http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

انواع بدبینی همسر و علت بدبینی همسر

مجله پزشکی آسان طب » خانواده » انواع بدبینی همسر و علت بدبینی همسر

یکی از ریشه های بدبینی همسر مراقبت از خانواده در برابر حسادت ها و سنگ انداختن های دشمنان خانوادگی است که اکثرا به عنوان دوست وارد زندگی شاخاص می شوند تا به قول معروف دو به هم زنی کنند و مشکلات را ایجاد کنند . مثلا دوستتان به خوشبختی شما حسادت میکند و با صحبت هایش کاری میکند که شما به همسرتان بدبین شوید .

بدبینی همسر

بدبینی همسر در زندگی برخی از زوج های جوان یا حتی میانسال وجود دارد که یک بیماری تلقی می شود و گاهی سبب فروپاشی خانواده خواهد شد .گاهی این بدبینی منجر به طلاق و آوارگی زن و شوهر و حتی فرزند می شود . ای کاش همه کسانی که دچار بدبینی همسر هستند به دنبال علت و ریشه آن میگشتند و زودتر آن را درمان میکردند . البته گاهی برخی از بدبینی ها واقعی است و واقعا فرد مقابل خطا کار است . اما این مساله از بین تمام افراد بدبین به ندرت اتفاق می افتد و اکثرا دچار مشکل بدبینی هستند .

 انواع بدبینی همسر

همه افراد بدبینی بیمارگونه خود را یک مساله عادی میپندارند  و اسم آن را غیرت یا تعصب می گذارند . اما درواقع غیر این است . انواع بدبینی همسر را به سه گروه تقسیم می کنیم :

گروه اول : برخی از افراد بدبینی ریشه در ذاتشان دارد و همیشه عادت دارند نیمه خالی لیوان را ببینند . همیشه دیدشان به همه چیز منفی است .

گروه دوم : در کنار بدبینی وسواس هم دارند . مثلا  درباره رفتار همسر با همکار یا اقوام نوعی وسواس فکری دارند که این وسواس فکری گاهی منجر به بدبینی هم می شود .

گروه سوم : خطرناک تر است . این ها ابتدا در گروه اول یا دوم بوده اند اما مشکل خود را درمان نکرده اند و اکنون به اینجا رسیده اند . این افراد مبتلا به اختلالات  پارانوئیدال می باشند . این بدین معناست که چند دلیل را کنار هم میگذارند و می گویند همسر من حتما خیانتکار است . مدام این فکر را با خود تکرار می کنند تا جایی که از همسرشان جدا می شوند یا حتی ممکن است منجر به درگیری جانی نیز شود .

ریشه‌های بدبینی به همسر

یکی از ریشه های بدبینی همسر مراقبت از خانواده در برابر حسادت ها و سنگ انداختن های دشمنان خانوادگی است که اکثرا به عنوان دوست وارد زندگی شاخاص می شوند تا به قول معروف دو به هم زنی کنند و مشکلات را ایجاد کنند . مثلا دوستتان به خوشبختی شما حسادت میکند و با صحبت هایش کاری میکند که شما به همسرتان بدبین شوید .

ممکن است شخص والدینش به هم بدبین بوده اند و این امر بر ذهن او نیز تاثیر گذاشته است . و شخص به همسر خود نیز بدبین است . اینجاست که میفهمیم تربیت درست فرزندان چه تاثیری در زندگی اینده انها دارد .

گاهی وقتها بدبینی همسر بخاطر عشق و علاقه زیاد است . به گزارش آسان طب شخص همسرش را فقط متعلق به خود میداند و به قول معروف اگر کسی به او چپ نگاه کند چشمانش را از کاسه در می اورد . عشق و علاقه بیش از حد کم کم باعث یک احساس شکست در وی می شود و زندگی اش فرو می پاشد .

نشناختن همسر به طور کامل نیز یکی از ریشه های بدبینی است . مرد ابتدا تصوری اشتباه از همسرش دارد و نشناخته او را انتخاب میکند بعد که وارد زندگی می شود متوجه می شود که در انتخاب همسر اشتباه کرده ، این امر سبب می شود که نوعی نفرت در او ایجاد شود و این نفرت ریشه اصل بدبینی و بهانه گیری هاست .


# # # # # # # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

نکات خانه داری

7 نکته ظریف در خانه داری که نمی دانستید!

عادت ماهیانه مردان

عادت ماهیانه مردان چه زمانی است ؟

دلایل طلاق در سنین میانسالی

دلایل طلاق در سنین میانسالی

امکان خیانت در بسیاری از زنان هم وجود دارد

پربازدید های خانواده , روانشناسی , سبک زندگی

نظرات شما

*

code