تبلیغات بنری
درج تبلیغات بنری
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه

مطالب مرتبط با خانواده

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آسان طب استرس اضطراب افسردگی تست روانشناسی تغذیه سالم جوش صورت داروهای گیاهی درمان استرس درمان اضطراب درمان افسردگی درمان جوش صورت درمان سرطان درمان کم خونی درمان یبوست دندان رژیم غذایی رژیم لاغری زیبایی پوست سرطان قاعدگی لاغری لاغری سریع ماسک صورت مو ویتامین پوست پوکی استخوان کاهش وزن گیاهان دارویی

همسر ایده آل خانم ها و خصوصیات

مجله پزشکی آسان طب » خانواده » همسر ایده آل خانم ها و خصوصیات

همسر ایده آل خانم ها مردی است که نه بد دل باشد و نه بی غیرت. حد اعتدال بین این دو. یعنی باغیرت باشد. نسبت به او و رفتار او تعصب داشته باشد. اما او را قرنطینه نکند و نگوید خانه نشین باش. مرد ایده ال مردی است که به همسر و خانواده وی احترام بگذارد. اجتماعی باشد.

همسر ایده آل خانم ها

همسر ایده آل خانم ها ویژگیهای منحصر به فردی دارد. عده ای گمان میکنند همه زنها فقط دنبال مرد پولدار هستند. اما اینطور نیست. ویژگیهای خیلی مهمتری هم برای انها وجود دارد. از نظر زن ها احساسات مرد باید میانه باشد. یعنی گاهی به بیان احساساتش بپردازدو گاهی این کار را نکند. زن ها همیشه دنبال بیان احساساتند. اما مردی که دایم احساساتش را بیان کند دیگر رفتارش مردانه نیست و زنان را از خود می راند. مرد باید بین دو مورد ذکر شده باشد و اعتدال را رعایت کند.

همسر ایده آل خانم ها کیست؟

اقایان فکر میکنند خانم ها دنبال همسری پولدار هستند که همیشه موفق باشند. اما این باور اشتباه است. درست است که خانم هابه مادیات اهمیت می دهند. اما مطمین باشید بیشتر این اخلاق و رفتار شماست که او را جذب میکند. همسر ایده آل خانم ها مردی است که بتواند یک زندگی ارام و خوب را برایشان فراهم کند.

همسر ایده آل خانم ها مردی است که نه بد دل باشد و نه بی غیرت. حد اعتدال بین این دو. یعنی باغیرت باشد. نسبت به او و رفتار او تعصب داشته باشد. اما او را قرنطینه نکند و نگوید خانه نشین باش. مرد ایده ال مردی است که به همسر و خانواده وی احترام بگذارد. اجتماعی باشد. باشعور باشد. اخلاق و رفتارش در مکان های مختلف مناسب باشد. نه ولخرج باشد و نه دست و دل باز. اعتدال همیشه بهترین گزینه است.

همسر ایده آل خانم ها مردی است که اهل تفریح و مسافرت باشد. به همسرش محبت کند. احساساتش را بیان کند. پاکی چشم ، پاکی دل وعقل از ویژگی های مرد ایده ال است. ایمانش و عقایدش با زنش شبیه باشد. پاکیزه و مرتب باشد. لباس مرتب بپوشد و خوشبو باشد. درکنار سنگین بودن و متانت لبخند بزند و خشن نباشد. بیکاری بدترین ویژگی مرد است. دمدمی مزاج نباشد. مطیع مادر و خانواده اش نباشد. (نه اینکه بی احترامی کند) بلکه منظور این است مستقل باشد. در کنار ان با افراد با تجربه مشورت کند. اعتماد به نفس داشته باشد. بدبین و شکاک نباشد. گوشه نشین نباشد. اجتماعی و اهل رفت و ام باشد.چگونه دخترها را عاشق خود کنیم

به گزارش آسان طب مرد ایده ال مردی است که به احساسات او احترام بگذارید . اجازه دهید گریه کند. سعی کنید با سلیقه او لباس بپوشید. از خودگذشته باشید و سعی کنید کوتاه بیایید. مطمین باشد همسرتان جبران خواهدکرد. اشتباهات خود را پنهان نکنید. شجاعانه اعتراف کنید. به حرفهایش با دقت گوش کنیدو سر تکان ندهید. با او چشم در چشم باشید. موقع حرف زدن به چشمهای هم خیره شوید. با هم صمیمی و یکدل باشید. به کمک هم مشکلات را با ارامش حل کنید و خود رای نباشید.


# # # # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

تاثیرات طلاق بر فرزندان

تاثیرات طلاق بر فرزندان چیست ؟

افسردگی مدرن و افسردگی شبکه های اجتماعی

افسردگی مدرن در کنار شبکه های مجازی

بی خوابی شبانه‌

از خواب خوب تا بی خوابی شبانه‌

طرز تهیه حلوا ی خوشمزه و خوش طعم

پربازدید های خانواده , روانشناسی , سبک زندگی , موفقیت

نظرات شما

*

code