آگهی بنری
تبلیغات بنری
.
خرید بک لینک ویکیوز شرکت نرم افزار عارف رایانه

Loading...

راهکار های افزایش میل جنسی در مردان

25780 11 بهمن 1394 اخبار پزشکی , روانشناسی , سلامت آسان طب » اخبار پزشکی » راهکار های افزایش میل جنسی در مردان همیار آسان طب

روغن ماهي كه گاه به صورت شيشه و بطري و يا به صورت كپسول در بازار فروخته مي شود ، براي برطرف كردن ضعف قوه باه و افزایش میل جنسی موثر است ( حداقل 40 روز مصرف شود ) . شير محلي تازه همراه با عسل و گروه لبنيات در رفع ضعف قواي جنسي موثر است ؛ البته اگر هر كدام با مصلح خود مصرف شود ؛ مثلا شير با خرما ، پنير با گردو يا كنجد و ماست با زنيان .

افزایش میل جنسی

 مصرف به موقع لبنيات  برای افزایش میل جنسی در مردان مفید است . شير محلي تازه همراه با عسل و گروه لبنيات در رفع ضعف قواي جنسي موثر است ؛ البته اگر هر كدام با مصلح خود مصرف شود ؛ مثلا شير با خرما ، پنير با گردو يا كنجد و ماست با زنيان .

روغن ماهي كه گاه به صورت شيشه و بطري و يا به صورت كپسول در بازار فروخته مي شود ، براي برطرف كردن ضعف قوه باه  و افزایش میل جنسی موثر است ( حداقل 40 روز مصرف شود ) .

برخی راههای افزایش میل جنسی

در ناتواني عنين( مردي كه قادر به همبستري نباشد ) اين نكته بسيار مهم است كه مصرف اين داروهاي گياهي نبايد شيوه استفاده از آن ها را ناديده گرفت . استعمال گياهان دارويي بايد با طبيعت بيمار ( صفرا ، دم ، بلغم ، سودا ) هماهنگ باشد ، تا نتيجه مطلوبي دردرمان و شفايابي حاصل شود .مثلا در مورد بيماري با طبع گرم بايد از گياهاني چون انارترش ، پوست كدو (خام يا پخته ) تخم خرفه ، تخم خيار ، كاهو ، تخم كاهو ، تخم گشنيز و ديگر خنكي ها استفاده شود و در بيماري با مزاج سرد و سودايي بايد افتيمون شامي ، اسطوخودوس ، آويشن و غيره مصرف شود و در مزاج سرد بلغمي داروهاي گياهي چون زنجبيل ، فلفل ، دارچين و نظاير اين ها براي درمان مفيد است .

سبزي هاي تازه و شفا بخش برای افزایش میل جنسی مفید است . امام صادق (ع) مي فرمايند : شمارا به خوردن كاسني سفارش مي كنم ، به درستي كه كاسني آب كمر را زياد مي كند و چهره را نيكو مي سازد و طبع آن گرم و نرم است و باعث زياد شدن فرزندان پسر مي شود .

 اجتناب از كاهنده ها : كاهش مصرف خوراكي هايي كه كاهنده نيروي جنسي اند بهترين درمان است ؛ پس توصيه مي شود افرادي كه در خود احساس ضعف مي كنند ، از خوردن انواع شيريني و شكلات و نوشيدن قهوه و همچنين مصرف رازيانه و شير خشك كه هورمون زنانه دارند ، به يقين خودداري كنند .

نطفه ساز و نيرو بخش طبيعي : مردي به نزد امام صادق (ع) مشرف شد و عرض كرد : « اي پسر رسول خدا (ص) من تاجر هستم و كنيز زياد مي خرم ؛ دوست دارم به من بياموزي تا قواي جنسي ام را افزون شود و – بدون سست شدن – بتوانم با آنها به خوبي نزديكي كنم.امام صادق (ع) به او فرمودند: « يك عدد پياز سفيد را خرد كرده ؛ سپس با روغن زيتون بر روي آتش تفت دهيد ، پس از آن به تخم مرغ ها مقداري نمك زده با بقيه مواد مخلوط كن ؛ پس از پختن غذا را از روي آتش بردار و ميل كن ، اين (غذا) كمر مرد را سفت كرده ، آبش نيز زياد مي شود. آن مرد مي گويد : من چنين كردم ، با كنيزانم همبستر شدم و در بدنم هيچ سستي احساس نكردم .

منبع :

asanteb.com


# # # # #

نظرات

*

code