کد :25791 10 بهمن 1394 64 دسته : اخبار پزشکی , تغذیه , سلامت همیار آسان طب

برای کاهش وزن به صورت طبیعی يك ساعت قبل از وعده هاي غذايي ، دست كم يك ليوان پر آب داغ بنوشيد . اگر عادت داريد هنگام خوردن تلويزيون تماشا كنيد يا بازي كنيد يا با كسي صحبت كنيد ، سبزيجات ميوه هاي خام را خوب بجويد .سرگرمي خوبي براي خودتان فراهم كنيد ، طوري كه علاوه بر لذت بردن از آن ، ذهن تان هم مشغول شود.

کاهش وزن به صورت طبیعی

کاهش وزن به صورت طبیعی

بهترین وقت برای شروع برنامه کاهش وزن به صورت طبیعی ، ماه تابستان است . در این زمان مایعات بیش از جامدات مصرف می شود ، روزه گرفتن آسان تر است و می توانید به جای ناهار و شام میوه بخورید .به خاطر داشته باشید که تمام روش های خود درمانی طبیعی ، در صورت اجرای صحیح اثرات مثبت و دائمی خواهند داشت .اگر اراده تان ضعیف است ، روزه را فراموش کنید . اما اگر می خواهید اراده تان را تقویت کنید روزه را دست کم با یک هفته شروع کنید .میوه و سبزیجات را جایگزین غذاهای پختنی و مصنوعی کنید . طوری خود را تربیت کنید که هنگام گرسنگی واقعی ، غذا بخورید .

نکاتی درباره کاهش وزن به صورت طبیعی

برای کاهش وزن به صورت طبیعی  یک ساعت قبل از وعده های غذایی ، دست کم یک لیوان پر آب داغ بنوشید . به گزارش اسان طب ،  اگر عادت دارید هنگام خوردن تلویزیون تماشا کنید یا بازی کنید یا با کسی صحبت کنید ، سبزیجات میوه های خام را خوب بجوید .موارد سرد و گرم ( حمام یا تحریک ) را به طور منظم به کار ببرید . همچنین به طور مرتب ورزش کنید و صبح ها قبل از صبحانه و عصرها بعد از غذا پیاده روی کنید .

صبح ها قبل از صبحانه و بعد از استحمام و بعد از ظهرها قبل از غذا طب فشاری انجام دهید .حداقل در طول مدت کاهش وزن به صورت طبیعی  از شرکت در مهمانی ها خودداری کنید .اگر اجتناب از مهمانی امکان پذیر نبود ، قبل از رفتن به مهمانی شکم خود را تا اندازه ای پرکنید و پس از حضور در مهمانی در اتنخاب غذا دقت فراوان کنید .

همواره به خاطر داشته باشید این شمائید که باید وزن تان را کم کنید ، نه کسانی که شما را وادار به پرخوری می کنند . غذا را خوب بجوید و هرگز نجویده قورت ندهید . جهت کاهش وزن به صورت طبیعی نوشیدنی ها را آرام قورت دهید . غذا یا نوشیدنی را قبل از بلع ، مدت زمانی در دهان نگه دارید .ماهی یک بار ، آن هم در روزی ثابت خود را وزن کنید ، آن هم بدون لباس.

سرگرمی خوبی برای خودتان فراهم کنید ، طوری که علاوه بر لذت بردن از آن ، ذهن تان هم مشغول شود.اگر شاغل هستید و فرصت کافی برای ورزش یا پیاده روی ندارید ، محل های نزدیکی را که با دوچرخه یا با اتوبوس می روید را پیاده روی کنید .
خانم های خانه دار به جای استفاده از مخلوط کن از آسیاب دستی (سنگ آسیاب) استفاده کنند ، تا گوشت های اضافه اطراف دست ها و شکم از بین برود .عزم تان را جزم کنید و توجهی به تمسخر اطرافیان در رابطه با کاهش وزن به صورت طبیعی  نداشته باشید .

منبع :

asanteb.com

نظرات