کد :25783 10 بهمن 1394 264 دسته : اخبار پزشکی , روانشناسی , سلامت همیار آسان طب

سمنو بهترين تقویت قوای جنسی است . سمنو غذايي است سرشار از ويتامين B كه در تقویت قوای جنسی نيز فوق العاده موثر است . براي افرادي كه نطفه ي ضعيفي دارند ، بهترين تقويت كننده ، سمنو و جوانه گندم است؛ براي درمان روزي يك تا دو پياله سمنو ميل كنيد .

تقویت قوای جنسی

تقویت قوای جنسی

استحکام پیوند عاطفی یکی از راههای تقویت قوای جنسی است . از اساسی ترین راه های تقویت و تحریک قوای جنسی پیوند قلبی و روابط عاطفی همسران ورفتار محبت آمیز همراه با احترام است ، این راهکار در زنان بسیار تاثیر بسزایی دارد .

رایحه دل انگیز از راههای دیگر تقویت قوای جنسی است . حس بویایی حسی قدرتمند در عواطف و هیجانات است و دربرانگیزاننده نیروی جنسی ؛ می توان نام برد . پس سعی کنیم از این محرک های خوشبو وطبیعی بهره های بیشتر در ایجاد هیجان جنسی بگیریم . امروزه رایحه ها و عطرهای خوش بوی بوی تقلبی در بازار فراوان است ، پس چه بهتر که در این رایحه درمانی به سراغ گل های معطر طبیعی همچون گل محمدی ، گل مریم و گل یاس و غیره برویم .

راههای دیگری برای تقویت قوای جنسی

غذاهای مغذی ، افزایش دهنده میل جنسی و تقویت قوای جنسی است . گوشت کبوتر جوان و گنجشک از معروف ترین تقویت کننده های جنسی هستند . به گزارش اسان طب  سعی کنید هفته دو تا سه بار در هفه گوشت کبوتر را با پیاز و نخود به صورت آبگوشت میل کنید ؛ همچنین گنجشگ را بعد از تمیز کردن چرخ نموده یک یا دو هفته به صورت آب پز یا کتلت تناول کنید ، این پرنده پرتحرک و کوچک ، سرشار از انرژی ، قدرت و قوت است و به همین دلیل در افزایش نیروی جنسی موثر است .

سمنو بهترین تقویت قوای جنسی است . سمنو غذایی است سرشار از ویتامین B که در تقویت قوای جنسی نیز فوق العاده موثر است . برای افرادی که نطفه ی ضعیفی دارند ، بهترین تقویت کننده ، سمنو و جوانه گندم است؛ برای درمان روزی یک تا دو پیاله سمنو میل کنید .

برخی از دم نوش های گیاهی برای تقویت قوای جنسی مفید است . از ریشه ای ترین اقدامات در درمان و تقویت سیستم عصبی استفاده از دم نوش هایی مانند اسطوخودوس ، بابونه ، بادرنجویه ، بهارنارنج و غیره است ؛ با تقویت سیستم اعصاب و روح و روان به آرامش می رسد و با تعادل روحی و روانی ، جسم ما نیز به سمت سلامتی بیشتر پیش می رود . می توانید یک تا دو استکان از این دم نوش را به هنگام نیاز دم کرده بنوشید .

سیر ، پیاز و فلفل دلمه ای موجب تقویت قوای جنسی می گردد . از گذشته تا به حال سیر و پیاز دو گیاه کم هزینه و قابل دسترس بوده اند که در تحریک جنسی ضرب المثل بوده اند ؛ برای درمان ضعف جنسی در برخی غذاها مثل غذاهای گوشتی افزودن فلفل سیاه سبز نیز موجب قوت جنسی خواهد بود ، البته باهم خوردن سیر و پیاز ممنوع است .

منبع :

asanteb.com

نظرات