تبلیغات بنری
درج تبلیغات بنری
.
خرید بک لینک ویکیوز شرکت نرم افزار عارف رایانه

مطالب مرتبط با اخبار پزشکی

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آسان طب ازدواج استرس اضطراب افسردگی بیماری تغذیه سالم تناسب اندام! جوش صورت خواص درمانی داروهای گیاهی درمان استرس درمان اضطراب درمان افسردگی درمان کم خونی درمان یبوست دندان رژیم غذایی رژیم لاغری زیبایی پوست سرطان لاغری لاغری سریع ماسک صورت مسواک زدن مو موفقیت ویتامین کاهش وزن یبوست

دندان درآوردن نوزاد و نحوه برخورد

مجله پزشکی آسان طب » اخبار پزشکی » دندان درآوردن نوزاد و نحوه برخورد

بعضي از بچه ها دوست دارند در موقع دندان درآوردن پارچه اي خاصي را بجوند . مي توانيد يك تكه يخ يا سيب را وسط پارچه بگذاريد و به دست كودك بدهيد . بعضي از بچه ها دوست دارند لثه هاي خود را محكم به هم بمالند . بگذاريد كودك تا هر وقت كه دلش مي خواهد چيزي را كه خطرناك نيست بجود و بر سر ميكرب داشتن حلقه هاي دندان سرو صدا راه نيندازد .

دندان درآوردن

دندان درآوردن روی بچه های مختلف تاثیرات مختلف دارد ، بعضی از بچه ها اشیا را می جوند ، ناله می کنند ، نق می زنند ، و نمی توانند بخوابند و در طول مدتی که دندانشان در می آید ، روزگار اعضای خانواده خود را سیاه می کنند . بعضی از بچه ها هم بدون اینکه کسی متوجه بشود دندان درمی آورند .

در هر دو صورت در دندان درآوردن بچه ها در حدود سه تا چهار ماهگی ، به خاطر اینکه غدد بزاقی دهانشان فعال شود ، آب دهانشان راه می افتد . گمان نکنید که همیشه آب آمدن از دهان بچه به خاطر دندان درآوردن است .

– بگذارید کودکتان با دندانهایش بجود ، در آمدن چهار دندان آسیای بزرگ در دوازده سالگی تا هجده سالگی بیشتر از بقیه دندان ها کودک را آزار می دهد ، ولی هر دندان در آمدنی کم و بیش ناراحتی کودک را باعث می شود .

دندان درآوردن  و برخی دانستنیها

– به گزارش اخبار پزشکی سایت آسان طب ،در این مواقع اول اینکه بگذارید هرچه دلش می خواهد بجود . دقت کنید چیزهایی را که می جود نرم باشند که وقتی با آنها به دهان روی زمین می افتد ، صدمه نبیند . حلقه های پلاستیکی دندان که دراندازه های مختلف تکه تکه می شوند ، بسیار مناسب هستند .

– لازم به ذکر است که شما باید مواظب اسباب بازیهایی باشید که راحت می شکنند و یا تکه تکه می شوند و کودک آن ها را قورت می دهد ، باشید . همچنین باید مراقب باشید که کودک چوب در و پنجره یا مبلمان رنگ شده را نخورد چون رنگ آن ها محتوی سرب است . امروزه اسباب بازی ها و وسایل خواب کودک با رنگ های فاقد سرب رنگ می شوند .

– بعضی از بچه ها دوست دارند در موقع دندان درآوردن پارچه ای خاصی را بجوند . می توانید یک تکه یخ یا سیب را وسط پارچه بگذارید و به دست کودک بدهید . بعضی از بچه ها دوست دارند لثه های خود را محکم به هم بمالند . بگذارید کودک تا هر وقت که دلش می خواهد چیزی را که خطرناک نیست بجود و بر سر میکرب داشتن حلقه های دندان سرو صدا راه نیندازد .

– تقریبا همه چیزهایی که که کودک در دهان می گذارد ، آلوده به میکروب هستند . البته هنگامی که حلقه ها کف اتاق می افتند آنها را بشویید . همچنین لازم است که گهگاهی پارچه ای را که کودک می جود بشویید و بجوشانید . داروهایی ساخته شده اند که خارش دندان را تخفیف می دهد ولی باید در این مورد با پزشک خود مشورت کنید .

دندان درآوردن نوزاد

مراحل دندان درآوردن نوزاد را بشناسید

دندان درآوردن نوزاد مساله بسیار مهمی است که باید به ان توجه شود. مادر باید در این باره اطلاعات زیادی کسب کند تا کودک اذیت نشود. مطمینا در این ایام کودک درد دارد و بیقراری خواهد کرد. امیدواریم از این قسمت استفاده لازم را برده باشید.

منبع :

asanteb.com


# # # # #

مطالب پیشنهادی

کاهش وزن به صورت طبیعی

توصیه هایی برای کاهش وزن به صورت طبیعی

علایم شیزوفرنی و نشانه های آن

عفونت قارچي ناخن

عفونت قارچی ناخن دردناک اما قابل درمان

مشخصات عینک آفتابی استاندارد

مشخصات عینک آفتابی استاندارد چیه ؟

پربازدید های اخبار پزشکی , دهان و دندان , سبک زندگی , سلامت

نظرات شما

*

code