http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

خواص بادمجان و برخی مضرات بادمجان

مجله پزشکی آسان طب » تغذیه » خواص بادمجان و برخی مضرات بادمجان

یکی از اصلی ترین خواص بادمجان کم کالری بودن آن است . کسانی که میخواهند لاغر شوند بادمجان را در وعده های غذایی خود بگنجانند. بادمجان دارای ویتامین و مواد معدنی زیادی است. بادمجان معده را قوی می کند .بادمجان خام نخورید.

خواص بادمجان

خواص بادمجان برای سلامتی و رژیم لاغری بی نظیر است . بادمجان کالری کمی دارد (البته سرخ نشده) . از ان بسیاری از غذاهای ایرانی و خورشت ها تهیه می شود . به گزارش سایت آسان طب برخی افراد فک میکنند چون بادمجان زیاد بو و مزه میدهد پس خاصیتی ندارد. اما اشتباه میکنند . بادمجان طبیعتی گرم و خشک دارد . در این مقاله به بررسی برخی خواص بادمجان اشاره می کنیم .

برخی خواص بادمجان

بادمجان جزو گروه سبزیجات و از خوردنی های کم کالری است . به گزارش اسان طب بادمجان هم سیر کننده است  و هم سبب کاهش وزن شما می شود . چون کالری کمی دارد . یکی از اصلی ترین خواص بادمجان کم کالری بودن آن است . کسانی که میخواهند لاغر شوند بادمجان را در وعده های غذایی خود بگنجانند. بادمجان دارای ویتامین و مواد معدنی زیادی است. بادمجان معده را قوی می کند . اگر دقت کرده باشید وقتی به بادمجان نمک میزنید آب زرد رنگی از آن خارج می شود . این آب برای کسانی که زیاد عرق میکنند بهترین داروست . دست و پای خودشان را مدام با ان اب بشویند .

اگر زگیل دارید بادمجان را بسوانید . سپس خاکستر ان را با سرکه ترکیب کنید و به خمیری تبدیل کنید . یادمجان برای تسکین استخوان شکسته و ضرب خورده استفاده می شود. به گزارش آسان طب برای این کار بادمجان را در فر بگذارید و نیم پز کنید. بعد آبش را کامل بگیرید. هرچه قدر آب داد نصف آن شکر سرخ بریزید و بنوشید. بادمجان تشنج را بند میاورد. در واقع ضد تشنج است. همچنین برای درمان صرع از بادمجان استفاده می شود.

بادمجان خام نخورید. هم تلخ است هم بیماری اسم و برونشیت را شدید میکند. بادمجان کاملا رسیده را استفاده کنید. بادمجان مدر و نرم کننده است . از خواص بادمجان اینست که بادمجان دارای آهن است و در درمان کم خونی موثر است. برای رفع ورم و التهاب عضو از بادمجان استفاده کنید. بادمجان یبوست را رفع می کند . اما تخمش یبوست اور است. برای درمان اسهال خونی برگ و پوست بادمجان را بجوشانید و جوشانده آن را میل کنید .  بادمجان از سکته قلبی جلوگیری میکند و رگها را باز میکند . بادمجان درمان مسمومیت های حاصل از قارچ سمی است .

مضرات بادمجان

 اگر مشکلات گوارشی دارید بادمجان نخورید. همچنین کسانی که حساسیت دارند بادمجان نخورند. مخصوصا تخم بادمجان . چون چشم درد و کهیر می اورد . فلفل نیز موجب حساسیت می شود .
منبع : www.asanteb.com

# # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

خواص گیاه مرغ یا خواص علف مرغ یا خواص مـَرغ

خواص گیاه مرغ یا علف مرغ یا مـَرغ چیست ؟

درمان سکته مغزی

اطلاعاتی از درمان سکته مغزی

خوردن تخم کبوتر در لکنت زبان تاثیر دارد؟

خواص خرمالو

خرمالو و خواص خرمالو

پربازدید های تغذیه , سلامت

نظرات شما

*

code