آگهی بنری
تبلیغات بنری
.
خرید بک لینک ویکیوز شرکت نرم افزار عارف رایانه

Loading...

دفع سنگ کلیه به روشهای گیاهی

27490 10 خرداد 1395 سلامت , متفرقه آسان طب » سلامت » دفع سنگ کلیه به روشهای گیاهی همیار آسان طب

برای دفع سنگ کلیه پیشنهاد میکنیم موادی مانند آلو، ترب ، کرفس ، جعفری ، حتما حتما هندوانه و خیار ، مرزه ، مارچوبه و .. استفاده کنید . عرق خار شتر ، آب ترب مخصوصا ترب سیاه ، خارخاسک برای دفع سنگ کلیه مفید است .

دفع سنگ کلیه

دفع سنگ کلیه دغدغه بسیاری از بیماران در عصر حاضر است . سنگ کلیه درد شدیدی دارد که شخص از زمین و زمان بالا می رود . از علل سنگ کلیه می توان به کم تحرکی شخص، کمبود مایعات بدن،  مصرف زیاد داروهای کلسیمی ، پرکاری تیروئید یا کم کاری آن ، نمک یا .. اشاره کرد . سنگ کلیه درد شدیدی دارد و بسیاری از افراد متاسفانه آن را تجربه کرده اند . حتما هر فرد باید به طور مداوم آب بنوشید . موادی مانند اسفناج ، نوشابه ، آب مرکبات ، تره فرنگی ، بادام زمینی ، آجیل و .. برای سنگ کلیه به شدت مضر است . ماساژ پهلو و زیر شکم در کاهش درد سنگ کلیه تاثیر فراوانی دارد .

دفع سنگ کلیه در منزل

برای دفع سنگ کلیه پیشنهاد میکنیم موادی مانند آلو، ترب ، کرفس ، جعفری ، حتما حتما هندوانه و خیار ، مرزه ، مارچوبه و .. استفاده کنید . این مواد به دفع سنگ کلیه کمک فراوانی می کنند . برای دفع سنگ کلیه پیشنهاد میکنیم از دم کرده گیاه قاصدک استفاده کنید . گل گاو زبان نیز برای جلوگیری از سنگ کلیه بسیار مفید است . به گزارش آسان طب ، یکی دیگر از داروهای گیاهی برای دفع سنگ کلیه جوشانده هسته خرما است . همچنین پیشنهاد می شود پنج گرم از کاکل ذرت را دم کرده و در روز سه مرتبه آن را میلی کنید . برای دفع سنگ کلیه می توانید خاک شیر ، ترنجبین و خارشتر را به صورت ناشتا با آب گرم بنوشید . گزنه و خاک شیر به صورت جدا گانه هم تاثیر زیادی جهت درمان این بیماری خواهند داشت .

اکنون به معرفی یک معجون گیاهی برای دفع سنگ کلیه می پردازیم که تاثیر زیادی در درمان دارد .

ابتدا مخلوط کاکل ذرت ، افسنطین ، چهل گرم خارخاسک و دم گیلاس و بیست گرم آویشن را دم کنید و روزانه دو تا سه مرتبه آن را میل کنید . این نوشیدنی برای دفع سنگ کلیه بسیار سفارش شده است .

عرق خار شتر ، آب ترب مخصوصا ترب سیاه ، خارخاسک برای دفع سنگ کلیه مفید است .

توجه کنید که آب لیمو و آب پرتقال از سنگ کلیه جلوگیری می کنند .

در مطالب قبل گفتیم برای جلوگیری از سنگ کلیه و حتی دفع آن نوشیدن آب فراوان بسیار مهم است . اکنون این سوال پیش میاید که چقدر آب نیاز است ؟ این سوال پاسخی ندارد . چرا که میزان آب را با توجه به میزان ادرار خروجی می سنجند . چون ممکن است شخصی روزانه پنج پارچ اب بخورد اما همه ان تبدیل به عرق شود و این فایده ندارد . ما در کل این نظر را داریم که باید هر شخص به میزانی آب میل کند که روزانه دو لیتر ادرار از بدنش خارج شود . این است مقدار اب لازم برای هر شخص برای سلامتی و جلوگیری از سنگ کلیه .


# # # # # # # #

نظرات

*

code