تبلیغات بنری
درج تبلیغات بنری
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه

مطالب مرتبط با خانواده

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آسان طب استرس اضطراب افسردگی تست روانشناسی تغذیه سالم جوش صورت داروهای گیاهی درمان استرس درمان اضطراب درمان افسردگی درمان جوش صورت درمان سرطان درمان کم خونی درمان یبوست دندان رژیم غذایی رژیم لاغری زیبایی پوست سرطان قاعدگی لاغری لاغری سریع ماسک صورت مو ویتامین پوست پوکی استخوان کاهش وزن گیاهان دارویی

نکات طلایی برای کنار آمدن با شکست عشقی

مجله پزشکی آسان طب » خانواده » نکات طلایی برای کنار آمدن با شکست عشقی

برای کنار آمدن با شکست عشقی ، توقع نداشته باشید یک شبه همه چیز را فراموش کنید. در این شرایط ممکن است به خودتان اسیب برسانید. سعی کنید کم کم و با ارامش این رابطه را فراموش کنیدو به زندگی روزمره تان برگرید.

کنار آمدن با شکست عشقی

کنار آمدن با شکست عشقی نیاز به صبر و بردباری دارد. هرگز تصمیم احمقانه ای نگیرید. شکست عشقی یک از رایج ترین اتفاقات دوران اشنایی و یا نامزدی می باشد. شکست عشقی به معنی نه شنیدن از طرف مقابل یا به هم خوردن رابطه عاطفی بین دو نفر است. اما بعد از شکست عشقی شما باید تمام تلاشتان را کنید تا مجددا به زندگی قبلتان برگردید .

بعد از شکست عشقی دو احساس پدید می اید. خشم و ناامیدی . این احساسات ممکن است تعادل روحی شما را به هم بزنند. شخص برای رهایی از فشارهای خشم و ناامیدی به صورت ناخوداگاه دست به مکانیسم های دفاهی میزند تا کمتر دچار اسیب شود. یکی از این مکانیسم های دفاعی انکار کردن است. یعنی شخص وانمود میکند که اصلا شکست عشقی اتفاق نیفتاده  و حاضر به پذیر ش ماجرا نیست. حتی باور نمیکند که رابطه انها تمام شده است .

نکات طلایی برای کنار آمدن با شکست عشقی

یادتان باشد شما تنها کسی نیستید که با این مساله مواجه شدید. این مساله برای بسیاری از افراد پیش میاید و باید منطقی به صورت قبل زندگی کنید. یادتان باشد برای لج کردن با طرف قبلی به سراغ طرف جدید نروید. شک نکنید که دوباره هم شکست میخورید. اگر قرار است با کسی شروع کنید باید عاقلانه و منطقی این کار را انجام دهید.

واقعیت را بپذیرید

واقعیت را بپذیرید که به دلایل مختلف این رابطه به اتمام رسیده است. مثلا ممکن است یکی از طرفین از این رابطه راضی نبوده ، یا به درد هم نمیخوردید، یا یکی از طرفین به هدف مورد نظر خود نرسیده، هرچه بوده این رابطه تمام شده و شماباید به زندگی عادی تان برگردید.

برای کنار امدن با شکست عشقی زیاد به خودتان فشار نیاورید

برای کنار آمدن با شکست عشقی ، توقع نداشته باشید یک شبه همه چیز را فراموش کنید. در این شرایط ممکن است به خودتان اسیب برسانید. سعی کنید کم کم و با ارامش این رابطه را فراموش کنیدو به زندگی روزمره تان برگرید. به گزارش آسان طب شرکت درکلاس های ورزشی، شرکت در مهمانی هایی که حرف از عشق و عاشقی نباشد و تفریحات سالم میتواند به شما در این امر کمک کند.

کدورت ها را فراموش کنید

برای کنار آمدن با شکست عشقی کدورت ها را فراموش کنید . اگر دایم یاد بدی ها یا رفتارهای او بیفتید یا از بدی های او در مقابل دیگران حرف بزنید نمیتوانید او را فراموش کنید. باید اول او را ببخشید و کدورت ها را فراموش کنید تا بتونید به زندگی روزمره خود با ارامش برگردید.

بعد از شکست عشقی تا شش ماه سراغ کسی نروید تا خاطرات گذشته کاملا از ذهن تان پاک شود و سرحال باشید. همچنین سراغ مواد معتاد کننده و وابستگی آور نروید. سعی کنید بیشتر از قبل فعال باشید و در کلاس های ورزشی ، هنری و .. شرکت کنید .چگونه پسرها را عاشق خود بکنیم


# # # # #

مطالب پیشنهادی

تنش زدایی استرس

راههایی برای تنش زدایی استرس

اختلال خودزشت‌انگاری

اختلال خودزشت‌انگاری گریبانگیر دنیای مدرن

روانشناسی اسم ، از تاثیرات زیاد اسم ما بر شخصیتمان میگوید

اسرار چشمها

اسرار چشمها را بخوانید

پربازدید های خانواده , روانشناسی , سبک زندگی

نظرات شما

*

code