آگهی بنری
تبلیغات بنری
.
خرید بک لینک ویکیوز شرکت نرم افزار عارف رایانه

Loading...

راههای مقابله و درمان خودارضایی

25779 10 بهمن 1394 خانواده , روانشناسی , سلامت آسان طب » خانواده » راههای مقابله و درمان خودارضایی همیار آسان طب

برای درمان خودارضایی تخم خرفه ، تخم خيار ، تخم كدو ، و تخم خردل را تهيه كنيد ( از هر كدام 100 گرم ) بعد از تميز نمودن آن ها را كوبيده مخلوط نماييد و روزي يك قاشق چاي خوري در يك استكان آبجوش دم كرده ، صبح و شب (هربار يك استكان ) ميل نمايد . شما ميتوانيد تا زمان بهبودي اين درمان را ادامه دهيد و نگران نباشيد كه اين دم نوش ها موجب ناتواني جنسي نخواهد شد .

درمان خودارضایی

با خود ارضايي چه كنيم ؟ درمان خودارضایی دغدغه ی بسیاری از افراد و مخصوصا جوانها هست . خودارضایی نوعی اعتیاد است که عوارض جسمی و روحی زیادی دارد . گاهی افراد به دلیل شهوت زیاد و ازدیاد میل جنسی متاسفانه به خود ارضایی مبتلا می شوند.

راهکارهایی برای مقابله و درمان خودارضایی

برای درمان خودارضایی و مقابله با ان پیشنهادات و راه حل های مختلفی وجود دارد . درست است که ترک خود ارضایی سخت است اما با اراده شدنی است . در زیر به برخی از راههای درمان خودارضایی و مقابله با ان اشاره میکنیم .

1- اجتناب از محرك ها :

اجتناب از محرک ها ، گاهي موثر در مهار و كنترل نيروي جنسي است ؛ زيرا غذاهاي محرك موجب ترشح غدد جنسي شده ، افراد به بحران جنسي گرفتار مي شوند .

2- كاهنده هاي نيروي جنسي :

استفاده از خوراكي ها و دم كرده هايي كه شهوت زا نبوده و در عوض به نوعي آرام كننده و تسكين دهنده غريزه جنسي اند برای درمان خودارضایی و مقابله با ان مفید است .

– به گزارش اسان طب ، كم خوردن يكي از بهترين راه هاي مهار اين بيماري يعني استمناء است كه موجب كاهش و كنترل شهوت خواهد شد .

– مصرف ليمو اعم از شيرين و ترش رام كننده شهوت است و برای درمان خودارضایی مفید است  ؛ سعي كنيد از ليمو عماني در غذاها و دم نوش هاي تان بيشتر استفاده كنيد .

– شير خشت از كاهش دهنده هاي نيرو جنسي است ؛ آن را با يك ليوان آب جوش دم كرده ، پس از صاف كردن بنوشيد و اين درمان را تا بهبودي تكرار كنيد .

– مصرف گوشت هاي سرد مثل گوشت گاو ، بز، گوسفند ماده و مرغ را در اولويت غذايي خود قرار دهيد زيرا اينها در مهار طغيان نيروي جنسي موثرند .

– ميوه هاي ترش مثل آلبالو ، زرشك ، تمشك ، و تمر هندي نيز از كاهش دهندگان شهوت اند .

– عدسي در ضمن خون ساز بودن ، قوه باه را كنترل مي كند ، براي رهايي از استمناء به استفاده از عدسي روي آوريد .

– سنجد در ضمن فوايد خوب در كم كردن نيروي شهوت بسيار موثر است ، به جاي تنقلات مضر از اين نعمت خدادادي بهره ببريد .

درمان خودارضایی با گیاهان دارویی

برای درمان خودارضایی تخم خرفه ، تخم خيار ، تخم كدو ، و تخم خردل را تهيه كنيد ( از هر كدام 100 گرم ) بعد از تميز نمودن آن ها را كوبيده مخلوط نماييد و روزي يك قاشق چاي خوري در يك استكان آبجوش دم كرده ، صبح و شب (هربار يك استكان ) ميل نمايد . شما ميتوانيد تا زمان بهبودي اين درمان را ادامه دهيد و نگران نباشيد كه اين دم نوش ها موجب ناتواني جنسي نخواهد شد .

– عناب ، پنج انگشت و ريواس از كاهنده هاي قند خون اند ، موجب تقويت معده و روده ها شده از كاهش دهنده هاي شهوت به شمار مي آيند .

– بعضي از عرفا در تسكين شهوت به ياري جوانان آمده اند و ارائه راه حل كرده اند .

حاج اقا فخر تهراني كه از عرفا بودند مي فرمودند : كساني كه زن ندارند و شهوت بر آنها غلبه مي كند بايد هر روز مقداري سركه بخورند تا قواي شهواني آن ها كم شود و از آنجايي كه ايشان تا آخر عمرشان مجرد بودند همواره بر خوردن سركه ممارست داشتند .

منبع :

asanteb.com


# # # # # # #

نظرات

ali ؛ (1395/06/07)

سلام یه داروی ضد افسردگی به نام فلوکسیتین یا پروزاک هست که باعث کاهش میل جنسی میشه . مکانیزم اثر این دارو کاهش باز جذب سروتنین (هورمون شادی) در مغز است.

دکتر مهدی ملا ؛ (1395/07/30)

مصرف روزانه یک عدد کپسول روغن ماهی
(امگا 3) بعد از وعده نهار به درمان بیماریه خود ارضایی کمک میکند،در داروخانه ها دو نوع کپسول امگا 3 وجود دارد(گیاهی و حیوانی)که نوع حیوانی آن همان روغن ماهی است(Fish Oil)مصرف روغن ماهی به همراه کمی تحرک به تدریج بعد از یک ماه موجب تعادل در قوای جنسی زنان و مردان میشود
(توجه داشته باشید که مصرف کپسول روغن ماهی باید زیر نظر پزشک متخصص انجام شود و عواقب مصرف خودسرانه آن به عهده خود فرد میباشد)
بیماریه خود ارضایی هیچ ربطی به خوب و یا بد بودن افراد ندارد و نوعی بیماریه عدم تعادل در اندام تناسلی و کنترل کننده آن هست که با مصرف دارو درمان میشود

*

code