کد :25780 11 بهمن 1394 175 دسته : اخبار پزشکی , روانشناسی , سلامت همیار آسان طب

روغن ماهي كه گاه به صورت شيشه و بطري و يا به صورت كپسول در بازار فروخته مي شود ، براي برطرف كردن ضعف قوه باه و افزایش میل جنسی موثر است ( حداقل 40 روز مصرف شود ) . شير محلي تازه همراه با عسل و گروه لبنيات در رفع ضعف قواي جنسي موثر است ؛ البته اگر هر كدام با مصلح خود مصرف شود ؛ مثلا شير با خرما ، پنير با گردو يا كنجد و ماست با زنيان .

افزایش میل جنسی

افزایش میل جنسی

 مصرف به موقع لبنیات  برای افزایش میل جنسی در مردان مفید است . شیر محلی تازه همراه با عسل و گروه لبنیات در رفع ضعف قوای جنسی موثر است ؛ البته اگر هر کدام با مصلح خود مصرف شود ؛ مثلا شیر با خرما ، پنیر با گردو یا کنجد و ماست با زنیان .

روغن ماهی که گاه به صورت شیشه و بطری و یا به صورت کپسول در بازار فروخته می شود ، برای برطرف کردن ضعف قوه باه  و افزایش میل جنسی موثر است ( حداقل 40 روز مصرف شود ) .

برخی راههای افزایش میل جنسی

در ناتوانی عنین( مردی که قادر به همبستری نباشد ) این نکته بسیار مهم است که مصرف این داروهای گیاهی نباید شیوه استفاده از آن ها را نادیده گرفت . استعمال گیاهان دارویی باید با طبیعت بیمار ( صفرا ، دم ، بلغم ، سودا ) هماهنگ باشد ، تا نتیجه مطلوبی دردرمان و شفایابی حاصل شود .مثلا در مورد بیماری با طبع گرم باید از گیاهانی چون انارترش ، پوست کدو (خام یا پخته ) تخم خرفه ، تخم خیار ، کاهو ، تخم کاهو ، تخم گشنیز و دیگر خنکی ها استفاده شود و در بیماری با مزاج سرد و سودایی باید افتیمون شامی ، اسطوخودوس ، آویشن و غیره مصرف شود و در مزاج سرد بلغمی داروهای گیاهی چون زنجبیل ، فلفل ، دارچین و نظایر این ها برای درمان مفید است .

سبزی های تازه و شفا بخش برای افزایش میل جنسی مفید است . امام صادق (ع) می فرمایند : شمارا به خوردن کاسنی سفارش می کنم ، به درستی که کاسنی آب کمر را زیاد می کند و چهره را نیکو می سازد و طبع آن گرم و نرم است و باعث زیاد شدن فرزندان پسر می شود .

 اجتناب از کاهنده ها : کاهش مصرف خوراکی هایی که کاهنده نیروی جنسی اند بهترین درمان است ؛ پس توصیه می شود افرادی که در خود احساس ضعف می کنند ، از خوردن انواع شیرینی و شکلات و نوشیدن قهوه و همچنین مصرف رازیانه و شیر خشک که هورمون زنانه دارند ، به یقین خودداری کنند .

نطفه ساز و نیرو بخش طبیعی : مردی به نزد امام صادق (ع) مشرف شد و عرض کرد : « ای پسر رسول خدا (ص) من تاجر هستم و کنیز زیاد می خرم ؛ دوست دارم به من بیاموزی تا قوای جنسی ام را افزون شود و – بدون سست شدن – بتوانم با آنها به خوبی نزدیکی کنم.امام صادق (ع) به او فرمودند: « یک عدد پیاز سفید را خرد کرده ؛ سپس با روغن زیتون بر روی آتش تفت دهید ، پس از آن به تخم مرغ ها مقداری نمک زده با بقیه مواد مخلوط کن ؛ پس از پختن غذا را از روی آتش بردار و میل کن ، این (غذا) کمر مرد را سفت کرده ، آبش نیز زیاد می شود. آن مرد می گوید : من چنین کردم ، با کنیزانم همبستر شدم و در بدنم هیچ سستی احساس نکردم .

منبع :

asanteb.com

نظرات