کد :25797 10 بهمن 1394 91 دسته : اخبار پزشکی , تغذیه , سلامت همیار آسان طب

برای درمان خانگی چاقی دانه هاي جو را تفت دهيد و سپس پودر كنيد ، بعد پودر را با كمي شير و عسل مخلوط كنيد ، مخلوط را به صورت گلوله درآوريد و به عنوان صبحانه ميل كنيد . همچنين مقدار بسيار كمي نمك و كمي آب نيز به آن اضافه كنيد و به عنوان عصرانه ميل كنيد

درمان خانگی چاقی

درمان خانگی چاقی

درمان خانگی چاقی راههای مختلفی دارد . آب یک عدد لیمو را در یک لیوان آب ولرم بریزید . یک قاشق چای خوری عسل اضافه کنید و خوب هم بزنید . این مخلوط را صبح ها بلافاصله پس از بیدار شدن و قبل از خورن چیز دیگری بخورید . همین مخلوط را می توانید بعد از ظهر هم بخورید ، منتهی به جای عسل از نمک سنگ سیاه استفاده کنید . این دو معجون را به طور منظم مصرف کنید .

برای درمان خانگی چاقی دانه های جو را تفت دهید و سپس پودر کنید ، بعد پودر را با کمی شیر و عسل مخلوط کنید ، مخلوط را به صورت گلوله درآورید و به عنوان صبحانه میل کنید . همچنین مقدار بسیار کمی نمک و کمی آب نیز به آن اضافه کنید و به عنوان عصرانه میل کنید

آرد گندم را غربال کرده و سبوس آن را جدا کنید . دوقاشق غذاخوری از این پودر را در شیر بدون چربی مخلوط کرده و عسل را به آن بیفزایید و حداقل روزی یک بار آن را میل کنید ولی شکر به آن اضافه نکنید . این خوردنی نیز برای درمان خانگی چاقی مفید است .

یک عدد موز رسیده را در شیر رقیق شده گاو مخلوط کنید . این فرآورده را دو ماه صبحانه بخورید .عسل را با آب گوجه فرنگی خام مخلوط کنید . به گزارش اسان طب ، همچنین می توانید سیب زمینی را با پوست آب پز یا کباب کنید و به عنوان صبحانه از آن استفاده کنید .

لازم به ذکر است که موارد فوق را نباید یکجا میل نمود.

نوشیدنی برای درمان خانگی چاقی

نوشیدنی میوه

• دو عدد سیب شیرین ، چها تا پنح حلقه خیار

• یک قاشق چای خوری آبلیمو و نیم لیوان آب

سیب را تکه تکه کنید ، آب و قطعات خیار را به آن بیفزایید . همگی را در مخلوط کن ، مخلوط کنید . مخلوط را با چند تکه خیار مزین کنید .

زنجفیل و سیب برای دولیوان

• نصف قاشق چای خوری خمیر زنجفیل

• مقدار بسیار کم سودا

• یک و نیم لیوان آب

آب یکی از سیب ها را داخل مخلوط کن بریزید ، خمیر زنجفیل و سودا را به آن اضافه کنید . همچنین خوب هم بزنید ، مخلوط سیب و زنجفیل را در آب بریزید و هم بزنید . سپس سیب یاقیمانده را به صورت بسیار ریز خرد کنید و در مخلوط بریزید و آن را بنوشید .

مخلوط آناناس برای دولیوان

• دولیوان آب آناناس

• دو عدد سیب

• یک قاشق عسل

• مقداری گیلاس

سیب ها را به قطعا کوچک خرد کنید ، آب آناناس را با سیب ها در مخلوط کن مخلوط کنید تا سیب ها نرم شوند سپس عسل را اضافه کنید و خوب هم بزنید. همچنین می توانید مخلوط را با گیلاس مخلوط کنید.

منبع :

asanteb.com

نظرات