http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

آسیب ها و آسیب ها و عوارض خودارضایی

مجله پزشکی آسان طب » اخبار پزشکی » آسیب ها و آسیب ها و عوارض خودارضایی

تخریب شدید شبکه چشم از عوارض خودارضایی است . از نخستين عوارض اين عمل ناشايست است كه قوت و شفافيت چشم ها را زايل مي كند و معمولا چشمان اين افراد با حلقه هاي كبود رنگي احاطه شده است .ایجاد سردردهای مزمن ، از ديگر عوارض غير قابل انكار اين عادت زشت شمرده مي شود .

عوارض خودارضایی

آسیب ها و عوارض خودارضایی خطرناک است . چه برای فرد مونث و چه برای فرد مذکر . برخی از کارشناسان معتقدند عمل زشت و شنیع استمناء از اعتیاد به مواد مخدر مخرب تر و زیان بارتر است . ارتکاب به این عمل ناپسند سلامت آسان را تهدید می کند .

بررسی عوارض خودارضایی

خود ارضایی عمل بی شرمانه ای است که علاوه بر گناه معنوی  عوارض روحی جسمی زیادی دارد . ترک کردن آن ممکن است سخت باشد اما شدنی است . پیشنهاد میکنیم اگر مبتلا به خود ارضایی هستید از همین امروز تصمیم به ترک آن بگیرید . متخصصان پزشکی با بررسی نمونه های زیاد بدون هیچ گونه شک و تردیدی عوارض خودارضایی را  پیش بینی کرده اند :

عوارض خودارضایی

عوارض خودارضایی

1- تخریب شدید شبکه چشم :

تخریب شدید شبکه چشم از  عوارض خودارضایی است . از نخستین عوارض این عمل ناشایست است که قوت و شفافیت چشم ها را زایل می کند و معمولا چشمان این افراد با حلقه های کبود رنگی احاطه شده است .

2- ایجاد سردردهای مزمن :

ایجاد سردردهای مزمن ، از دیگر عوارض غیر قابل انکار این عادت زشت شمرده می شود .

3- ضعف عمومی :

سستی و تنبلی در اعضای بدن مخصوصا در ساق پا ، یکی دیگر از عوارض خطرناک این گناه است ؛ این افراد همچنین دچار زود رنجی و عصبانیت بیشتری می شوند .

4- نقصان هوش و استعداد :

اثر مخرب دیگر این درد مهلک ، به تحلیل رفتن تدریجی هوش و ذکاوت است که در صورت تکرار این نقصان شدیدتر شده و فرد به خرفتی می گراید . نقصان هوش و استعداد نیز از عوارض خودارضایی است .

5- کاهش غیر معمول وزن :

ادامه دهندگان این مسیر خلاف ، به سرعت گوشت بدن خود را از دست می دهند و دچار لاغری مفرط می شوند که معمولا از دیدن قیافه خود رنجور می شوند .

6- چروکیدگی زود هنگام چهره :

از دیگر عوارض خودارضایی رخسار زرد رنگی است که فاقد نشاط و فروغ بوده و افتادگی پوست و چین و چروک مختصات آن است ؛ این افراد معمولا از سنشان بیشتر نمایش می دهند و به پیری زود رس مبتلا هستند .

7- عقیمی در پسران و پارگی پرده بکارت در دختران :

از دیگر آفت های این عمل ناپسند است ؛ عقیم شدن و ناتوانی جنسی پسران و پارگی پرده در دختران می تواند مشکلات دیگری را در پی داشته باشد .

8- خارش و سوزش آلت تناسلی :

بیماری های عفونی ، قارچی و گاهی بند آمدن ادرار از دیگر آسیب های این عادت اشتباه است .

9- تخریب سیستم گوارش از دیگر عوارض خود ارضایی است :

همچنین هضم غذا را مشکل می سازد و به بی اشتهایی افراد منجر می شود . به طور کلی تاثیر شوم این انحراف اخلاقی بر حواس پنجگانه فرد به ویژه چشم غیر قابل انکار است .

خلاصه اینکه عموم ناراحتی های مربوط به دستگاه تناسلی و شبکیه چشم مربوط به عوارض خودارضایی است .

عوارض خودارضایی

عوارض خودارضایی

عوارض خودارضایی موضوع این بخش از اسان طب بود. خود ارضایی لذتی چند ثانیه ای و طعم تلخ چند ساعتی بعد از ان را دارد.  از عوارض خودارضایی میتواند به لرزش دست ، افسردگی ، اعتماد به نفس پایین و ضعف در بینایی اشاره کرد. همچنین خودارضایی گناه کبیره است و عذاب بدی هم دارد.

عوارض خودارضایی

باید در مقابل نیاز جنسی صبور باشید تا وسیله ازدواجتان محیا شده و بتوانید از راه صحیح این نیاز را تامین کنید.

منبع :

asanteb.com


# # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

لق شدن دندان

لق شدن دندان و پیشگیری از آن

دموی مزاج ها و مشخصات رفتاری و ظاهری آنها

تردمیل بهتر است یا دوچرخه ثابت ؟

راههای تقویت قوای جنسی

برخی راههای تقویت قوای جنسی

پربازدید های اخبار پزشکی , روانشناسی , سلامت

نظرات شما

*

code