تبلیغات بنری
درج تبلیغات بنری
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه

مطالب مرتبط با اخبار پزشکی

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آسان طب استرس اضطراب افسردگی بارداری تست روانشناسی تغذیه سالم جوش صورت داروهای گیاهی درمان استرس درمان اضطراب درمان افسردگی درمان جوش صورت درمان سرطان درمان کم خونی درمان یبوست دندان رژیم غذایی رژیم لاغری زیبایی پوست سرطان لاغری لاغری سریع ماسک صورت مو ویتامین پوست پوکی استخوان کاهش وزن گیاهان دارویی

راهکار های افزایش میل جنسی در مردان

مجله پزشکی آسان طب » اخبار پزشکی » راهکار های افزایش میل جنسی در مردان

روغن ماهي كه گاه به صورت شيشه و بطري و يا به صورت كپسول در بازار فروخته مي شود ، براي برطرف كردن ضعف قوه باه و افزایش میل جنسی موثر است ( حداقل 40 روز مصرف شود ) . شير محلي تازه همراه با عسل و گروه لبنيات در رفع ضعف قواي جنسي موثر است ؛ البته اگر هر كدام با مصلح خود مصرف شود ؛ مثلا شير با خرما ، پنير با گردو يا كنجد و ماست با زنيان .

افزایش میل جنسی

 مصرف به موقع لبنیات  برای افزایش میل جنسی در مردان مفید است . شیر محلی تازه همراه با عسل و گروه لبنیات در رفع ضعف قوای جنسی موثر است ؛ البته اگر هر کدام با مصلح خود مصرف شود ؛ مثلا شیر با خرما ، پنیر با گردو یا کنجد و ماست با زنیان .

روغن ماهی که گاه به صورت شیشه و بطری و یا به صورت کپسول در بازار فروخته می شود ، برای برطرف کردن ضعف قوه باه  و افزایش میل جنسی موثر است ( حداقل 40 روز مصرف شود ) .

برخی راههای افزایش میل جنسی

در ناتوانی عنین( مردی که قادر به همبستری نباشد ) این نکته بسیار مهم است که مصرف این داروهای گیاهی نباید شیوه استفاده از آن ها را نادیده گرفت . استعمال گیاهان دارویی باید با طبیعت بیمار ( صفرا ، دم ، بلغم ، سودا ) هماهنگ باشد ، تا نتیجه مطلوبی دردرمان و شفایابی حاصل شود .مثلا در مورد بیماری با طبع گرم باید از گیاهانی چون انارترش ، پوست کدو (خام یا پخته ) تخم خرفه ، تخم خیار ، کاهو ، تخم کاهو ، تخم گشنیز و دیگر خنکی ها استفاده شود و در بیماری با مزاج سرد و سودایی باید افتیمون شامی ، اسطوخودوس ، آویشن و غیره مصرف شود و در مزاج سرد بلغمی داروهای گیاهی چون زنجبیل ، فلفل ، دارچین و نظایر این ها برای درمان مفید است .

سبزی های تازه و شفا بخش برای افزایش میل جنسی مفید است . امام صادق (ع) می فرمایند : شمارا به خوردن کاسنی سفارش می کنم ، به درستی که کاسنی آب کمر را زیاد می کند و چهره را نیکو می سازد و طبع آن گرم و نرم است و باعث زیاد شدن فرزندان پسر می شود .

 اجتناب از کاهنده ها برای افزایش میل جنسی : کاهش مصرف خوراکی هایی که کاهنده نیروی جنسی اند بهترین درمان است ؛ پس توصیه می شود افرادی که در خود احساس ضعف می کنند ، از خوردن انواع شیرینی و شکلات و نوشیدن قهوه و همچنین مصرف رازیانه و شیر خشک که هورمون زنانه دارند ، به یقین خودداری کنند .

نطفه ساز و نیرو بخش طبیعی : مردی به نزد امام صادق (ع) مشرف شد و عرض کرد : « ای پسر رسول خدا (ص) من تاجر هستم و کنیز زیاد می خرم ؛ دوست دارم به من بیاموزی تا قوای جنسی ام را افزون شود و – بدون سست شدن – بتوانم با آنها به خوبی نزدیکی کنم.امام صادق (ع) به او فرمودند: « یک عدد پیاز سفید را خرد کرده ؛ سپس با روغن زیتون بر روی آتش تفت دهید ، پس از آن به تخم مرغ ها مقداری نمک زده با بقیه مواد مخلوط کن ؛ پس از پختن غذا را از روی آتش بردار و میل کن ، این (غذا) کمر مرد را سفت کرده ، آبش نیز زیاد می شود. آن مرد می گوید : من چنین کردم ، با کنیزانم همبستر شدم و در بدنم هیچ سستی احساس نکردم .

افزایش میل جنسی

پس همانطور که در بالا اشاره شد برای افزایش میل جنسی در مردان داروی کسانی که طبع گرم دارند با کسانیکه طبع سرد دارند یکسان نیست. پس باید به این مساله دقت کنید و گیاهان دارویی را جابجا مصرف نکنید.

همچنین میتوانید به پزشک مراجعه کرده تا داروهای شیمیایی را برای شما تجویز کنند.

منبع :

asanteb.com


# # # # #

مطالب پیشنهادی

ازگیل وحشی

ازگیل وحشی (Medlar) چیست ؟

حذف لبنیات برای درمان کاندیدیازیس

فلورین سبکترین عضو گروه هالوژن

فلورین سبکترین عضو گروه هالوژن

برونشیت در کودکان

اطلاعاتی از برونشیت در کودکان

پربازدید های اخبار پزشکی , روانشناسی , سلامت

نظرات شما

*

code