http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

مطالب مرتبط با خانواده

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آسان طب استرس اضطراب افسردگی انواع گل تست روانشناسی تغذیه تغذیه سالم جوش صورت داروهای گیاهی درمان استرس درمان افسردگی درمان دیابت درمان سرطان درمان یبوست دندان رژیم غذایی رژیم لاغری زیبایی پوست سرطان لاغری لاغری سریع ماسک صورت معرفی گل مو ویتامین پرورش گل پوکی استخوان کاهش وزن گیاهان دارویی

کمک به کودکان طلاق درسنین 6-8 سال

مجله پزشکی آسان طب » خانواده » کمک به کودکان طلاق درسنین 6-8 سال

برای کمک به کودکان طلاق هرگز در حضور فرزندتان از همسر سابقتان انتقاد نكنيد . توجه كنيد كه كلام شما يا پيامهاي غير كلاميتان هماهنگ باشد . كودكان در اين سن مي توانند به طرز شگفت انگيزي باريك بين باشند و معناي پشت كلمات را درك كنند .

کودکان طلاق

کمک به کودکان طلاق روشهای مختلفی دارد . برای کمک به کودکان طلاق باید گفت ، در صورت امکان توجه کنید که فرزندتان تماس مرتب و زیاد با همسر سابقتان داشته باشد . کودکان در این محدوده سنی درک خوبی از زمان دارند و شما می توانید تقویم مخصوصی برای فرزندتان تهیه کنید تا او ببیند که چه روزهایی را با چه افرادی خواهد گذراند .

کمک به کودکان طلاق درسنین 6-8 سال

نکاتی درباره کمک به کودکان طلاق

فرزندتان را تشویق کنید تا در صورت امکان با والدین که با او زندگی نمی کند هر روز تماس تلفنی داشته باشد . علاوه بر این ، والدین که با فرزند زندگی نمی کند می تواند با فکس یا ایمیل یا هروسیله ارتباطی دیگر پیامها یا نقاشی هایی بفرستد و در ضمن خواندن داستان یا صحبت کردن برای فرزندش نوار صدا یا فیلم از خودش تهیه کند و به او بدهد . هر کاری انجام بدهید خوب است ، اما نکته مهم این است که فرزندتان بداند شما تک تک روزها به فکر او هستید .

به گزارش اخبار پزشکی سایت آسان طب ، برای کمک به کودکان طلاق هرگز در حضور فرزندتان از همسر سابقتان انتقاد نکنید . توجه کنید که کلام شما یا پیامهای غیر کلامیتان هماهنگ باشد . کودکان در این سن می توانند به طرز شگفت انگیزی باریک بین باشند و معنای پشت کلمات را درک کنند . شاید مجبور باشید مدام مراقب رفتار و گفتارتان باشید ، اما با این کار به عزت نفس فرزندتان کمک می کنید ، سرگشتگی او را درباره ی طلاق کاهش می دهید و مانع از ان می شوید که در اینده از نگاه منفی شما به همسرتان سو استفاده کند .در حضور فرزندتان برخورد مثبت و آرامتان را حفظ کنید . در نهایت ، کودکان به شادمانی و قدرت پدر و مادرشان متکی هستند و از آنها الهام می گیرند .این بدان معنی نیست که حق ندارید گاهی اندوهگین یا خشمگین باشید . این حالات اجتناب ناپذیرند . اما کودکان به محیطی آرام ، امن و اغلب مثبت نیاز دارند . هیچ کس نمی تواند بیشتر از شما در ایجاد فضای دلخواه نقش داشته باشد .

جهت کمک به کودکان طلاق یک برنامه ی روزانه مرتب تهیه و از آن پیروی کنید . کودکان در این سن حافظه ی بسیار خوبی درباره اوضاع سابق دارند و ممکن است به برخی از برنامه ها و مراسم پیش از طلاق بچسبند . شاید پسرتان پافشاری می کند که میز به همان شیوه که چیده شود که بابا دوست داشت یا دخترتان بخواهد که لباسهای مدرسه اش درست همان طور قرار داده شود که مامان قرار می داد .

فرزند شما نمی خواهد مایه دردسر باشد و همین که شما تشخیص دهید این درخواستها فقط به منظور احساس امنیت بیشتر است ، برآورده ساختن آنها برایتان ساده تر خواهد بود . به برنامه های شخصی و مراسم خصوصی فرزندتان احترام بگذارید . آنها آرامش بخش هستند و به فرزندتان احساس نظم و اختیاری را می دهند که اکنون نیاز دارد . نحوه برخورد با بچه های طلاق و نکته ها

کمک به کودکان طلاق درسنین 6-8 سال موضوع این بخش از اسان طب بود. امیدواریم از مطالعه این بخش بهره کافی را برده باشید.

طلاق به همان اندازه که برای بچه ها مضر است میتواند گاهی برای انها مفید باشد. بستگی به این دارد که ایا طلاق ما درست است یا غلط ؟

منبع :

asanteb.com


# # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

آشنایی با نکات صحیح تربیت کودکان سری 1

علت خشم

نقش افکار در پیدایش خشم

روانشناسی رنگ چشم ها را اینجا بخوانید

روانشناسی رنگ چشم ها را اینجا بخوانید

رابطه زناشویی

دوازده اصل رابطه زناشویی در زندگی هر چه بهتر

پربازدید های خانواده , روانشناسی , سبک زندگی , موفقیت

نظرات شما

*

code