آگهی بنری
تبلیغات بنری
.
خرید بک لینک ویکیوز شرکت نرم افزار عارف رایانه

Loading...

توصیه هایی برای کاهش وزن به صورت طبیعی

25791 10 بهمن 1394 اخبار پزشکی , تغذیه , سلامت آسان طب » اخبار پزشکی » توصیه هایی برای کاهش وزن به صورت طبیعی همیار آسان طب

برای کاهش وزن به صورت طبیعی يك ساعت قبل از وعده هاي غذايي ، دست كم يك ليوان پر آب داغ بنوشيد . اگر عادت داريد هنگام خوردن تلويزيون تماشا كنيد يا بازي كنيد يا با كسي صحبت كنيد ، سبزيجات ميوه هاي خام را خوب بجويد .سرگرمي خوبي براي خودتان فراهم كنيد ، طوري كه علاوه بر لذت بردن از آن ، ذهن تان هم مشغول شود.

کاهش وزن به صورت طبیعی

بهترين وقت براي شروع برنامه کاهش وزن به صورت طبیعی ، ماه تابستان است . در اين زمان مايعات بيش از جامدات مصرف مي شود ، روزه گرفتن آسان تر است و مي توانيد به جاي ناهار و شام ميوه بخوريد .به خاطر داشته باشيد كه تمام روش هاي خود درماني طبيعي ، در صورت اجراي صحيح اثرات مثبت و دائمي خواهند داشت .اگر اراده تان ضعيف است ، روزه را فراموش كنيد . اما اگر مي خواهيد اراده تان را تقويت كنيد روزه را دست كم با يك هفته شروع كنيد .ميوه و سبزيجات را جايگزين غذاهاي پختني و مصنوعي كنيد . طوري خود را تربيت كنيد كه هنگام گرسنگي واقعي ، غذا بخوريد .

نکاتی درباره کاهش وزن به صورت طبیعی

برای کاهش وزن به صورت طبیعی  يك ساعت قبل از وعده هاي غذايي ، دست كم يك ليوان پر آب داغ بنوشيد . به گزارش اسان طب ،  اگر عادت داريد هنگام خوردن تلويزيون تماشا كنيد يا بازي كنيد يا با كسي صحبت كنيد ، سبزيجات ميوه هاي خام را خوب بجويد .موارد سرد و گرم ( حمام يا تحريك ) را به طور منظم به كار ببريد . همچنين به طور مرتب ورزش كنيد و صبح ها قبل از صبحانه و عصرها بعد از غذا پياده روي كنيد .

صبح ها قبل از صبحانه و بعد از استحمام و بعد از ظهرها قبل از غذا طب فشاري انجام دهيد .حداقل در طول مدت کاهش وزن به صورت طبیعی  از شركت در مهماني ها خودداري كنيد .اگر اجتناب از مهماني امكان پذير نبود ، قبل از رفتن به مهماني شكم خود را تا اندازه اي پركنيد و پس از حضور در مهماني در اتنخاب غذا دقت فراوان كنيد .

همواره به خاطر داشته باشيد اين شمائيد كه بايد وزن تان را كم كنيد ، نه كساني كه شما را وادار به پرخوري مي كنند . غذا را خوب بجويد و هرگز نجويده قورت ندهيد . جهت کاهش وزن به صورت طبیعی نوشيدني ها را آرام قورت دهيد . غذا يا نوشيدني را قبل از بلع ، مدت زماني در دهان نگه داريد .ماهي يك بار ، آن هم در روزي ثابت خود را وزن كنيد ، آن هم بدون لباس.

سرگرمي خوبي براي خودتان فراهم كنيد ، طوري كه علاوه بر لذت بردن از آن ، ذهن تان هم مشغول شود.اگر شاغل هستيد و فرصت كافي براي ورزش يا پياده روي نداريد ، محل هاي نزديكي را كه با دوچرخه يا با اتوبوس مي رويد را پياده روي كنيد .
خانم هاي خانه دار به جاي استفاده از مخلوط كن از آسياب دستي (سنگ آسياب) استفاده كنند ، تا گوشت هاي اضافه اطراف دست ها و شكم از بين برود .عزم تان را جزم كنيد و توجهي به تمسخر اطرافيان در رابطه با کاهش وزن به صورت طبیعی  نداشته باشيد .

منبع :

asanteb.com


# # # # # # # # # #

نظرات

*

code