تبلیغات بنری
درج تبلیغات بنری
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه

مطالب مرتبط با سبک زندگی

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آسان طب استرس اضطراب افسردگی تست روانشناسی تغذیه سالم جوش صورت داروهای گیاهی درمان استرس درمان اضطراب درمان افسردگی درمان جوش صورت درمان سرطان درمان کم خونی درمان یبوست دندان رژیم غذایی رژیم لاغری زیبایی پوست سرطان قاعدگی لاغری لاغری سریع ماسک صورت مو ویتامین پوست پوکی استخوان کاهش وزن گیاهان دارویی

آموزش شستن شلوار لی درخانه

مجله پزشکی آسان طب » سبک زندگی » آموزش شستن شلوار لی درخانه

برای اتو کردن شلورلی دکمه بخار را فشار دهید. هیچ وقت از حرارت مستقیم اتو بر روی شلوار استفاده نکنید.قبل از شستن شلوارلی ان را پشت و رو کنید . این کار از رنگی شدن ان میکاهد. شلوارلی را با لباس های همرنگ در لباسشویی بگذارید.

شستن شلوار لی

شستن شلوار لی یکی از دغدغه های خانمهای خانه است. ممکن است برایتان اتفاق افتاده باشد که شلوارلی تان را شسته اید و قیافه ان کاملا عوض شده است. مثلا شل شده است یا رنگ گرفته یا حتی به لباس دیگر رنگ داده است. اما براستی اصول اصلی شستن شلوار لی چیست؟

شستن شلوار لی درخانه

شستن شلوار لی اصول خاص خود را دارد. همین طور که میدانید قیمت شلوار لی ارزان نیست. پس بهتر است نکاتی را برای شستن آن و افزایش طول عمر آن بدانید .

برای اتو کردن شلورلی دکمه بخار را فشار دهید. هیچ وقت از حرارت مستقیم اتو بر روی شلوار استفاده نکنید. نکته مهم و قابل توجه اینست که تا جایی که میتوانید شلوار لی را نشویید. چون شستن شلوار لی از طول عمر ان می کاهد. پس مراقب باشید کثیف نشود. قبل از شستن شلوار لی جیب های ان را کامل بررسی کنید. اگر وسیله ای رنگی در ان باشد ممکن است در  هنگام شستن شلوار لی رنگ این وسیله به شلوار لی منتقل شود.

قبل از شستن شلوارلی ان را پشت و رو کنید . این کار از رنگی شدن ان میکاهد. شلوارلی را با لباس های همرنگ در لباسشویی بگذارید. مبادا با لباسهایی رنگی در کنار هم قرار دهید. چون ممکن است سریعا رنگ بگیرد وقابل استفاده نباشد. برای شستن شلوار لی با لباسشویی از پودر ماشین و نرم کننده در کنار هم استفاده کنید .

درجه لباسشویی را در درجه ظریف و حساس قرار دهیدو دمای ان را روی گزینه شلوار قرار دهید. درضمن اولین باری که شلوار را می شویید ممکن است شلوارلی رنگ دهدو لباس های دیگر را رنگی کند . به گزارش آسان طب بعد از شستن باید ان را در هوای ازاد بگذارید تا سریع و راحت خشک شود.

بازهم تاکید میکنیم هرچه قدر شلوارلی را کمتر بشویید طول عمر بیشتری دارد. تازمانیکه واقعا کثیف نشده ان را نشویید. همچنین اگر لکه کوچکی دارد دستمال بدون رنگی را خیس کرده و محکم روی ان لکه بکشید تا تمیز شود.


# # # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

آگهی بنری در سایت مجله پزشکی آسان طب

نفخ شکم

راههای برطرف نمودن نفخ شکم

بهترین هدیه برای آقایان و هدیه برای دوست پسر و هدیه برای مردان و هدیه برای مرد

بهترین هدیه برای آقایان و دوست پسر

تغذیه کودک نارس

نحوه مصرف شیر مادر برای تغذیه کودک نارس

پربازدید های سبک زندگی , متفرقه , موفقیت

نظرات شما

*

code