http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

خواص گل گاو زبان برای بدن انسان

مجله پزشکی آسان طب » اخبار پزشکی » خواص گل گاو زبان برای بدن انسان

خواص گل گاو زبان برای بدن انسان بسیار متنوع و بی نظیر است . گیاه گل گاو زبان گیاهی به حالت علفی است . از ضماد ان برای رفع ورم ها استفاده می شود . همچنین برای درمان التهاب و ورم کلیه از گل گاو زبان استفاده می شود .

خواص گل گاو زبان

خواص گل گاو زبان برای بدن انسان بسیار متنوع و بی نظیر است . گیاه گل گاو زبان گیاهی  به حالت علفی است  . برگهایش ساده و ساقه های ان شیار دار است . گلهای گیاه گل گاو زبان میتواند به رنگهای سفید ، بنفش  و ابی باشد  . از گل ، سر شاخه و برگهای گل گاوزبان به عنوان دارو استفاده می شود . گیاه گل گاو زبان دارای مالات کلسیم ، نیترات پتاسیم ، منگنز و .. می باشد و دارای لعاب است .

خواص گل گاو زبان چیست ؟

از خواص گل گاو زبان میتوان به موارد مختلفی اشاره کرد . مثلا این گیاه دارای ویتامین c  است .  از ضماد ان برای رفع ورم ها استفاده می شود . همچنین برای درمان التهاب و ورم کلیه از گل گاو زبان استفاده می شود .  برای درمان برونشیت ، سرماخوردگی از گل گاو زبان …. گل گاو زبان ادرار اور است و در ارام کردن اعصاب نقش مهمی دارد . شاید این مهمترین ویژگی گل گاو زبان باشد . گل گاو زبان تصفیه کننده خون است ، عرق اور بوده و کلیه ها را شفا می بخشد . برای رفع سرفه و بی اختیاری ادرار از گل گاو زبان استفاده می شود . برگهای گل گاو زبان را بپزید و مانند اسفناج مصرف کنید . چرا که برای سلامتی شما بسیار مفید است .

گیاه گل گاو زبان در درمان اختلالات حواس نقش موثری دارد و همچنین باعث نرم شدن شکم و باز شدن کیسه صفرا می شود .

خواص گل گاو زبان

به گزارش اسان طب گل گاو زبان بدلیل خواص فراوانی که دارد مکمل خوبی برای بسیاری از داروها است و میتواند از مصرف حجم زیاد داروهای شیمیایی جلوگیری کند . مثلا از نوع والرین ان  خواص آرام بخش میگیرند و در نتیجه مکمل داروهای ارامبخش است . بنابراین به جای مصرف داروهای ارام بخش به صورت زیاد  گیاه گل گاو زبان را امتحان کنید . خواص ضد درد بودن و آرام بخش بودن گل گاو زبان مشهور است و دردهای عصبی را در بدن انسان تسکین می دهد .  امروزه گل گاو زبان به صورت قرص و شربت هم مصرف می شود . اما جوشانده ان هم میتوان مصرف کرد . به جوشانده ان نبات یا لیمو بزنید تا طعم تلخ ان را خنثی کند وخوش خوراک شود .

خواص گل گاو زبان برای پوست

جالب است بدانید عصاره برگ گل گاو زبان موجب نرم شدن پوستهای خشک می شود و خارشهای پوستی را برطرف میکند . همچنین جوشانده ان وضعیت مو ، ناخن و پوست را بهبود می بخشد و برای انها بسیار مفید است . کافیست افشره برگ ان را با اب رقیق نموده و بر روی خشکی های یا مکانهایی که میخارد قرار دهید .

خواص گل گاو زبان موضوع این بخش از اسان طب بود. اصلی ترین خواص این گیاه دارایی درمان ضعف اعصاب ، تقویت اعصاب و ارام بخشی است. شما میتوانید هر روز یک لیوان از این دمنوش میل کنید.


# # # # # # #

مطالب پیشنهادی

درمان بیماری پی کی یو

بیماری پی کی یو چیست و علایم pku

فواید مار

برخی از فواید مار

عفونت چشم

عفونت چشم | علل و علائم عفونت چشم

برص چیست ؟

بیماری برص و روش درمان آن

پربازدید های اخبار پزشکی , تغذیه , سلامت

نظرات شما

*

code