http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

ابراز وجود مثبت و سالم

مجله پزشکی آسان طب » خانواده » ابراز وجود مثبت و سالم

ابراز وجود كردن ، نقطه مقابل دل و جرات نداشتن است .ابراز وجود كردن ميزان برابري ميان انسانها را افزايش مي دهد و به ما امكان مي دهد تا به سود خود اقدام كنيم و بدون اضطراب روي پاي خود بايستيم و احساسات خود را صادقانه و با خيالي راحت ابراز كنيم .ابراز وجود كردن تاييد خويشتن به شكلي مثبت است كه در عين حال به حقوق ديگران اجحاف نمي شود .

ابراز وجود

ابراز وجود کردن ، نقطه مقابل دل و جرات نداشتن است . آیا تا به حال اتفاق افتاده است کسی به اصطلاح ، توی صف بزند و به ناحق جلوتر از شما بایستد ؟ آیا برای نه گفتن به کسانی که می خواهند به هر شکل نظراتشان را به شما تحمیل کنند مشکل دارید. رفتار توام با جرات به شما امکان می دهد تا با رعایت منافع خویش ، روی پای خود بایستید و بدون تشویش و به راحتی احساسات صادقانه خود را ابراز کنید و حق خود را از دیگران مطالبه نمایید .

ابراز وجود مثبت و سالم

ابراز وجود مثبت و سالم 

 ابراز وجود کردن از اضطراب احتمالی برخورد با دیگران می کاهد . اگر روی پای خود بایستیم و ابراز وجود کنیم بدون توجه به اینکه در حال حاضر در چه شرایطی هستیم از شدت استرس خود می کاهیم .کسی که توانایی ابراز وجود و بیان احساسات خود را داردبه راحتی می تواند درباره طرز زندگی خود تصمیم بگیرد ، راهش را خودش انتخاب کند ، قاطعانه جواب نه بدهد ، همیشه مطابق آداب و رسوم عمل نکند .

به گزارش اخبار پزشکی سایت آسان طب ، ابراز وجود کردن میزان برابری میان انسانها را افزایش می دهد و به ما امکان می دهد تا به سود خود اقدام کنیم و بدون اضطراب روی پای خود بایستیم و احساسات خود را صادقانه و با خیالی راحت ابراز کنیم . به ما امکان می دهد تا بدون ضایع کردن حق کسی خود را به دست آوریم . روی پای خود ایستادن یعنی بتوانید در وقت مناسب نه بگویید .محدودیت هایی برای زمان و نیروی خود در نظر بگیرید ، نسبت به خشم و تحقیر دیگران واکنش نشان دهید و در صورت نیاز ، ابراز عقیده کنید و یا از عقیده مطرح شده دفاع کنید . ابراز وجود کردن تایید خویشتن به شکلی مثبت است که در عین حال به حقوق دیگران اجحاف نمی شود .

از بارزترین جنبه های رفتاری هنگام صحبت با اشخاص این است که شما کجا را نگاه می کنید اگر مستقیم به چشمان وی نگاه کنید می توانید اعتماد به نفس ، شجاعت ، صمیمی بودن و هوشیاری خود را به وی بفهمانید ولی بدانید که نگریستن به چشمان افراد حد و حدود دارد که معمولا متناسب با فرهنگ آن جامعه است وباید رعایت شود .

حالت نشستن و ایستادن ، قدرت نسبی اشخاص را تغییر می دهد . در شرایطی که از شما می خواند برای دفاع از خود روی پای خود بایستید و حرفتان را بزنید . قرار دادن بدن در حالت قائم و پویا و قرار گرفتن رو در رو با شخص مخاطب میزان ابراز وجود شما را افزایش می دهد .قرار دادن بدن در حالت انفعالی بی درنگ به مخاطب امتیاز می دهد . طرز استفاده از صدا ، عنصری حیاتی در ارتباطات ماست.اثرات خنده ، شادی و شادمانی  بر زندگی ما چیست ؟

کلامی که با دندانهای به هم فشرده شده و در حالت عصبانیت بر زبان می رانید با پیامی که در حالت خوش از دهان شما بیرون می اید ، تفاوت زیادی دارد . لحن صدا به ساده ترین شکل ممکن ، ذهنیت گوینده را مشخص می کند .برای انتقال پیام باید بتوانید روان صحبت کنید . لازم نیست که مدتی طولانی و به سرعت درباره موضوعی سخن بگویید ، اما اگر ضمن صحبت کردن مکث های طولانی بکنید احتمال خسته شدن کسانی که به حرف هایتان گوش می دهند ، زیاد است .

منبع :

asanteb.com


# # # # #

مطالب پیشنهادی

زمان مهم ترین مسئله است

جملات ارسطو برای موفقیت و پیروزی

شکلات تلخ

شکلات تلخ دارویی از سیاره دیگر

عصبانیت های زنانه

عصبانیت های زنانه با علت مردانه

پربازدید های خانواده , روانشناسی , سبک زندگی , موفقیت

نظرات شما

*

code