.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

مطالب مرتبط با اخبار پزشکی

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آسان طب استرس اضطراب افسردگی انواع گل تست روانشناسی تغذیه تغذیه سالم جوش صورت داروهای گیاهی درمان استرس درمان افسردگی درمان دیابت درمان کم خونی درمان یبوست دندان رژیم غذایی رژیم لاغری زیبایی پوست سرطان لاغری لاغری سریع ماسک صورت معرفی گل مو ویتامین پرورش گل پوکی استخوان کاهش وزن گیاهان دارویی

آسیب ها و آسیب ها و عوارض خودارضایی

مجله پزشکی آسان طب » اخبار پزشکی » آسیب ها و آسیب ها و عوارض خودارضایی

تخریب شدید شبکه چشم از عوارض خودارضایی است . از نخستين عوارض اين عمل ناشايست است كه قوت و شفافيت چشم ها را زايل مي كند و معمولا چشمان اين افراد با حلقه هاي كبود رنگي احاطه شده است .ایجاد سردردهای مزمن ، از ديگر عوارض غير قابل انكار اين عادت زشت شمرده مي شود .

عوارض خودارضایی

آسیب ها و عوارض خودارضایی خطرناک است . چه برای فرد مونث و چه برای فرد مذکر . برخی از کارشناسان معتقدند عمل زشت و شنیع استمناء از اعتیاد به مواد مخدر مخرب تر و زیان بارتر است . ارتکاب به این عمل ناپسند سلامت آسان را تهدید می کند .

بررسی عوارض خودارضایی

خود ارضایی عمل بی شرمانه ای است که علاوه بر گناه معنوی  عوارض روحی جسمی زیادی دارد . ترک کردن آن ممکن است سخت باشد اما شدنی است . پیشنهاد میکنیم اگر مبتلا به خود ارضایی هستید از همین امروز تصمیم به ترک آن بگیرید . متخصصان پزشکی با بررسی نمونه های زیاد بدون هیچ گونه شک و تردیدی عوارض خودارضایی را  پیش بینی کرده اند :

عوارض خودارضایی

عوارض خودارضایی

1- تخریب شدید شبکه چشم :

تخریب شدید شبکه چشم از  عوارض خودارضایی است . از نخستین عوارض این عمل ناشایست است که قوت و شفافیت چشم ها را زایل می کند و معمولا چشمان این افراد با حلقه های کبود رنگی احاطه شده است .

2- ایجاد سردردهای مزمن :

ایجاد سردردهای مزمن ، از دیگر عوارض غیر قابل انکار این عادت زشت شمرده می شود .

3- ضعف عمومی :

سستی و تنبلی در اعضای بدن مخصوصا در ساق پا ، یکی دیگر از عوارض خطرناک این گناه است ؛ این افراد همچنین دچار زود رنجی و عصبانیت بیشتری می شوند .

4- نقصان هوش و استعداد :

اثر مخرب دیگر این درد مهلک ، به تحلیل رفتن تدریجی هوش و ذکاوت است که در صورت تکرار این نقصان شدیدتر شده و فرد به خرفتی می گراید . نقصان هوش و استعداد نیز از عوارض خودارضایی است .

5- کاهش غیر معمول وزن :

ادامه دهندگان این مسیر خلاف ، به سرعت گوشت بدن خود را از دست می دهند و دچار لاغری مفرط می شوند که معمولا از دیدن قیافه خود رنجور می شوند .

6- چروکیدگی زود هنگام چهره :

از دیگر عوارض خودارضایی رخسار زرد رنگی است که فاقد نشاط و فروغ بوده و افتادگی پوست و چین و چروک مختصات آن است ؛ این افراد معمولا از سنشان بیشتر نمایش می دهند و به پیری زود رس مبتلا هستند .

7- عقیمی در پسران و پارگی پرده بکارت در دختران :

از دیگر آفت های این عمل ناپسند است ؛ عقیم شدن و ناتوانی جنسی پسران و پارگی پرده در دختران می تواند مشکلات دیگری را در پی داشته باشد .

8- خارش و سوزش آلت تناسلی :

بیماری های عفونی ، قارچی و گاهی بند آمدن ادرار از دیگر آسیب های این عادت اشتباه است .

9- تخریب سیستم گوارش از دیگر عوارض خود ارضایی است :

همچنین هضم غذا را مشکل می سازد و به بی اشتهایی افراد منجر می شود . به طور کلی تاثیر شوم این انحراف اخلاقی بر حواس پنجگانه فرد به ویژه چشم غیر قابل انکار است .

خلاصه اینکه عموم ناراحتی های مربوط به دستگاه تناسلی و شبکیه چشم مربوط به عوارض خودارضایی است .

عوارض خودارضایی

عوارض خودارضایی

عوارض خودارضایی موضوع این بخش از اسان طب بود. خود ارضایی لذتی چند ثانیه ای و طعم تلخ چند ساعتی بعد از ان را دارد.  از عوارض خودارضایی میتواند به لرزش دست ، افسردگی ، اعتماد به نفس پایین و ضعف در بینایی اشاره کرد. همچنین خودارضایی گناه کبیره است و عذاب بدی هم دارد.

عوارض خودارضایی

باید در مقابل نیاز جنسی صبور باشید تا وسیله ازدواجتان محیا شده و بتوانید از راه صحیح این نیاز را تامین کنید.

منبع :

asanteb.com


# # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

درمان خلط گلو با داروهای گیاهی در منزل

درمان خلط گلو با داروهای گیاهی در منزل

آموزش بادکش انداختن

آموزش بادکش انداختن یا آموزش عملی بادکش

خواص لیمو ترش

خواص لیمو ترش و آب لیمو ترش

راههای پیشگیری از ام اس

ام‌اس و چه‌کار کنیم که ام‌اس نگیریم؟

پربازدید های اخبار پزشکی , روانشناسی , سلامت

نظرات شما

*

code


http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com