http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

احساس خود در موقع خشم را بیان کنید

مجله پزشکی آسان طب » روانشناسی » احساس خود در موقع خشم را بیان کنید

روش تايم اوت برای بیان احساس خود در موقع خشم زماني موثر مي شود كه خودتان شخصا و با صداي بلند به اطرافيان بگوييد : من احساس مي كنم كه در حال عصباني شدن هستم و قصد دارم اين جا را ترك كنم و سپس آن را انجام دهيد .

احساس خود در موقع خشم

احساس خود در موقع خشم را بیان کنید . خشم معضلی است که اگر با آن مقابله نشود همواره به ازدیاد و فزونی می گراید و هنگامی که به نقطه اوج رسید نتایج وخیم و ویران کننده ای به بار می آورد .

تقریبا تمامی ما خاطره ای از درگیری با یکی از نزدیکانمان را به یاد داریم ، هنگامی که خشم به این درجه رسید حتی دیگر قادر نیستیم که به درستی فکر یا رفتار کنیم ، زیرا در دام خشم خود گرفتار می شویم و این عصبانیت زمانی فروکش خواهد کرد که یا احساسات و انرژی فرد تخلیه شود و یا این که طرف مقابل او را بر سر جای خود بنشاند که هر دو مورد نتیجه زیان باری دارد .

احساس خود در موقع خشم را بیان کنید

روشی برای بیان احساس خود در موقع خشم

استراتژی روش “تایم اوت” برای بیان احساس خود در موقع خشم  بسیار ضروری است و بلافاصله خود را از موقعیتی که سبب برانگیختگی خشم شما می شود دور سازید . این عمل باعث می شود که از ازدیاد خشم خود جلوگیری نموده و به شما این امکان را می دهد ، که آن موقعیت را بازنگری نمایید .

روش تایم اوت برای بیان احساس خود در موقع خشم زمانی موثر می شود که خودتان شخصا و با صدای بلند به اطرافیان بگویید : من احساس می کنم که در حال عصبانی شدن هستم و قصد دارم این جا را ترک کنم و سپس آن را انجام دهید . با این احساس ، خود را برای مخاطب توصیف می کنید و این امر سبب به وجود آمدن ارتباطی مستقیم میان شما و شخص مورد نظر می گردد .

به گزارش اخبار پزشکی سایت آسان طب ، وقتی می گویید : می خواهم اینجا را ترک کنم به شنونده خاطر نشان می سازد که شما قصد عصبانی شدن ندارید . کلمه خواستن به شما گوشزد می کند که در حال انتخاب واکنشی مثبت و سازنده هستید .

قبولاندن این موضوع به خود که شما واکنش سازنده را اختیار کرده اید ، موجب می شود که اعتماد به نفس شما در مقابله با خشم بالا برود و این نکته حائز اهمیت است .

شما باید وضعیت پیش آمده را به مدت یک ساعت رها نمایید این زمان سبب می شود که خونسردی خود را به دست آورید . یک فعالیت بدنی مثبت ، مانند پیاده روی ، دویدن اهسته ، نظافت و مرتب کردن منزلتان انجام دهید ، فعالیت بدنی سبب خواهد شد که مقداری از شدت خشم شما کاسته شود .برخورد با عصبانیت و نکات مربوط به آن  را بشناسید .

اطمینان حاصل نمایید فعالیتی که انجام می دهید سازنده و مثبت است . اگر احساس کردید در حال فکر کردن به موضوعی می باشید که شما را ناراحت کرده با خودتان بگویید : من احساس می کنم در حال عصبانی شدن هستم و می خواهم ان را ترک کنم .

منبع :

asanteb.com


# # # # # # #

مطالب پیشنهادی

اموزش پاک کردن لکه خودکار روی لباس

اموزش پاک کردن لکه خودکار روی لباس

رفع تشنگی با

آموزش نوشیدنی هایی برای رفع تشنگی

15 روش جادویی برای کنترل استرس

راهنمای خرید و دانستنی های کولر گازی

پربازدید های روانشناسی , سبک زندگی , موفقیت

نظرات شما

*

code