آگهی بنری
تبلیغات بنری
.
خرید بک لینک ویکیوز شرکت نرم افزار عارف رایانه

Loading...

نحوه برخورد با بچه های طلاق و نکته ها

26605 29 بهمن 1394 خانواده , روانشناسی , سبک زندگی , موفقیت آسان طب » خانواده » نحوه برخورد با بچه های طلاق و نکته ها همیار آسان طب

یکی از نکات درمورد نحوه برخورد با بچه های طلاق اینست که در صورت امكان دقت كنيد كه فرزند نوجوانتان تماس مرتب و زيادي با همسر سابقتان داشته باشد . نوجوانان مي توانند براي ماهها بعد برنامه ريزي كنند ، اما به احتمال زياد ترجيح مي دهند كه وقتشان را با همسالان خود بگذرانند .

نحوه برخورد با بچه های طلاق

نحوه برخورد با بچه های طلاق نکات مختص به خود را دارد که باید به ان توجه کرد . هرگاه فرزند نوجوانتان پخته و سنجيده عمل مي كند ( به عنوان نمونه ، به قول خود عمل مي كند و به موقع به خانه مي آيد ، تكاليف درسي اش را به انجام مي رساند يا در انجام كارهاي خانه كمك مي كند ، تاييد و حمايت خود را از او نشان دهيد . اما توجه داشته باشيد كه از او انتظار انجام كارهايي را نداشته باشيد كه اگر همسرتان جدا نشده بود نمي داشتيد .

برخی نکات درباره نحوه برخورد با بچه های طلاق

یکی از نکات درمورد نحوه برخورد با بچه های طلاق اینست که در صورت امكان دقت كنيد كه فرزند نوجوانتان تماس مرتب و زيادي با همسر سابقتان داشته باشد . نوجوانان مي توانند براي ماهها بعد برنامه ريزي كنند ، اما به احتمال زياد ترجيح مي دهند كه وقتشان را با همسالان خود بگذرانند .

توصيه مي شود كه فرزند با والدين كه سرپرستي را بر عهده ندارد ، به طور مرتب تماس تلفني داشته باشد ، اما تعجب نكنيد اگر فرزند نوجوان شما كمتر از خواهر يا برادر كوچكترش به اين كار مشتاق باشد .به ياد داشته باشيد كه اگرچه برايتان دردناك است ، اما نوجوان شما بايد به تدريج و با آسودگي از پدر و مادرش جدا شود .

به گزارش اخبار پزشکی سایت آسان طب ، در نحوه برخورد با بچه های طلاق باید گفت ، اگر چه شما يا همسر سابقتان ممكن است به علت طلاق خواهان ارتباط بيشتري با نوجوان باشيد ، اما به ياد داشته باشيد كه فرزند شما در مرحله اي از رشد قرار دارد كه بايد از نظر احساسي از شما فاصله بگيرد . با اين همه شما و هسمرتان بايد توجه داشته باشيد كه هر گاه فرزند نوجوانتان به شما نياز داشته باشد يا بخواهد با شما حرف بزند ، در دسترس او باشيد . جزئيات دقيق رفتار شما شايد آنقدر مهم نباشد كه اين نكته مهم است كه فرزند شما اطمينان خاطري داشته باشد كه هميشه ، به هنگام نياز در كنار او هستيد .کمک به کودکان طلاق درسنین 6-8 سال  چگونه است ؟

نوجوانان استاد تشخيص معناي نهفته در بالا انداختن ابرو يا شانه و پوزخند زدن هستند . در ضمن آنها در تشخيص تظاهر، ناراستي و كاستيهاي اخلاقي ديگر مهارت دارند . نسبت به اين نشانه ها آگاه باشيد . هنگامي كه خشم يا نارضايتي تان را نسبت به همسر سابقتان نشان مي دهيد ، فرزند نوجوان شما به شدت آزرده مي شود زيرا والد او را كه هنوز بخشي از اوست ، طرد كرده ايد . اين آزردگي به ويژه نگام انتقاد از والد هم جنس او شديد مي شود .

از آنجا كه نوجوانان گرايش دارند كه از كسي يا چيزي جانبداري كنند و برخانواده سلطه يابند ، در نحوه برخورد با بچه های طلاق به ياد داشته باشيد كه بدگويي فقط دستاويزهاي بيشتري را به فرزندتان مي دهد . همچنين بسيار مهم است كه فرزند نوجوان شما اندوه يا بد بيني تان را حاصل كارهاي اشتباه والد ديگر نداند .

منبع :

asanteb.com


# # # # #

نظرات

*

code