آگهی بنری
تبلیغات بنری
.
خرید بک لینک ویکیوز شرکت نرم افزار عارف رایانه

Loading...

برخی راههای تقویت قوای جنسی

25783 10 بهمن 1394 اخبار پزشکی , روانشناسی , سلامت آسان طب » اخبار پزشکی » برخی راههای تقویت قوای جنسی همیار آسان طب

سمنو بهترين تقویت قوای جنسی است . سمنو غذايي است سرشار از ويتامين B كه در تقویت قوای جنسی نيز فوق العاده موثر است . براي افرادي كه نطفه ي ضعيفي دارند ، بهترين تقويت كننده ، سمنو و جوانه گندم است؛ براي درمان روزي يك تا دو پياله سمنو ميل كنيد .

تقویت قوای جنسی

استحكام پيوند عاطفي یکی از راههای تقویت قوای جنسی است . از اساسي ترين راه هاي تقويت و تحريك قواي جنسي پيوند قلبي و روابط عاطفي همسران ورفتار محبت آميز همراه با احترام است ، اين راهكار در زنان بسيار تاثير بسزايي دارد .

رايحه دل انگيز از راههای دیگر تقویت قوای جنسی است . حس بويايي حسي قدرتمند در عواطف و هيجانات است و دربرانگيزاننده نيروي جنسي ؛ مي توان نام برد . پس سعي كنيم از اين محرك هاي خوشبو وطبيعي بهره هاي بيشتر در ايجاد هيجان جنسي بگيريم . امروزه رايحه ها و عطرهاي خوش بوي بوي تقلبي در بازار فراوان است ، پس چه بهتر كه در اين رايحه درماني به سراغ گل هاي معطر طبيعي همچون گل محمدي ، گل مريم و گل ياس و غيره برويم .

راههای دیگری برای تقویت قوای جنسی

غذاهاي مغذي ، افزايش دهنده ميل جنسي و تقویت قوای جنسی است . گوشت كبوتر جوان و گنجشك از معروف ترين تقويت كننده هاي جنسي هستند . به گزارش اسان طب  سعي كنيد هفته دو تا سه بار در هفه گوشت كبوتر را با پياز و نخود به صورت آبگوشت ميل كنيد ؛ همچنين گنجشگ را بعد از تميز كردن چرخ نموده يك يا دو هفته به صورت آب پز يا كتلت تناول كنيد ، اين پرنده پرتحرك و كوچك ، سرشار از انرژي ، قدرت و قوت است و به همين دليل در افزايش نيروي جنسي موثر است .

سمنو بهترين تقویت قوای جنسی است . سمنو غذايي است سرشار از ويتامين B كه در تقویت قوای جنسی نيز فوق العاده موثر است . براي افرادي كه نطفه ي ضعيفي دارند ، بهترين تقويت كننده ، سمنو و جوانه گندم است؛ براي درمان روزي يك تا دو پياله سمنو ميل كنيد .

برخی از دم نوش هاي گياهي برای تقویت قوای جنسی مفید است . از ريشه اي ترين اقدامات در درمان و تقويت سيستم عصبي استفاده از دم نوش هايي مانند اسطوخودوس ، بابونه ، بادرنجويه ، بهارنارنج و غيره است ؛ با تقويت سيستم اعصاب و روح و روان به آرامش مي رسد و با تعادل روحي و رواني ، جسم ما نيز به سمت سلامتي بيشتر پيش مي رود . مي توانيد يك تا دو استكان از اين دم نوش را به هنگام نياز دم كرده بنوشيد .

سير ، پياز و فلفل دلمه اي موجب تقویت قوای جنسی می گردد . از گذشته تا به حال سير و پياز دو گياه كم هزينه و قابل دسترس بوده اند كه در تحريك جنسي ضرب المثل بوده اند ؛ براي درمان ضعف جنسي در برخي غذاها مثل غذاهاي گوشتي افزودن فلفل سياه سبز نيز موجب قوت جنسي خواهد بود ، البته باهم خوردن سير و پياز ممنوع است .

منبع :

asanteb.com


# # # #

نظرات

*

code