http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

گینویید (چاقی نوع زنان)

مجله پزشکی آسان طب » اخبار پزشکی » گینویید (چاقی نوع زنان)

در اين نوع چاقي ( گينوييد ) ، اندام هاي تحتاني بيش ار حد فربه مي شوند . اين نوع چاقي در هر دوجنس مرد و زن متداول است ، اما زنان بيش تر دچار آن مي شوند . چاقي نوع گينوييد شبيه به گلابي است ، گوشت در ناحيه شكم ، ران ها ، كپل ها ، و پاها تجمع مي يابد . همچنين صورت و گردن تقريبا عادي است به نظر مي رسند .

گينوييد

در این نوع چاقی  ( گینویید  ) ، اندام های تحتانی بیش ار حد فربه می شوند . این نوع چاقی در هر دوجنس مرد و زن متداول است ، اما زنان بیش تر دچار آن می شوند . چاقی نوع گینویید شبیه به گلابی است ، گوشت در ناحیه شکم ، ران ها ، کپل ها ، و پاها تجمع می یابد . همچنین صورت و گردن تقریبا عادی است به نظر می رسند .

گینویید چیست ؟

در چنین افرادی ، ممکن است گونه ها حتی لاغر هم باشد ، هنگامی که این افراد پا به سن می گذارند ، همه هیکل شان خمیده می شود و ستون فقرات هرگز عمود و صاف نمی شود . علت این امر سنگینی کپل ها و ران ها ست . اندام های حیاتی چون کلیه ها ، رحم ، روده ها ، مثانه و روده ها تحت تاثیر قرار می گیرند و گاهی عملکرد این اندام ها ، تاثیر مستقیم بر قلب دارد .

در چاقی نوع گینویید که چربی در نواحی کپل ها و ران ها ذخیره می شود ، نه رژیم غذایی و نه تحرک جسمانی به کاهش وزن کمک نمی کند .

سلول های چربی این نواحی ، اسید های چربی را که در سلول های چربی نواحی دیگر به خصوص شکم یافت می شوند ، رها نمی کنند . بنابراین حتی دوچرخه سواری یا روش های دیگر کاهش وزن ، یا حتی رژیم غذایی کمک قابل توجهی نخواهد کرد . اما می توان از اضافه وزن بیشتر جلوگیری کرد .

وقتی می گوییم  چاقی گینویید به هیچ نوع و طریقی کاهش پذیر نیست ، منظور این است که دیگر هر غذایی را می توان خورد و هیچ تفاوتی نمی کند . کالری های اضافی مصرف شده بر سلول های شکمی تاثیر می گذانرد . سپس اندازه شکم به طرز فاحشی افزایش می باید . درنتیجه خطر ابتلا به بیماری های شدید قلبی افزایش می یابد .

ترشح شیر ، نجات دهنده زنان در گینویید

در چاقی نوع گینویید اسید چرب موجود در سلول ها ، تنها مغلوب یک نوع فعالیت به نام « ترشح شیر» می شود . این نوع چاقی اغلب در زنان و پس از زایمان یافت می شود . زنان شهر نشین بر خلاف زنان روستایی ، به ندرت به نوزادشان شیر می دهند . اگر هم بدهند ، پس از چند ماه قطع می کنند . آنها بهای سنگینی را بایت از شیر گرفتن نوزادانشان می پردازند .

شیر مادر با ارزش است و برای سلامتی نوزاد بسیار ضروری است . این تاوان سنگین ، همان افتادن در دام چاقی به نام گینویید است .

گینویید یا چاقی زنان

اگر مادر جوانی بخواهد لاغر بماند ، بهتر است به نوزادش شیر دهد . اگر به هر دلیل از زمان شیر دهی اش گذشته بود ، باید از برنامه کاهش وزن به همراه ورزش فراوان و رژیم غذایی استفاده کند ، زیرا این اقدامات سرعت ازدیاد وزن در افراد گینویید را کاهش می دهد . فرد باید صبور باشد و سخت کار کند تا به هدفش ، یعنی کاهش وزن نائل شود و از اضافه وزن بیشتر جلوگیری کند .

منبع :

asanteb.com


# # # # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

تنباکو و ترکیبات شیمیایی و مضرات آن

خاویار

آنچه از خاویار ،گرانترین غذای جهان باید بدانیم

مکمل کلسیم

شیر یا مکمل کلسیم ، انتخاب کدام بهتر است ؟

درمان بیماری زونا با مصرف ویتامین ث

پربازدید های اخبار پزشکی , سلامت

نظرات شما

*

code