http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

مطالب مرتبط با اخبار پزشکی

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آسان طب استرس اضطراب افسردگی انواع گل تست روانشناسی تغذیه تغذیه سالم جوش صورت داروهای گیاهی درمان استرس درمان افسردگی درمان دیابت درمان کم خونی درمان یبوست دندان رژیم غذایی رژیم لاغری زیبایی پوست سرطان لاغری لاغری سریع ماسک صورت معرفی گل مو ویتامین پرورش گل پوکی استخوان کاهش وزن گیاهان دارویی

میوه های مناسب ماه رمضان را بشناسید

مجله پزشکی آسان طب » اخبار پزشکی » میوه های مناسب ماه رمضان را بشناسید

هندوانه ، هلو و سیب برای رفع تشنگی در ایام ماه رمضان بسیار مناسب است. بسیاری از افراد در ماه رمضان دچار یبوست می شوند. ما به انها انگور، انجیرو آلو را پیشنهاد میکنیم. همچنین هندوانه درمان مناسبی برای یبوست در ایام ماه مبارک رمضان است.

میوه های مناسب ماه رمضان

میوه های مناسب ماه رمضان چیست؟ مصرف میوه برای سلامتی بدن بسیار مفید است. هر انسانی باید در طول روز بین 2-3 میوه مصرف کند. این میوه ها در ایام ماه رمضان باید بین وعده های افطار تا سحر گنجانده شود.

میوه های مناسب ماه رمضان

آشنایی با میوه های مناسب ماه رمضان

هندوانه ، هلو و سیب برای رفع تشنگی در ایام ماه رمضان بسیار مناسب است. بسیاری از افراد در ماه رمضان دچار یبوست می شوند. ما به انها انگور، انجیرو آلو را پیشنهاد میکنیم. همچنین به گزارش آسان طب هندوانه درمان مناسبی برای یبوست در ایام ماه مبارک رمضان است.

سعی کنید میوه را نیم ساعت بعد از افطار بخورید و مستقیم با میوه افطار نکنید. البته خرما در این مورد استثنا می باشد. بهتر است افطارتان را با کمی آب جوش ولرم و یکی دو عدد خرما شروع کنید.

همچنین پیشنهاد می شود در سحر حتما سالاد کاهو به همراه خیار و گوجه میل کنید. این سالاد آب بدن شما را در طول روز حفظ میکند و باعث می شود کمتر تشنه شوید. توجه کنید که به سالاد سس نزنید. بهتر است به آن آب میوه لیموی تازه بزنید. همچنین در سحر اگر میل به خوردن آب ندارید کمی آب لیموی تازه به آب اضافه کنید تا آن را طعم دار کند.

از میوه های مناسب ماه رمضان می توان به هندوانه اشاره کرد. سعی کنید هندوانه و خربزه را در افطار بخورید. چون اگر در سحر میل کنید نتیجه آن تکرر ادرار است و آب بدنتان زود از دست می رود. باخوردن هندوانه و خربزه در سحر فقط شکمتان پر می شود و میل به خوردن چیز دیگری ندارید.

تغذیه ماه رمضان و میوه های ماه رمضان

به کسانی که قطد لاغری در ماه رمضان را دارند، پیشنهاد میکنیم به جای وعده شام بعد از افطار فقط میوه بخورند و مصرف برنج و نان و .. را برای سحر بگذارند.

به گزارش اسان طب خوردن میوه موز در سحر باعث می شود کمتر گرسنه شوید. چون خواص تغذیه ای زیادی دارد. پیشنهاد میکنیم در وعده سحر آب سیب میل کنید. آب سیب از تشنگی در طی روز جلو گیری میکند.

بهتر است میوه ها اخرین وعده غذایی تان چه در سحر و چه در افطار باشد . تاکید میکنیم با میوه افطار نکنید مگر خرما .

میوه های مناسب ماه رمضان را در این بخش به شما معرفی کردیم. اگر دوست دارید روزه تان را بتوانید کامل بگیرید و در رمضان ضعیف نشوید به تغذیه در رمضان اهمیت زیادی دهید.


# # # # # # #

مطالب پیشنهادی

درمان امراض مجاری ادراری نخود سبز

درمان امراض مجاری ادراری چیست ؟

اجزا و ترکیبات تشکیل دهنده ى استخوان ها

درمان آکنه با گلاب خواص گلاب

خواص گلاب از جمله درمان آکنه

بیماری ویپل

بیماری ویپل ( لیپودیستروفی روده )

پربازدید های اخبار پزشکی , تغذیه , سلامت

نظرات شما

*

code