر ترجیح می دهند فکری غلط و باقی مانده از افکار دوران جاهلیت است . به گزارش بخش اخبار پزشکی سایت اسان طب اگر انسان اندکی فکر کند به زودی به این نکته خواهد رسید که ما آنچه که صلاح ما است نمی دانیم و خدا که همه چیز را می داند مصلحت ما را بهتر از ما می داند .

نکته دیگری را هم لازم می دانیم برای آن دسته از پدرانی که با تولد پسر یا دختر  که خلاف انتظارشان بوده همسرانشان را نکوهش می کنند تذکر می دهیم این است که جنسیت فرزند توسط اسپرماتوزوئید مرد مشخص می شود .

گاهی بعضی از همسران سوال می کنند اینکه شنیده ایم انسان می تواند با خوردن غذاهای مخصوص یا کارهای خاصی سبب پسر یا دختر شدن  بچه بشود تا چه حد صحیح و عملی است ؟ پاسخ این است که بله مطالعاتی روی حیوان و انسان شده اما هیچ یک از این مطالعات به راه حل قطعی و مطمئن نرسیده اند .

پسر یا دختر : دلایل گرامی داشتن دختر

از انجا که در طول تاریخ ستم های زیادی در حق دختران شده است لازم دیدیم در اینجا به عنوان نمونه چند جمله از نظرات اسلام در مورد داشتن فرزند دختر و گرامی داشتن او بیاوریم تا این بحث را کامل کرده باشیم :

1-بهترین فرزندان شما دختران می باشند .

2- دخترها ، حسنات (نیکی ها) هستند و پسرها نعمتهای خدایند ، خداوند در قیامت در مقابل حسنات به انسان اجر می دهد اما درباره نعمت ها از انسان بازخواست خواهد کرد .

3- پیامبر اکرم در پاسخ کسی که خداوند به او دختری داده بود و در چهره او اندوه ظاهر شده بود فرمود ترا چه شده است زمین سنگینی او را بر می دارد و آسمان سرش سایه می افکند و خدا روزی او را می دهد . و او گلی خوشبو است که تو او را می بویی .

پسر یا دختر بودن بچه

برخی ها فقط پسر دوست دارند و برخی ها فقط دختر . ولی واقعا لذت داشتن هر دوی انها عالیست و هر کدام فواید زیادی دارند. به جای اینکه مدام ذعا کنید که بچه تان پسر یا دختر باشد از خدا بخواهید فرزند سالم به شما بدهد. شاید الان به این حرف لبخند بزنید. ولی اگر خدای نکرده بچه تان هنگام دنیا امدن دچار بیماری باشد منظور ما را متوجه خواهید شد.

منبع :

Asanteb.com


# # # # # # #

مطالب پیشنهادی

خواص آلبالو

اثر شفابخش آلبالو ، شربت و مربای آلبالو

14 فرمول ثروتمند شدن

تصویربرداری از استخوان

تکنیک های تصویربرداری از استخوان ها

مهارت های عملی زندگی و موفقیت افراد ، مهارت های زندگی ، مهارتهای عملی زندگی ، مهارتهای عملی

مهارت های عملی زندگی و موفقیت افراد

پربازدید های اخبار پزشکی , خانواده , سبک زندگی , سلامت

نظرات شما

*

code