آگهی بنری
تبلیغات بنری
.
خرید بک لینک ویکیوز شرکت نرم افزار عارف رایانه

آیا علت ناتوانی جنسی را می دانید ؟

(No Ratings Yet)
Loading...
25799 09 بهمن 1394 اخبار پزشکی , خانواده , سلامت آسان طب » اخبار پزشکی » آیا علت ناتوانی جنسی را می دانید ؟ همیار آسان طب

از علت ناتوانی جنسی می توان به رژيم هاي لاغري اشاره کرد . رژيم هاي لاغري به هدف لاغر شدن ، از ديگر عوامل در كاهش نيروي جنسي است ؛ در حالي كه اگر به روش طبيعي و درست وزن بدن كم شود نبايد به ديگر فعاليت هاي بدن آسيبي برسد ؛ معمولا افرادي كه براي رهايي از چاقي به شيوه هاي غير اصولي پناه مي برند ، دچار ضعف جنسي هم مي شوند .

علت ناتوانی جنسی

علت ناتوانی جنسی مختلف است . از علت ناتوانی جنسی میتوان به هدر دادن احساسات ، رژیم های لاغری ، روش پیشگیری اجباری از بارداری ، عدم آگاهی از مسائل جنسی و … اشاره کرد .

 هدر دادن احساسات یکی از انواع  علت ناتوانی جنسی با عدم رعايت موازين شرعي مانند ارتباط بي قيد و شرط با نامحرمان ، داد وستد كلامي و عاطفي با غير از محارم ، عدم كنترل نگاه ، دوستي پسر و دختر قبل ازدواج ، عمل زشت خود ارضايي و …. بعضي جوانان ما را به ضعف جنسي گرفتار كرده است ؛ به طوري كه دوران جواني شان به سستي و كسالت مي گذرد و در حقيقت اين رفتارها به تخليه بي رويه انرژي مي انجامد .

بررسی دیگر علت ناتوانی جنسی

ازدیگر علت ناتوانی جنسی می توان به رژيم هاي لاغري اشاره کرد . رژيم هاي لاغري به هدف لاغر شدن ، از ديگر عوامل در كاهش نيروي جنسي است ؛ در حالي كه به گزارش اسان طب ، اگر به روش طبيعي و درست وزن بدن كم شود نبايد به ديگر فعاليت هاي بدن آسيبي برسد ؛ معمولا افرادي كه براي رهايي از چاقي به شيوه هاي غير اصولي پناه مي برند ، دچار ضعف جنسي هم مي شوند .

روش پيشگيري اجباري از بارداري : طبق نظر كارشناسان ، جلوگيري از بچه دار شدن مي تواند در فهرست علت ناتوانی جنسی قرار بگيرد ؛ زيرا بهترين لذت زندگي اگر همراه با ترس و استرس باشد ، به مرور زمان به ضعف جنسي كمك مي كند .

عدم آگاهي از مسائل جنسي : معلومات سطحي و ناقص و گاهي نيز اشتباه به بروز ضعف جنسي مي انجامد . آگاهي و شناخت مسائل جنسي غير از جنسي است كه رمز و رازهاي فراواني دارد . اسلام در مورد بهداشت مسائل جنسي رهنمودهايي بسيار اعجاز آميز و سالم دارد كه به پيشگيري از بيماري هاي روحي ، رواني و جسمي بسيار كمك مي كند .

از ديگر عوامل محروميت و  علت ناتوانی جنسی مي توان به مصرف موادي بي رويه مانند جو و آبجو ، همچنين مواد مخدر ( اعم از سيگار ، و ترياك و……) ، عدم فعاليت ورزشي ، شوك هاي عصبي ، كم خوني از نوع فقر آهن ، فشارهاي كاري و اختلافات فكري – فرهنگي در خانواده ها ، خستگي كاري ، ترس و اضطراب و …. مي توان اشاره كرد .

نكته : از بيماري هاي آلزايمر و قند خون به عنوان كاهش دهنده ميل جنسي خصوصا در مردان نام ميبرند .

 تغذيه ناكافي يا سوء تغذيه از علت ناتوانی جنسی

كاهش ميل جنسي با دو عامل مهم جنسي و روحي ايجاد مي شود ، علت جسمي آن تغييرات هورموني است كه نسل امروز با روي آوردن به غذاهاي رنگانگ و به ظاهر خوشمزه و بدون توجه به محتواي غذاها به آن گرفتار شده ، تيشه به ريشه سلامتي خود مي زنند .

عدم توجه به طبيعت و مزاج خويشتن و استفاده از غذاهايي كه سردي و خشكي مزاج را ايجاد مي كند و متاسفانه ، به زيبايي و با تزيين فريبنده اي در ميان غذاها جا خوش كرده اند ، ناتواني جنسي را تعميم مي دهند واز علت ناتوانی جنسی هستند  ، زيرا از علت هاي سردي مزاج جنسي استفاده از انواع خوراكي ها با مزاج سرد است .

از آنجايي كه ميل و احساس جنسي به توليد و ترشح غدد تناسلي بستگي دارد؛ غذاهاي امروزي و با افزودني هاي شيميايي و هورموني از فعاليت غدد جلوگيري مي كنند و باين شيوه غلط تغذيه احساس جنسي نيز ضعيف مي شود .

جايگزين كردن غذاهايي با مزاج سرد ، عملكرد مرموزانه استكبار جهاني به سرسپردگي صهيونيسم است ، آنها با داشتن اهداف شيطاني به دست كاري ژنتيكي مواد غذايي ( ميوه ها و سبزي ها ) پرداخته تا به اهدافي چون تضعيف سلامتي ، كوتاهي قد و دختر زا كردن افراد ، به انقطاع نسل در جهان اسلام و بيماري مسلمانان دست يابند .راهکار های افزایش میل جنسی در مردان  را مطالعه کنید .

منبع :

asanteb.com


# # # # # # # #

نظرات

*

code