http://www.perspolisitarin.loxblog.com http://www.tanaffor2.loxblog.com http://www.gazorkhan.loxblog.com http://www.loveff.loxblog.com http://www.campaignzohor.loxblog.com http://www.paragalaydar.loxblog.com http://www.zakharbazi.loxblog.com http://www.vjir.loxblog.com http://www.khande20.loxblog.com http://www.moaraghl.loxblog.com http://www.hosseinabad.loxblog.com http://www.silentboy.loxblog.com http://www.kamyaran.loxblog.com http://www.fotonini.loxblog.com http://www.argpishgaman.loxblog.com http://www.shabahang20.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.profilenice.loxblog.com http://www.hamechidaram.loxblog.com http://www.love56.loxblog.com http://www.tabadolha.rozblog.com http://www.bestweblogs.rozblog.com http://www.tabadoliha.rozblog.com http://www.weblognevisaan.rozblog.com http://www.mamlekate.ir http://www.welink.rozblog.com http://www.cze.ir http://www.link4up.rozblog.com http://www.cafelink.rozblog.com http://www.linksee.rozblog.com http://www.youtube23.rozblog.com http://www.guitareman.rozblog.com http://www.zhee.ir http://www.irsaba.ir http://www.add-links.ir http://www.5link.ir http://www.itismsrt.ir http://www.rozesefidam.rozblog.com http://www.etstur.ir http://www.gemlink.rozblog.com http://perspolisitarin.loxblog.com http://tanaffor2.loxblog.com http://gazorkhan.loxblog.com http://loveff.loxblog.com http://campaignzohor.loxblog.com http://paragalaydar.loxblog.com http://zakharbazi.loxblog.com http://vjir.loxblog.com http://khande20.loxblog.com http://moaraghl.loxblog.com http://hosseinabad.loxblog.com http://silentboy.loxblog.com http://kamyaran.loxblog.com http://fotonini.loxblog.com http://argpishgaman.loxblog.com http://shabahang20.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://profilenice.loxblog.com http://hamechidaram.loxblog.com http://love56.loxblog.com http://tabadolha.rozblog.com http://bestweblogs.rozblog.com http://tabadoliha.rozblog.com http://weblognevisaan.rozblog.com http://mamlekate.ir http://welink.rozblog.com http://cze.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://linksee.rozblog.com http://youtube23.rozblog.com http://guitareman.rozblog.com http://zhee.ir http://irsaba.ir http://add-links.ir http://5link.ir http://itismsrt.ir http://rozesefidam.rozblog.com http://etstur.ir http://gemlink.rozblog.com http://linux-web.ir http://carzor.lineblog.ir http://linux-web.ir http://monopod.shikweb.ir https://isheidayi.com/ http://welink.rozblog.com/ http://omdebazaar.ir http://link4up.rozblog.com http://cafelink.rozblog.com http://www.backlinka.ir http://www.tablloravan.ir http://www.zhee.ir http://www.darvishmusic.com/ http://add-links.ir http://www.popup.5link.ir http://www.backlinka.ir http://backlinka.ir http://www.backlinka.ir
.
شرکت نرم افزار عارف رایانه ویکیوز

12 خواص سرکه سیب Apple vinegar

مجله پزشکی آسان طب » پوست مو و زیبایی » 12 خواص سرکه سیب Apple vinegar

اگر مشکلات معده از نوع باکتریایی دارید، سرکه سیب و اب را مصرف کنید. در از بین بردن باکتری و تسکین اسپاسم روده تاثیر زیادی دارد.برای رفع خستگی بعد از ورزش دو قاشق سرکه را با یک لیوان نوشیدنی مخلوط کرده و میل کنید. سرکه ی سیب دارای پتاسیم وآنزیم هایی برای رفع خستگی شما خواهد بود .

خواص سرکه سیب

خواص سرکه سیب برای سلامتی، پوست ومو و لاغری بسیار بی نظیر است . سرکه سیب از میوه سیب تهیه می شود و برای مصارف خانگی چه زیبایی و چه خوراکی مصارف زیادی دارد . به گزارش سایت آسان طب طبیعت آن سرد است و در هضم غذا به شما کمک می کند . همچنین ضد باکتری و ضد قارچ است .

12 مورد از خواص سرکه سیب

این سرکه در زمان مصرف به اندازه دلخواه میل شود. در این مقاله به 12 مورد از خواص سرکه سیب اشاره میکنیم .

خواص سرکه سیب و لاغری

این سرکه در ژن های درگیر در شکستن چربی های اضافی بدن تاثیر میگذارد و در لاغری اشخاص نقش بسیار مهمی دارد . برای کاهش وزن در کنار ورزش ، رژیم غذایی مناسب و مصرف میوه وسبزی ، سرکه سیب هم مصرف کنید .

سرکه سیب و قند خون

سرکه سیب دیابت و قند خون را کنترل میکند . این سرکه نه به صورت صد در صد اما مقدار زیادی در جلوگیری از افزایش قند خون موثر است . کسانی که دیابت دارند برای خوردن این سرکه با پزشک مشورت کنند .

 خواص سرکه سیب برای مو

سرکه ی سیب از موخوره و  شوره جلوگیری میکند . اگر موهایتان موخوره دارد انتهای مو را در سرکه ی سیب بگذارید . همچنین سبب شفافیت و درخشندگی مو می شود . میتوانید این سرکه را در ظرف خالی شامپو بریزید کمی هم به ان اب اضافه کنید . سر خود را با ان بشویید .

 خواص سرکه سیب برای پوست و صورت

این سرکه ph پوستتان را تنظیم می کند .  آن  را با اب ترکیب کنید و با پنبه به پوست صورت خود بمالید . همچنین رنگ پوست را روشن میکند . میتوانید آن را بر روی نقاط تیره بمالید .

مانع گرفتگی عضلات پا

برای جلوگیری از گرفتگی عضلات پا در شب دو قاشق غذاخوری سرکه ی سیب را با کمی عسل به یک لیوان اب اضافه کنید و شب ان را میل کنید.

خواص سرکه سیب در درمان گرفتگی بینی

یک قاشق چای خوری از این سرکه را در یک لیوان اب ریخته و نوش جان کنید . این عمل گرفتگی بینی شما را رفع می کند .

کاهش گلو درد با سرکه سیب

اگر میبینید که گلویتان می سوزد سرکه ی سیب بنوشید . سرکه ی سیب بدلیل خاصیت اسیدی که دارد سبب می شود میکروب ها دوام نیاورند . میتوانید سرکه ی سیب و اب را غرغره کنید .

خواص سرکه سیب و رفع سکسکه

یکی از خواص سرکه سیب اینست که سکسکه را رفع میکند . مصرف یک قاشق چای خوری سرکه ی سیب برای درمان سکسه تاثیر زیادی دارد .

سفید شدن دندان

برای اینکه دندان سفید داشته باشید صبح ها سرکه ی سیب را غرغره کنید. به گزارش آسان طب سرکه ی سیب لکه ها و باکتری های دندان و لثه را از بین می برد . همچنین یک بار در هفته دندان هایتان را با جوش شیرین بشویید. جوش شیرین لکه های دندان را کم میکند. نمک نیز برای سفید شدن دندان مفید است .

درمان مشکلات معده

اگر مشکلات معده از نوع باکتریایی دارید، سرکه ی سیب و اب را مصرف کنید. در از بین بردن باکتری و تسکین اسپاسم روده تاثیر زیادی دارد.

رفع خستگی بعد از وزش

برای رفع خستگی بعد از ورزش دو قاشق سرکه را با یک لیوان نوشیدنی مخلوط کرده و میل کنید. سرکه ی سیب دارای پتاسیم وآنزیم هایی برای رفع خستگی شما خواهد بود .

رفع سوء هاضمه

برای رفع و پیشگیری از سوء هاضمه قبل از غذا سرکه ی سیب بخورید. یک قاشق غذا خوری عسل و یک قاشق چای خوری سرکه ی سیب را در یک لیوان آب گرم بریزید و حدودا نیم ساعت قبل غذا مصرف کنید .

مضررات سرکه سیب

سرکه ی سیب را خیلی زیاد نخورید. چون سبب پوکی استخوان و همچنین کاهش پتاسیم می شود.

مصرف زیاد آن ممکن است سبب ناراحتی معده و زخم معده شود.

مصرف زیاد ان سبب اسیب به مینای دندان و بافت های دهانی می شود.

همین طور که میدانید هر چیزی را باید به میزان اعتدال مصرف کنید.


# # # # # # # # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

قاتل موهای خود را بشناسید!

گردو و انرژی

فواید پیازعنصل

فواید پیازعنصل (Squill) چیست ؟

برونشیت در کودکان

اطلاعاتی از برونشیت در کودکان

پربازدید های پوست مو و زیبایی , تغذیه , تناسب اندام , دهان و دندان , سلامت

نظرات شما

*

code