آگهی بنری
تبلیغات بنری
.
خرید بک لینک ویکیوز شرکت نرم افزار عارف رایانه

Loading...

روش های سفيد كردن دندان در خانه

25989 13 بهمن 1394 اخبار پزشکی , دهان و دندان , سبک زندگی , سلامت آسان طب » اخبار پزشکی » روش های سفيد كردن دندان در خانه همیار آسان طب

برای سفيد كردن دندان در خانه و از بین بردن زردی های دندان از یک ترکیب معجزه اسا استفاده کنید. با مخلوط کردن زردچوبه، نمک و آبلیمو به راحتی میتوانید درخشندگی دندان ها را برگردانید. این ترکیب را باید برای چهار تا پنج شب استفاده کنید سپس تاثیر آن را خواهید دید.

سفيد كردن دندان در خانه

سفيد كردن دندان در خانه روشهای مختلفی دارد . سفيد كردن دندان در خانه دغدغه ی بسیاری از زیبایی دوستان است .   دندان ها بخشی بسیار حساس دربدن هستند تا آنجایی که یکی از مهمترین جنبه های زیبایی صورت به شمار می آیند. مهمترین نکته در مورد دندان ها تمیز بودن میان آن ها و همچنین سفید بودن سطح دندان است. پودرهای شیمیایی بسیاری تا به حال وارد بازار شده اند که توانایی سفید کردن دندان ها را دارند اما باید عواقب آن ها را نیز پذیرفت.

روش های سفيد كردن دندان در خانه

سفيد كردن دندان در خانه راههای مختلفی دارد . اما بهترین راه برای آنکه بدون هیچ مشکلی دندان ها را سفید کنید استفاده از خوراکی های طبیعی یا راهکارهایی است که عواقب بدی برای دندان ندارند و حتی دندان ها را محکم و قوی تر هم می کنند. در زیر به برخی از خوراکیها برای سفيد كردن دندان در خانه اشاره میکنیم .

– برای سفيد كردن دندان در خانه و  از بین بردن زردی های دندان از یک ترکیب معجزه اسا استفاده کنید. با مخلوط کردن زردچوبه، نمک و آبلیمو به راحتی میتوانید درخشندگی دندان ها را برگردانید. این ترکیب را باید برای چهار تا پنج شب استفاده کنید سپس تاثیر آن را خواهید دید.

– به گزارش بخش دهان و دندان  سایت اسان طب ، نکته ی مهمی برای نگهداری از دندان و سفید ماندن آن برایتان میگوییم . چای و قهوه از دلایل به وجود آمدن لکه روی دندان هستند ولی هنگامی برای دندان مضرند که داغ باشند. برای آن که دندان های سالم داشته باشید بهتر است همیشه از نوشیدنی های ولرم استفاده کنید و همچنین دقت داشته باشید مصرف بالای کافئین برای دندان مفید نیست.

–برای سفيد كردن دندان در خانه از پوست پرتغال میتوان استفاده کرد . برای استفاده از آن می توانید پوست پرتقال را خشک کرده یا به همین صورت خریداری کنید سپس باید آن را پودر کرده و با استفاده از آن دندان هایتان را تمیز کنید. با انجام این کار به طور روزانه دندان های شما سفید خواهند شد.

– خوردن سبزی های خام و سفت برای استحکام دندان خیلی توصیه نمی شود اما اگر از قدرت دندان هایتان مطمئن هستید می توانید از سبزی های سفت برای سفید کردن دندان استفاده کنید. سیب، کرفس و هویج از بهترین سبزی هایی هستند که می توانید استفاده کنید.

– نمک در روش سفيد كردن دندان در خانه تاثیر گذار است . نمک شاید برای دستگاه گوارش و بدن خیلی مفید نباشد اما می تواند برای سفید کردن دندان وسیله ای مناسب باشد. مقداری نمک روی مسواکتان بپاشید و سپس به همراه خمیردندان شروع به تمیز کردن دهانتان کنید. نمک در سفید کردن دندان معجزه می کند.

یک ترکیب عالی برای سفيد كردن دندان در خانه

سفيد كردن دندان در خانه با مخلوط جوش شیرین و ابلیمو امکان پذیر است . پیشنهاد میکنیم حتما امتحان کنید .  وجود جوش شیرین در این جا چیز عجیبی نیست. سدیم بی کربنات (نام علمی) پاک کننده ی ملایمی است؛ که با لطافت لکه های رویی را می ساید تا دندان را به حالت سفیدی اولیه بازگرداند. همچنین بسیار قلیایی نیز است(مخالف اسیدی) بنابر این به نظر من اگر دهان اسیدی دارید یا مقدار زیادی غذای اسیدی میل میکنید، این ماده میتواند به تنظیم پی اچ دهانتان کمک کند، که مفید خواهد بود چرا که اسید باعث از بین رفتن مینا میشود که البته این گمانه زنی شخصی من است. جوش شیرین همچنین اسیدی بودن آبلیمو را کاهش میدهد، که به عنوان سفید کننده ی طبیعی استفاده می شود. من بعضی اوقات از ترکیب جوش شیرین و آب استفاده میکنم، و در مواقع دیگر از آبلیمو، چرا که نمیخواهم در این کار افراط کنم .

موارد مورد نیاز: 

چند قاشق جای خوری جوش شیرین – مقدار کافی از آبلیمو یا آب برای درست کردن خمیر – یک مسواک

دستورالعمل :

برای سفيد كردن دندان در خانه  چند قاشق چای خوری جوش شیرین را با مقدار کافی از آب یا آبلیمو ترکیب کنید تا ماده ای خمیر مانند تشکیل شود. دندان خود را با یک دستمال کاغذی پاک کنید تا بزاق روی آن را از بین ببرید. مقدار کافی از خمیر را روی مسواک قرار داده واز آن استفاده کنید. خمیر را به مدت 1 دقیقه روی دندان نگه دارید ، سپس شستشو دهید، تا از اثرات اسیدی بر روی مینا جلوگیری شود. اگر فقط از آب استفاده کردید میتوانید تا 3 دقیقه خمیر را روی دندان نگه دارید.


# # # # # # # # # #

نظرات

*

code