تبلیغات بنری
درج تبلیغات بنری
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه

مطالب مرتبط با خانواده

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آسان طب استرس اضطراب افسردگی بارداری تست روانشناسی تغذیه سالم جوش صورت داروهای گیاهی درمان استرس درمان اضطراب درمان افسردگی درمان جوش صورت درمان دندان درد درمان کم خونی درمان یبوست دندان رژیم غذایی رژیم لاغری زیبایی پوست سرطان لاغری لاغری سریع ماسک صورت مو ویتامین پوست پوکی استخوان کاهش وزن گیاهان دارویی

همسر ایده آل مردها کیه ؟

مجله پزشکی آسان طب » خانواده » همسر ایده آل مردها کیه ؟

مهربان باشید. مردها مهربانی را دوست دارند و از خشونت متنفرند. شاید مردی ظاهرش خشن باشدو زبانی تند داشته باشد. اما همان مرد هم دوست دارد کلمات محبت امیز بشنود. ذره ی کوچکی مهربانی میتواندحال بد مردها را خوب کند. پس به انها محبت کنید و لحن مناسبی داشته باشید.

همسر ایده آل مردها

همسر ایده آل مردها ویژگیهای منحصر به فردی دارد. مردها معیارهای خاصی برای انتخاب همسر خوب دارند. چه قبل ازدواج چه بعد ازدواج دنبال پیشرفت باشید. اقایان از زنهای ساکن خوششان نمی اید. مردها دوست دارند زنشان مدام یاد بگیردو مایه افتخار او باشد. یک زن ایده ال باید موضوعات روز را بشناسد و به روز باشد.

خصوصیات همسر ایده آل مردها

اعتماد به نفس داشته باشید، با احترام عقاید خود را بیان کنیدو همیشه مطیع نباشید. مردها زنی میخواهند که با احترام عقاید خودش را داشته باشد.

همسرتان را دوست داشته باشید. او را ستایش کنید تا به دیگران فخر بفروشد. مدام نباید او را تحقیر کنید یا به او غر بزنید. او را جلوی دیگران بالا ببرید و در گوشه ای محترمانه به او انتقاد کنید.  مردها دوست دارند با ازدواج خانواده شان بزرگ تر شود. نه اینکه خانواده قبلی را نیز از دست بدهند. ( همسر ایده آل مردها )

همه مشکلات نباید به دوش مردها باشد. بعضی از خانم ها ازدواج میکنند تا دیگر مشکلی بر دوششان نباشد و ارام باشند. اما این اشتباه است. ازدواج به دو انسان مستقل و ارام نیازدارند که در کنار هم مشکلات را هم تحمل کنند.

مردها زیبایی را دوست دارند. همین طور که افریده شده اید خوب است، نگران قیافه تان نباشید. فقط لباس های مرتب و خوش رنگ بپوشید. همسر ایده آل مردها زنیست که برای شوهرش آرایش کند. موهایتان را مرتب کنیدو خوشبو کننده استفاده کنیدو مردها عاشق زن زیبا و مرتب هستند.

وقتی بله گفتید یعنی او را همین طور که هست میخواهید. با همه معایب و خوبی هایش. مردها دوست دارند زنشان همانطور که هست انها را بخواهند. در صورتی که بسیاری ازدواج میکنندو می گویند بعد ازدواج شوهرمان را به همان چیزی که می خواهیم تبدیل می کنیم. اما این کاملا اشتباه است و بعدا به مشکل خواهید خورد.

مهربان باشید. مردها مهربانی را دوست دارند و از خشونت متنفرند. شاید مردی ظاهرش خشن باشدو زبانی تند داشته باشد. اما همان مرد هم دوست دارد کلمات محبت امیز بشنود. به گزارش آسان طب ذره ی کوچکی مهربانی میتواندحال بد مردها را خوب کند. پس به انها محبت کنید و لحن مناسبی داشته باشید.

به غرورش اهمیت دهید. هیچ وقت غرور یک مرد را نشکنید. غرور یک مرد یعنی همه چیزاو. یک مرد بی غرور هیچ چیز ندارد. پس اورا کوچک نکنیدو و به او و عقایدش احترام بگذارید.( همسر ایده آل مردها )

اشپز خوبی باشید. مردها یک زن کدبانو را دوست دارند. مردها عاشق شکمشان هستند. سعی کنید غذایتان را با عشق ومحبت طبخ کنید. غذایی که با عشق ساخته شود نسبت به غذایی که با اخم و خستگی طبخ می شود طعم دیگری دارد. امتحان کنید.

اجازه بدهید گاهی اوقات مردانه باشد. تفریحات مردانه داشته باشد. برای خودش باشد. با دوستانش به کوه برود. البته در انتخاب نوع دوست به او کمک کنید. اما خیلی از اقایان دوست دارند گاهی برای خودشان باشند. تنها یا بادوستان قدیمی .


# # # # # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

درمان کم رویی در کودکان

کم رویی در کودکان

خواب آلودگی هنگام مطالعه

خواب آلودگی هنگام مطالعه از تنبلی نیست!

لکه بینی قبل از پریود ; علل و درمان

اصول بهداشت کار

اصول بهداشت کار یا بهداشت حرفه ای

پربازدید های خانواده , روانشناسی , سبک زندگی , موفقیت

نظرات شما

*

code