http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

مطالب مرتبط با اخبار پزشکی

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آسان طب استرس اضطراب افسردگی انواع گل تست روانشناسی تغذیه تغذیه سالم جوش صورت داروهای گیاهی درمان استرس درمان افسردگی درمان دیابت درمان کم خونی درمان یبوست دندان رژیم غذایی رژیم لاغری زیبایی پوست سرطان لاغری لاغری سریع ماسک صورت معرفی گل مو ویتامین پرورش گل پوکی استخوان کاهش وزن گیاهان دارویی

با درمان خانگی چاقی اشنا شوید

مجله پزشکی آسان طب » اخبار پزشکی » با درمان خانگی چاقی اشنا شوید

برای درمان خانگی چاقی دانه هاي جو را تفت دهيد و سپس پودر كنيد ، بعد پودر را با كمي شير و عسل مخلوط كنيد ، مخلوط را به صورت گلوله درآوريد و به عنوان صبحانه ميل كنيد . همچنين مقدار بسيار كمي نمك و كمي آب نيز به آن اضافه كنيد و به عنوان عصرانه ميل كنيد

درمان خانگی چاقی

درمان خانگی چاقی راههای مختلفی دارد . آب یک عدد لیمو را در یک لیوان آب ولرم بریزید . یک قاشق چای خوری عسل اضافه کنید و خوب هم بزنید . این مخلوط را صبح ها بلافاصله پس از بیدار شدن و قبل از خورن چیز دیگری بخورید . همین مخلوط را می توانید بعد از ظهر هم بخورید ، منتهی به جای عسل از نمک سنگ سیاه استفاده کنید . این دو معجون را به طور منظم مصرف کنید .

درمان خانگی چاقی چگونه است ؟

برای درمان خانگی چاقی دانه های جو را تفت دهید و سپس پودر کنید ، بعد پودر را با کمی شیر و عسل مخلوط کنید ، مخلوط را به صورت گلوله درآورید و به عنوان صبحانه میل کنید . همچنین مقدار بسیار کمی نمک و کمی آب نیز به آن اضافه کنید و به عنوان عصرانه میل کنید

آرد گندم را غربال کرده و سبوس آن را جدا کنید . دوقاشق غذاخوری از این پودر را در شیر بدون چربی مخلوط کرده و عسل را به آن بیفزایید و حداقل روزی یک بار آن را میل کنید ولی شکر به آن اضافه نکنید . این خوردنی نیز برای درمان خانگی چاقی مفید است .

یک عدد موز رسیده را در شیر رقیق شده گاو مخلوط کنید . این فرآورده را دو ماه صبحانه بخورید .عسل را با آب گوجه فرنگی خام مخلوط کنید . به گزارش اسان طب ، همچنین می توانید سیب زمینی را با پوست آب پز یا کباب کنید و به عنوان صبحانه از آن استفاده کنید .

لازم به ذکر است که موارد فوق را نباید یکجا میل نمود.

نوشیدنی برای درمان خانگی چاقی

نوشیدنی میوه

• دو عدد سیب شیرین ، چها تا پنح حلقه خیار

• یک قاشق چای خوری آبلیمو و نیم لیوان آب

سیب را تکه تکه کنید ، آب و قطعات خیار را به آن بیفزایید . همگی را در مخلوط کن ، مخلوط کنید . مخلوط را با چند تکه خیار مزین کنید .

زنجفیل و سیب برای دولیوان

• نصف قاشق چای خوری خمیر زنجفیل

• مقدار بسیار کم سودا

• یک و نیم لیوان آب

آب یکی از سیب ها را داخل مخلوط کن بریزید ، خمیر زنجفیل و سودا را به آن اضافه کنید . همچنین خوب هم بزنید ، مخلوط سیب و زنجفیل را در آب بریزید و هم بزنید . سپس سیب یاقیمانده را به صورت بسیار ریز خرد کنید و در مخلوط بریزید و آن را بنوشید .

مخلوط آناناس برای دولیوان

• دولیوان آب آناناس

• دو عدد سیب

• یک قاشق عسل

• مقداری گیلاس

سیب ها را به قطعا کوچک خرد کنید ، آب آناناس را با سیب ها در مخلوط کن مخلوط کنید تا سیب ها نرم شوند سپس عسل را اضافه کنید و خوب هم بزنید. همچنین می توانید مخلوط را با گیلاس مخلوط کنید.

درمان خانگی چاقی

درمان خانگی چاقی روشهای مختلفی دارد که در اینجا به برخی از انها اشاره کردیم. مصرف ابلیمو و اب ولرم به صورت ناشتا واقعا معجزه میکند. این دارو یک چربی سوز عالیست. به شرطی که صبح ناشتا ان را بخورید و همچنین بعد از ان تا یک ساعت چیزی نخورید. برای اینکار از اب یخ استفاده نکنید. کمی ابتان را ولرم کنید. در یک لیوان اب دو قاشق اب لیمو بریزید و ان را بخورید. دو سه ماه اینکار را بکنید تا تاثیرش را ببینید.

منبع :

asanteb.com


# # # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

عواقب عدم مصرف آب و میزان نیاز بدن

وزن کم کردن سریع

وزن کم کردن سریع

خواص سنبل الطیب یا علف گربه Valerian

کندی نبض

کندی نبض و ضعف آن

پربازدید های اخبار پزشکی , تغذیه , سلامت

نظرات شما

*

code