آگهی بنری
درج تبلیغات بنری
.
خرید بک لینک ویکیوز شرکت نرم افزار عارف رایانه

خواص روغن سیاه دانه (مالیدنی – خوراکی)

28024 07 تیر 1395 پوست مو و زیبایی , تغذیه , سلامت آسان طب » تغذیه » خواص روغن سیاه دانه (مالیدنی – خوراکی) همیار آسان طب

روغن سیاه دانه از یبوست جلوگیری می کند . سنگ های ادراری و سوزش ادرار را رفع میکند . روغن سیاه دانه درمان کننده بزرگی پروستات است . سردمزاجان حدودا هشت گرم و گرم مزاج ها دو گرم در روز مصرف کنند . روغن سیاه دانه قند خون را کاهش میدهد و فشار خون را متعادل می سازد . همچنین در درمان التهاب لثه و ارتروز موثر است .

خواص روغن سیاه دانه

خواص روغن سیاه دانه برای بدن بسیار زیاد است . سیاه دانه به عنوان ادویه در ساخت برخی ترشیجات استفاده می شود. سیاه دانه ضد باکتری و انگل و همچنین مسهل است. سیاه دانه سبب افزایش شیر زنان شیر ده می شود. سیاه دانه دارای ویتامین ها و مواد معدنی زیادی است و در درمان سل – بیماریهای قلبی – دیابت – کم خونی و میگرن بسیار تاثیر پذار است. خاصیت ضد سرطانی سیاه دانه بخاطر اسیدهای چربی که دارد بسیار پر اهمیت است.

خواص روغن سیاه دانه و طرز استفاده

سیاه دانه دارای اهن و پتاسیم زیادی است. روغن سیاه دانه از سیاه دانه تهیه می شود و فواید زیادی دارد. از خواص روغن سیاه دانه اینست که سیاه دانه امگا 6 زیادی دارد و منجر به تعادل فشار خون ، بهبود ارتروز ، کاهش قند خون  و .. می شود و همچنین تصفیه کننده کلیه و مجاری ادراری است. سیاه دانه تقویت کننده سیستم ایمنی بدن است و یبوست را رفع می کند. همچنین باعث رفع مسمومیت خونی در بدن انسان می گردد. (خواص روغن سیاه دانه )

روغن سیاه دانه به دو صورت مالیدنی یا خوراکی استفاده می شود. در زیر به بیان ویژگیهای ان ها می پردازیم :

الف – روش مالیدنی

–  برای تقویت مو وابروها روغن سیاه دانه را به انها ماساژ دهید .

– جهت درمان فلج، درد سرد مفاصل، خواب رفتگی دست و پا و خستگی ها ی مزمن روغن سیاه دانه را به محل مورد نظر بمالید .

–  برای افزایش نیروی جنسی محل را ماساژ دهید . (خواص روغن سیاه دانه )

–برای باز شدن گرفتگی بینی روغن سیاه دانه را در بینی بچکانید

– درمان سرفه های سرد ناشی از سرما، درد سینه و تنگی نفس

– خارج کردن جنین مرده و زنده و پرده های جنین

– جهت درمان سیروز، آسیت و کبد چرب روغن سیاه دانه را به بدن بمالید .

– جهت درمان لک و پیس صورت این روغن را به پوستتان ماساژ دهید .

– درمان گرفتگی های عضوی یا روده ها، دفع باد

– رفع خال، زگیل، ترک پوست بدن، پیسی، پسوریازیس (خواص روغن سیاه دانه )

ب- روش خوراکی

روغن سیاه دانه از یبوست جلوگیری می کند . به گزارش آسان طب روغن سیاه دانه سنگ های ادراری و سوزش ادرار را رفع میکند . روغن سیاه دانه درمان کننده بزرگی پروستات است . سردمزاجان حدودا هشت گرم و گرم مزاج ها دو گرم در روز مصرف کنند .

روغن سیاه دانه قند خون را کاهش میدهد و فشار خون را متعادل می سازد . همچنین در درمان التهاب لثه و ارتروز موثر است . (خواص روغن سیاه دانه )


# # # # # # # # # # # # #

نظرات

*

code