آگهی بنری
تبلیغات بنری
.
خرید بک لینک ویکیوز شرکت نرم افزار عارف رایانه

آشنایی با برخی از خوراکیهای چربی سوز

(No Ratings Yet)
Loading...
25798 09 بهمن 1394 اخبار پزشکی , تغذیه , سلامت آسان طب » اخبار پزشکی » آشنایی با برخی از خوراکیهای چربی سوز همیار آسان طب

خوراک خیار از جمله خوراکیهای چربی سوز است . يك خيار بزرگ برداريد ( عصاره ي خيار را مي توانيد به آب هر صيفي جات ديگري بيفزاييد يا با آب ليمو اضافه كنيد ) ، سپس كشك تهيه شده از شير بدون چربي به آن بيفزاييد و مخلوط كنيد .

خوراکیهای چربی سوز

خوراکیهای چربی سوز از جمله  دستورالعمل هاي غذايي براي كاهش وزن می باشد . تقريبا براي تمامي بيماري هاي مزمن و متداول از جمله چاقي ، رژيم غذايي خاصي تجويز مي شود تا نتيجه سريع تري حاصل شود و بهبودي صورت بگيرد .

برخی از خوراکیهای چربی سوز

بهتر است نمك را از غذا حذف كنيد ، يا به مقدار بسيار ناچيز تقليل دهيد . نمك ارزش غذايي مواد را نابود مي كند . غذاهاي پيشنهادي براي خانواده هاي متوسط ( ازلحاظ نفرات) يعني بين سه تا چهار نفر است . مي توانيد محتويات غذا را بر اساس ذائقه افراد انتخاب كنيد .

• سالاد چغندر : یکی ازخوراکیهای چربی سوز سالاد چغندر است . چغندر را خوب بشوييد اما پوست نكنيد . آن را روي آتش كباب كنيد . سپس پوستش را بكنيد و تكه تكه كنيد و آب ليمو به آن اضافه كنيد .

• خوراك خيار :  خوراک خیار از جمله  خوراکیهای چربی سوز است . يك خيار بزرگ برداريد ( عصاره ي خيار را مي توانيد به آب هر صيفي جات ديگري بيفزاييد يا با آب ليمو اضافه كنيد ) ، سپس كشك تهيه شده از شير بدون چربي به آن بيفزاييد و مخلوط كنيد . برگ گشنيز خرد شده و يك فلفل سبز كوچك به آن اضافه كنيد . اگر خيلي بي نمك بود مقدار بسيار كمي نمك به آن اضافه كنيد . اما بهتر است نمك را حذف كنيد .

• خوراك گوجه فرنگي : یکی دیگر از خوراکیهای چربی سوز خوراک گوجه فرنگی است . گوجه فرنگي هاي كوچك و برگ گشنيز را خرد كنيد . كشك تهيه شده از شير بدون چربي را به آن اضافه كنيد به عنوان ادويه قدري خردل اضافه كنيد و چند عدد فلفل سبز نيز به آن بيفزاييد خوراك حاضر است .

• خوراك چغندر : پوست چغندر را بكنيد و سپس آن برا به قطعات كوچك خرد كنيد و آن را در زودپز بپزيد و بگذاريد خنك شود . يك چهارم قاشق چايخوري و روغن را گرم كنيد و به همراه ادويه خردل به آن بيفزاييد . همچنين فلفل سبز و زنجبيل خرد شده نيز به آن بيفزاييد . كشك تهيه شده از شير بدون چربي را نيز با آن مخلوط كنيد خوراك چغندر آماده است .

• دسر خيار : خيارها را تكه تكه كنيد ، مقدار بسيار كمي زنجبيل بيفزاييد و برگ هاي گشنيز را خرد كنيد ، مقدار بسيار كمي نمك را به همراه يك عدد فلفل سبز نازك ، با باقي مواد در مخلوط كن مخلوط كنيد و آب ليمو در آن بريزيد .

تقريبا تمامي سبزيجات و صيفي جات از قبيل : خيار ، هويج ، گوجه فرنگي ، چغندر، پياز ، كلم ، تر و غيره را مي توانيد با جوانه حبوبات مخلوط كنيد تا با ذائقه همه سازگار باشد .

منبع :

asanteb.com


# # # # # # # #

نظرات

Bette ؛ (1395/04/29)

I’m so glad that the intrneet allows free info like this!

*

code