http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

آیا علت ناتوانی جنسی را می دانید ؟

مجله پزشکی آسان طب » اخبار پزشکی » آیا علت ناتوانی جنسی را می دانید ؟

از علت ناتوانی جنسی می توان به رژيم هاي لاغري اشاره کرد . رژيم هاي لاغري به هدف لاغر شدن ، از ديگر عوامل در كاهش نيروي جنسي است ؛ در حالي كه اگر به روش طبيعي و درست وزن بدن كم شود نبايد به ديگر فعاليت هاي بدن آسيبي برسد ؛ معمولا افرادي كه براي رهايي از چاقي به شيوه هاي غير اصولي پناه مي برند ، دچار ضعف جنسي هم مي شوند .

علت ناتوانی جنسی

علت ناتوانی جنسی مختلف است . از علت ناتوانی جنسی میتوان به هدر دادن احساسات ، رژیم های لاغری ، روش پیشگیری اجباری از بارداری ، عدم آگاهی از مسائل جنسی و … اشاره کرد .

 هدر دادن احساسات یکی از انواع  علت ناتوانی جنسی با عدم رعایت موازین شرعی مانند ارتباط بی قید و شرط با نامحرمان ، داد وستد کلامی و عاطفی با غیر از محارم ، عدم کنترل نگاه ، دوستی پسر و دختر قبل ازدواج ، عمل زشت خود ارضایی و …. بعضی جوانان ما را به ضعف جنسی گرفتار کرده است ؛ به طوری که دوران جوانی شان به سستی و کسالت می گذرد و در حقیقت این رفتارها به تخلیه بی رویه انرژی می انجامد .

بررسی دیگر علت ناتوانی جنسی

ازدیگر علت ناتوانی جنسی می توان به رژیم های لاغری اشاره کرد . رژیم های لاغری به هدف لاغر شدن ، از دیگر عوامل در کاهش نیروی جنسی است ؛ در حالی که به گزارش اسان طب ، اگر به روش طبیعی و درست وزن بدن کم شود نباید به دیگر فعالیت های بدن آسیبی برسد ؛ معمولا افرادی که برای رهایی از چاقی به شیوه های غیر اصولی پناه می برند ، دچار ضعف جنسی هم می شوند .

روش پیشگیری اجباری از بارداری : طبق نظر کارشناسان ، جلوگیری از بچه دار شدن می تواند در فهرست علت ناتوانی جنسی قرار بگیرد ؛ زیرا بهترین لذت زندگی اگر همراه با ترس و استرس باشد ، به مرور زمان به ضعف جنسی کمک می کند .

عدم آگاهی از مسائل جنسی : معلومات سطحی و ناقص و گاهی نیز اشتباه به بروز ضعف جنسی می انجامد . آگاهی و شناخت مسائل جنسی غیر از جنسی است که رمز و رازهای فراوانی دارد . اسلام در مورد بهداشت مسائل جنسی رهنمودهایی بسیار اعجاز آمیز و سالم دارد که به پیشگیری از بیماری های روحی ، روانی و جسمی بسیار کمک می کند .

از دیگر عوامل محرومیت و  علت ناتوانی جنسی می توان به مصرف موادی بی رویه مانند جو و آبجو ، همچنین مواد مخدر ( اعم از سیگار ، و تریاک و……) ، عدم فعالیت ورزشی ، شوک های عصبی ، کم خونی از نوع فقر آهن ، فشارهای کاری و اختلافات فکری – فرهنگی در خانواده ها ، خستگی کاری ، ترس و اضطراب و …. می توان اشاره کرد .

نکته : از بیماری های آلزایمر و قند خون به عنوان کاهش دهنده میل جنسی خصوصا در مردان نام میبرند .

علت ناتوانی جنسی

 تغذیه ناکافی یا سوء تغذیه از علت ناتوانی جنسی

کاهش میل جنسی با دو عامل مهم جنسی و روحی ایجاد می شود ، علت جسمی آن تغییرات هورمونی است که نسل امروز با روی آوردن به غذاهای رنگانگ و به ظاهر خوشمزه و بدون توجه به محتوای غذاها به آن گرفتار شده ، تیشه به ریشه سلامتی خود می زنند .

عدم توجه به طبیعت و مزاج خویشتن و استفاده از غذاهایی که سردی و خشکی مزاج را ایجاد می کند و متاسفانه ، به زیبایی و با تزیین فریبنده ای در میان غذاها جا خوش کرده اند ، ناتوانی جنسی را تعمیم می دهند واز علت ناتوانی جنسی هستند  ، زیرا از علت های سردی مزاج جنسی استفاده از انواع خوراکی ها با مزاج سرد است .

از آنجایی که میل و احساس جنسی به تولید و ترشح غدد تناسلی بستگی دارد؛ غذاهای امروزی و با افزودنی های شیمیایی و هورمونی از فعالیت غدد جلوگیری می کنند و باین شیوه غلط تغذیه احساس جنسی نیز ضعیف می شود .

جایگزین کردن غذاهایی با مزاج سرد ، عملکرد مرموزانه استکبار جهانی به سرسپردگی صهیونیسم است ، آنها با داشتن اهداف شیطانی به دست کاری ژنتیکی مواد غذایی ( میوه ها و سبزی ها ) پرداخته تا به اهدافی چون تضعیف سلامتی ، کوتاهی قد و دختر زا کردن افراد ، به انقطاع نسل در جهان اسلام و بیماری مسلمانان دست یابند .راهکار های افزایش میل جنسی در مردان  را مطالعه کنید .

منبع :

asanteb.com


# # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

آموزش ساخت شله زرد

آموزش ساخت شله زرد و تزیین

تخم آفتابگردان را دست کم نگیرید

اثرات انواع چربی ها بر روی سلامتی

نقش صمیمیت در زندگی

شناخت نقش صمیمیت در زندگی

پربازدید های اخبار پزشکی , خانواده , سلامت

نظرات شما

*

code