آگهی بنری
تبلیغات بنری
.
خرید بک لینک ویکیوز شرکت نرم افزار عارف رایانه

Loading...

آسيب ها و آسيب ها و عوارض خودارضایی

25782 09 بهمن 1394 اخبار پزشکی , روانشناسی , سلامت آسان طب » اخبار پزشکی » آسيب ها و آسيب ها و عوارض خودارضایی همیار آسان طب

تخریب شدید شبکه چشم از عوارض خودارضایی است . از نخستين عوارض اين عمل ناشايست است كه قوت و شفافيت چشم ها را زايل مي كند و معمولا چشمان اين افراد با حلقه هاي كبود رنگي احاطه شده است .ایجاد سردردهای مزمن ، از ديگر عوارض غير قابل انكار اين عادت زشت شمرده مي شود .

عوارض خودارضایی

آسيب ها و عوارض خودارضایی خطرناک است . چه برای فرد مونث و چه برای فرد مذکر . برخي از كارشناسان معتقدند عمل زشت و شنيع استمناء از اعتياد به مواد مخدر مخرب تر و زيان بارتر است . ارتكاب به اين عمل ناپسند سلامت آسان را تهديد مي كند .

بررسی عوارض خودارضایی

خود ارضایی عمل بی شرمانه ای است که علاوه بر گناه معنوی  عوارض روحی جسمی زیادی دارد . ترک کردن آن ممکن است سخت باشد اما شدنی است . پیشنهاد میکنیم اگر مبتلا به خود ارضایی هستید از همین امروز تصمیم به ترک آن بگیرید . متخصصان پزشكي با بررسي نمونه هاي زياد بدون هيچ گونه شك و ترديدي عوارض خودارضایی را  پيش بيني كرده اند :

43624357

1- تخريب شديد شبكه چشم :

تخریب شدید شبکه چشم از  عوارض خودارضایی است . از نخستين عوارض اين عمل ناشايست است كه قوت و شفافيت چشم ها را زايل مي كند و معمولا چشمان اين افراد با حلقه هاي كبود رنگي احاطه شده است .

2- ايجاد سردردهاي مزمن :

ایجاد سردردهای مزمن ، از ديگر عوارض غير قابل انكار اين عادت زشت شمرده مي شود .

3- ضعف عمومي :

سستي و تنبلي در اعضاي بدن مخصوصا در ساق پا ، يكي ديگر از عوارض خطرناك اين گناه است ؛ اين افراد همچنين دچار زود رنجي و عصبانيت بيشتري مي شوند .

4- نقصان هوش و استعداد :

اثر مخرب ديگر اين درد مهلك ، به تحليل رفتن تدريجي هوش و ذكاوت است كه در صورت تكرار اين نقصان شديدتر شده و فرد به خرفتي مي گرايد . نقصان هوش و استعداد نیز از عوارض خودارضایی است .

5- كاهش غير معمول وزن :

ادامه دهندگان اين مسير خلاف ، به سرعت گوشت بدن خود را از دست مي دهند و دچار لاغري مفرط مي شوند كه معمولا از ديدن قيافه خود رنجور مي شوند .

6- چروكيدگي زود هنگام چهره :

از ديگر عوارض خودارضایی رخسار زرد رنگي است كه فاقد نشاط و فروغ بوده و افتادگي پوست و چين و چروك مختصات آن است ؛ اين افراد معمولا از سنشان بيشتر نمايش مي دهند و به پيري زود رس مبتلا هستند .

7- عقيمي در پسران و پارگي پرده بكارت در دختران :

از ديگر آفت هاي اين عمل ناپسند است ؛ عقيم شدن و ناتواني جنسي پسران و پارگي پرده در دختران مي تواند مشكلات ديگري را در پي داشته باشد .

8- خارش و سوزش آلت تناسلي :

بيماري هاي عفوني ، قارچي و گاهي بند آمدن ادرار از ديگر آسيب هاي اين عادت اشتباه است .

9- تخريب سيستم گوارش از ديگر عوارض خود ارضايي است :

همچنين هضم غذا را مشكل مي سازد و به بي اشتهايي افراد منجر مي شود . به طور كلي تاثير شوم اين انحراف اخلاقي بر حواس پنجگانه فرد به ويژه چشم غير قابل انكار است .

خلاصه اينكه عموم ناراحتي هاي مربوط به دستگاه تناسلي و شبكيه چشم مربوط به عوارض خودارضایی است .

6457

منبع :

asanteb.com


# # # # # # # #

نظرات

*

code